[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 lipca 2018, 14:19:30 - euzi
Mateusz Stolarczyk w kadrze GKS-u Bełchatów

Mateusz Stolarczyk został zgłoszony do rozgrywek II ligi w barwach GKS-u Bełchatów.

19-letni ofensywny pomocnik ubiegły sezon spędził w czwartoligowych rezerwach bełchatowskiego klubu. Latem trenował z pierwszą drużyną GKS-u.

. - 11 lipca 2018, 14:31:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trzeba to dodać do "Transfery - II Liga" @Redakcja

Mako olre - 11 lipca 2018, 18:23:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A w piątek po sparingu oficjalnie królczyk setla parobczyk i biel podpiszą kontrakty

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas