16 czerwca 2018, 22:32:17 - dyrovski
Porażka Palermo w finale barażów o awans do Serie A. Czerwona kartka Pawła Dawidowicza

Palermo, którego zawodnikami są Radosław Murawski, Paweł Dawidowicz i Przemysław Szymiński, przegrało na wyjeździe z Frosinone 0-2 (0-0) w rewanżowym meczu III rundy barażów o awans do Serie A i ostatecznie nie zagra w przyszłym sezonie we włoskiej ekstraklasie. W pierwszym spotkaniu drużyna Polaków wygrała 2-1 (1-1).

16 czerwca 2018, 20:30 - Frosinone (Stadio Benito Stirpe)
Frosinone Calcio 2-0 US Città di Palermo
Raffaele Maiello 52, Camillo Ciano 90

żółte kartki: Luka Krajnc, Danilo Soddimo, Federico Dionisi, Matteo Ciofani - Mato Jajalo, Haitam Aleesami, Ilija Nestorovski, Przemysław Szymiński, Aljaž Struna.

sędziował: Federico La Penna (Rzym 1).

W 63. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Paweł Dawidowicz (za obrazę sędziego).

Murawski zszedł z boiska w 77. minucie, kiedy zmienił go Aleksandar Trajkovski, zaś kontuzjowanego Dawidowicza w 8. minucie zastąpił Szymiński.

Paketo - 16 czerwca 2018, 22:35:01 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
hehe hehe hehe hehe

fansport - 16 czerwca 2018, 22:35:26 - *.dynamic.chello.pl
to włosi też mają swoją nieciecze w ekstraklasie.

Sash - 16 czerwca 2018, 22:36:44 - *.dynamic.mm.pl
Coś nie tak z tymi zmianami napisaliście.

Smuda - 16 czerwca 2018, 22:43:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dawidowicz dostal kartke juz po zmianie, jak siedzial na lawie.

Pro - 16 czerwca 2018, 22:46:49 - *.opera-mini.net (*.47.139.184)
Czegoś tutaj nie rozumiem z tym Dawidowiczem droga redakcjo

jarock - 16 czerwca 2018, 22:54:37 - *.free.aero2.net.pl
Jarocin@Frosinone.

do pro - 16 czerwca 2018, 22:57:28 - *.itsa.net.pl
czyli jesteś debilem drogi kolego

do pro - 16 czerwca 2018, 22:59:51 - *.itsa.net.pl
bez obrazy, nie wiedziałem że to zamieszczą, ale fakt,że coś ci słabo mózg działa tej soboty, chyba że poprawili coś to zwracam honor

Fritz - 16 czerwca 2018, 23:39:36 - *.146.35.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale frajerstwo do kwadratu..

Dr Shpon - 16 czerwca 2018, 23:42:28 - *.16-2.cable.virginm.net
Dawidowicz w 8 minucie został zmieniony z powodu kontuzji. Następnie w 63 minucie dostał czerwoną kartkę.

arczi - 17 czerwca 2018, 0:20:46 - *.dynamic.chello.pl
napewno z ławki rezerwowych wyrażał swoje niezadowolenie rzucając obrazliwymi słowami w strone sedziego i tak to sie skonczylo . Bynajmniej ja tak to rozumię ... Niech mnie ktos poprawi jeśli sie mylę

Borek - 17 czerwca 2018, 0:39:58 - *.dynamic.chello.pl
Polski Hummels.

Smuda - 17 czerwca 2018, 0:51:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bynajmniej .... ogarnij co to znaczy najpierw

Tracz - 17 czerwca 2018, 1:29:29 - *.centertel.pl
Ludzie, z czym wy macie prroblem? W ósmej minucie doznaje kontuzji i schodzi. Resztę meczu zawodnik zmieniony spędza na ławce razem z rezerwowymi i sztabem. W 63 krzyczy z tej ławki obraźliwe hasła w stosunku do arbitra. Dostaje czerwo i musi zejść do szatni. Serio, ktoś tu czegoś nie łapie?

Pro - 17 czerwca 2018, 4:22:08 - *.opera-mini.net (*.47.69.44)
Wydarzenie jest to dosyć niecodzienne ,jak ktoś schodzi z boiska w 8 minucie ,a 63 dostaje czerwoną kartkę. Nazwanie mnie debilem któremu nie działa mózg w tej sytuacji kwalifikuje was prości ludzie w szeregu z trolami

lelinho - 17 czerwca 2018, 5:25:48 - *.98.203.119.bcube.co.uk
Do Redakcji 90minut.pl,
jesli Dawidowicz wybiegl w wyjsciowej jedenastce Palermo, to jak mogl byc rezerwowym zawodnikiem w/w druzyny, ktory otrzymal czerwona kartke?

@lelinho - 17 czerwca 2018, 8:24:12 - *.dynamic.chello.pl
Przecież masz wszystko wytłumaczone dwa trzy komentarze wyżej... Przeczytaj, a później się pluj do redakcji.

gala - 17 czerwca 2018, 9:16:24 - *.play-internet.pl
Wszystko jasne z czerwona kartka tylko nie można nazwać dawidowicza rezerwowym jezeli wyszedl w pierwszym skladzie

@fansport - 17 czerwca 2018, 9:42:06 - *.dyn.telefonica.de
Frosinone ma ok. 45 tys. mieszkancow to jak to sie ma do Niecieczy?

@gala - 17 czerwca 2018, 9:51:17 - *.dynamic.chello.pl
Jeżeli weźmiemy pod uwagę wykładnię słownika języka polskiego, to masz absolutną rację:
"zawodnik rezerwowy - zawodnik przygotowany do zastąpienia uczestnika danego spotkania sportowego w wypadkach szczególnych".
Natomiast nie wiemy, czy rozgrywki we Włoszech nie mają regulaminu, który zawiera inną definicję rezerwowego, traktując go np. jako każdego zawodnika znajdującego się na ławce rezerwowych.

ekspert - 17 czerwca 2018, 10:02:01 - *.static.system77.pl
W myśl przepisów gry obowiązujących na całym świecie Dawidowicz od 8. minuty jest "zawodnikiem wymienionym", a nie "zawodnikiem rezerwowym", nawet jeżeli siedzi na ławce rezerwowych

majk - 17 czerwca 2018, 10:27:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale macie ludzie problemy... szkoda, ze Palermo nie awansowalo mielibysmy kolejnych 3 zawodnikow w silnej lidze.

Ekspert dw - 17 czerwca 2018, 10:31:29 - *.play-internet.pl
Do eksperta z postu wyżej. Kolego mylisz się. Dawidowicz od 8 minuty jest "zawodnikiem zmienionym" nie wymienionym. Pozdrawiam kolego ekspercie

Neutral60 - 17 czerwca 2018, 12:35:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to zaistniał Dawidowicz . Powrót do kraju by odbudować formę ????

Siusiak08 - 17 czerwca 2018, 13:58:57 - *.residential.rdsnet.ro