Sks - 22 lipca 2018, 16:56:51 - *.58.137.209

Gracek - 22 lipca 2018, 16:59:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

19(R)10 - 22 lipca 2018, 16:59:26 - *.play-internet.pl

treeneiro - 22 lipca 2018, 17:00:20 - *.175.246.134
Tak trzymac Rozwoj.Jestescie lepsi od tego pozeracza pieniedzy od miasta czyli tego Gksu Katowice.

Wrwg - 22 lipca 2018, 17:06:34 - *.97.127.63.ipv4.supernova.orange.pl
Widzow: 437

under46 - 22 lipca 2018, 17:20:17 - *.unknown.vectranet.pl
Elana fart ? Czy Rozwój słabizna ? Elana w ostatnich minutach jednak strzelała, przy niekorzystnym wyniku.

Toruń - 22 lipca 2018, 17:24:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Elana dominowala praktycznie caly mecz tylko razil brak skutecznosci(3-4 akcje praktycznie 100%) i poprzeczka.

Toruń - 22 lipca 2018, 17:26:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A Rozwoj gol z karnego i wolnego. Z lepsza skutecznoscia mozemy sie bic spokojnie o pierwsza piatke.

kibic - 22 lipca 2018, 17:27:00 - *.dip0.t-ipconnect.de
pewien siebie kibol eleny pisał tu że , rozwalą tą lige ,chyba w cymbergaja

Toruń - 22 lipca 2018, 17:29:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Moze nie rozwala ale z kazdym moga wygrac. Raczej o spadku nie ma mowy z taka gra ale sezon jest dlugi. Mecz z Rozwojem spokojnie 3:0 dla Elany mogl sie skonczyc ale trzeba poprawic skutecznosc

Freddy - 22 lipca 2018, 17:38:33 - *.dynamic.mm.pl
ilu widzów?

Toruniak - 22 lipca 2018, 17:43:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ci którzy wieszcza nasz spadek już teraz powinni dzwonić do psychiatry by jak najszybciej umówić wizytę! Dziś rozwój zaparkował autobus na swojej połowie i praktycznie nic nie grał, w drugiej połowie pierwszy strzał na bramkę po wolnym i gol potem dokładka po wątpliwym karnym, na szczęście sprawiedliwości stało się zadość,bo na wygraną nie zasługiwali absolutnie!!!!!

Toruniak - 22 lipca 2018, 17:44:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Frekwencja nienajgorsza, myślę że około 2000 było.

Uczestnik - 22 lipca 2018, 18:14:17 - *.146.104.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Elana naprawdę przyzwoicie. Zabrakło doświadczenia przy dwóch straconych bramkach, ale chwała za to że się podnieśli i doprowadzili do remisu. Rozwój dużo słabszy.

Jawor - 22 lipca 2018, 18:32:37 - *.dynamic.mm.pl
Elana mecz spokojnie do wygrania, zemścił się brak trafienia jeszcze w pierwszej połowi, momentami za dużo dryblowania i brak prawego skrzydła. Bramkarz rozwoju przy strzałach z dystansu wypuszczał piłkę przed siebie i szkoda, że dopiero pod koniec meczu piłkarze Elany sobie o tym przypomnieli. Rozwój cofnięty, kontry sporadyczne, ale bramki z wolnego i karnego udało im się zdobyć. Elana moim zdaniem środek tabeli spokojnie, ale na pewno nie spadek. Widzów ok. 2000

Yoka - 22 lipca 2018, 18:37:03 - *.centertel.pl
Studiowałem kiedyś w Toruniu piękne miasto szkoda ze ten klub nie gra w wyższej lidze mam nadzieje ze kiedyś zagra przeciwko mojej Legniuni bo z chęcią bym pojechał na ten mecz; stadion toczyła na Bema jest mały ale kameralny przy takim lodowisku, fajne wspomnienia, powodzenia Elanowcy i fajnie ze nie przegraliście.

j - 22 lipca 2018, 18:45:30 - *.146.163.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
He, najpierw 0-2 w trzy minuty, potem 2-2 w dwie
Umówili się?

AddAm - 22 lipca 2018, 19:11:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rozwój bez milionów z miasta, a poziom taki sam jak gieksa. Nieuczciwość prezydenta i rady miejskiej polega na marnotrawieniu ogromnej kasy dla zaprzyjaźnionych działaczy z gieksy i niedocenianiu bardzo dobrej pracy z katowicką młodzieżą w Rozwoju. Takim procederem pompowania kieszeni znajomków powinna zająć się prokuratura lub regionalna izba obrachunkowa kontrolująca zasadność wydawanych środków przez samorządy. Nikt mi racjonalnie nie wytłumaczy na czym oprócz kolesiostwa polega pomijanie Rozwoju w dofinansowaniu przez miasto, a ciągłym topieniu kasy w Gieksie.

Jastrzębie - 22 lipca 2018, 19:42:20 - *.internetia.net.pl
Pozdrawiam całe środowisko piłkarskie Rozwoju Katowice . Pozdrowienia ślę z Jastrzębia-Zdroju. Życzę Waszemu klubowi jak najlepiej !

Pomorski - 22 lipca 2018, 19:44:10 - *.centertel.pl
Elana powodzenia w lidze od kibica Pomorzanin Toruń

luki - 22 lipca 2018, 23:08:07 - *.25.165.67.static.3s.pl
W imieniu tych nielicznych sympatyków klubu ze Zgody jacy dziś byli w Toruniu dziękuję osobom z biura Elany za sprawne zorganizowanie naszych wejściówek. Pozdrawiamy kibiców drużyny przeciwnej i dziękujemy szczególnie jednemu z nich, który w przerwie meczu dostarczył nam napoje chłodzące. Zapraszamy na mecz rewanżowy w Katowicach. Co do meczu znacznie więcej
sytuacji dziś miał przeciwnik ale raził nieskutecznością. My bezbłędnie w parę minut wykorzystaliśmy dwa stałe fragmenty. Niestety nie udało się zdobycie pełnej puli. Bartek mam nadzieję, że przy drugiej bramce wykorzystał już limit pecha na całą rundę. I jeszcze na koniec pozdrowienia i podziękowania dla naszego byłego zawodnika Filipa Kozłowskiego, który sam po meczu podbiegł do nas i z wszystkimi z nas jeszcze chwilę porozmawiał. Dziękujemy Filip za wszystko co w Katowicach i powodzenia w dalszej karierze sportowej. A teraz już tylko ważny mecz z Widzewem za tydzień w Katowicach.

LEON - 23 lipca 2018, 3:12:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl