24 czerwca 2018, 19:18:10 - wsobon
Zaria zremisowała mecz ligowy

Rywal Górnika Zabrze w I rundzie eliminacyjnej Ligi Europy - Zaria Bălți zremisował 1-1 (1-0) w meczu 13. kolejki mołdawskiej ekstraklasy z FC Sfîntul Gheorghe Suruceni. Pierwsze spotkanie Górnika z Zarią odbędzie się 12 lipca w Zabrzu, natomiast rewanż 19 lipca w Kiszyniowie.

24 czerwca 2018, 17:30 - Bielce (Stadionul Orășenesci)
Zaria Bălți 1-1 FC Sfîntul Gheorghe Suruceni
Vadim Gulceac 17 - Sergiu Istrati 82

Zaria: 1. Vladimir Livșiț - 16. David Cemschi, 3. Ion Burlacu, 5. Vasile Rusu, 20. Ołeh Jermak - 7. Rodrigo Bostan, 25. Cristian Dros, 8. Alexandru Grosu (76 Rubén Gómez), 19. Maxim Mihaliov, 18. Vadim Gulceac (84 Ivan Lăcustă) - 9. Gheorghii Ovseannicov.

żółte kartki: Vadim Gulceac - Petru Ojog, Alexandru Suvorov, Mihail Tîșcul.
czerwone kartki: Ołeh Jermak (15. minuta, Zaria, za uderzenie przeciwnika) - Petru Ojog (79. minuta, Sfîntul Gheorghe, za drugą żółtą).

sędziował: Veaceslav Banari (Căușeni).
widzów: 1500.

W Zarii całe spotkanie rozegrał Gheorghii Ovseannicov, natomiast pełny mecz w barwach FC Sfîntul Gheorghe zaliczył Alexandru Suvorov (w przeszłości zawodnicy Cracovii).

Zaria Bălți zajmuje obecnie ostatnią, ósmą pozycję w lidze z dorobkiem dziewięciu punktów.

Perejro - 24 czerwca 2018, 19:26:58 - *.dynamic.chello.pl
Borubar opowiedz nam co sądzisz o tym meczu i jak kiedyś wygrałes w teleturnieju wycieczkę rowerową do Mołdawii

Jóźwa - 24 czerwca 2018, 19:35:46 - *.asmer.com.ua
Borubar, prosze powiedz cos na temat zawodnika ktory w 79 minucie dostał czerwień, może zacznij od jego nazwiska, i o tej historii jak to Twój stryj poznał jego matkę handlującą pocztówkami na stoisku przy dworcu kolejowym w Suruceni.....

smoky - 24 czerwca 2018, 19:42:00 - *.opera-mini.net (*.0.42.210)
Borubar sprzedaj nam troche kuchni mołdawskiej co i z kim jadłes będąc z prezesem bednarkiem w kiszyniowie podczas meczu mołdawia polska.

Kawi - 24 czerwca 2018, 20:59:55 - *.dynamic.chello.pl
Nawet sporo osób, myślałem że chodzi mniej.

LEON - 25 czerwca 2018, 19:26:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl