22 lipca 2018, 19:55:30 - dyrovski
Skromna wygrana Lecha

W przedostatnim meczu 1. kolejki Lotto Ekstraklasy Lech Poznań wygrał na wyjeździe 2-1 (1-0) z Wisłą Płock. Ozdobą spotkania było zwycięskie trafienie Pedro Tiby z woleja. W pierwszej połowie prowadzenie gościom dał Łukasz Trałka. Dla "Nafciarzy" po błędzie Jasmina Buricia trafił Giorgi Merebaszwili.

Pierwsi okazję do strzelenia gola stworzyli sobie gospodarze. Dominik Furman dośrodkował w 4. minucie z rzutu wolnego, a najbliżej sięgnięcia piłki był Damian Szymański, lecz ostatecznie zabrakło mu do tego kilku centymetrów. Po drugiej stronie boiska z rzutu wolnego próbę podjął Pedro Tiba, ale uderzenie Portugalczyka było słabe i niecelne. W 14. minucie Wisła znowu stworzyła zagrożenie po rzucie wolnym. Po sprytnym rozegraniu stałego fragmentu gry na prawej stronie Mateusz Szwoch wbiegł w pole karne, a następnie zagrał wzdłuż linii końcowej. Podanie pomocnika gospodarzy nie było jednak najlepsze i Jasmin Burić skutecznie interweniował.

Dwie minuty później prowadzenie objął Lech. Darko Jevtić zacentrował z rzutu wolnego wykonywanego z prawej strony boiska, a strzał głową oddał Łukasz Trałka. Futbolówka odbiła się jeszcze od zdezorientowanego Thomasa Dähne, a także od słupka i wpadła do bramki. W 18. minucie Jevtić sam mógł strzelić gola, ale jego uderzenie sprzed "szesnastki" było niecelne. Wisła mogła odpowiedzieć po trzynastu minutach, kiedy Furman dobrze dostrzegł Szwocha i podał mu piłkę. Prawy pomocnik płocczan znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, lecz oddał zły strzał i nie zdołał pokonać Buricia. Tuż przed przerwą blisko było gola samobójczego - Piotr Tomasik dośrodkował z lewej strony, a Dähne niepewnie interweniował i piłka zaczęła lecieć w kierunku bramki. Golkiper Wisły w ostatniej chwili jednak zdążył złapać futbolówkę przed linią.

Druga połowa rozpoczęła się od kompletnie nieudanego uderzenia Jevticia z rzutu wolnego. W 50. minucie znowu groźnie było po rzucie wolnym, po którym tym razem szansę miała Wisła. Semir Štilić dośrodkował, Szymański przedłużył piłkę, a strzał oddał Alan Uryga, ale trafił wprost w Buricia. Po chwili Štilić jeszcze raz kopnął z rzutu wolnego, lecz bardzo się pomylił.

W kolejnych minutach goście skupili się przede wszystkim na utrzymaniu prowadzenia. Wisła z kolei szukała sposobu na zagrożenie rywalowi, ale przychodziło jej to z dużym trudem. W końcu w 72. minucie z dalszej odległości uderzył Ricardinho, lecz Burić pewnie złapał piłkę. Trzy minuty później Furman dośrodkował z rzutu rożnego, a słaby strzał Adama Dźwigały nie mógł zagrozić Buriciowi. W 77. minucie płocczanom udało się wyrównać. Szymański z prawej strony pola karnego zagrał do środka, a wychodzący Burić chciał wybić futbolówkę. Golkiper Lecha popełnił jednak katastrofalny błąd i nie sięgnął piłki, dzięki czemu z łatwością do pustej bramki skierował ją Giorgi Merebaszwili. Ostatecznie po trzy punkty sięgnęli goście, którym zwycięstwo dał w końcówce pięknym strzałem z woleja Pedro Tiba.

22 lipca 2018, 18:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 1-2 Lech Poznań
Giorgi Merebaszwili 77 - Łukasz Trałka 16, Pedro Tiba 89

Wisła: 30. Thomas Dähne - 20. Cezary Stefańczyk, 18. Alan Uryga, 14. Adam Dźwigała, 2. Marcin Warcholak - 9. Mateusz Szwoch, 8. Dominik Furman, 4. Damian Szymański, 23. Semir Štilić (58, 10. Giorgi Merebaszwili), 11. Carlitos (75, 96. Jakub Łukowski) - 16. Oskar Zawada (46, 21. Ricardinho).

Lech: 1. Jasmin Burić - 26. Rafał Janicki, 4. Thomas Rogne, 13. Nikola Vujadinović - 17. Maciej Makuszewski, 25. Pedro Tiba, 6. Łukasz Trałka, 18. Mihai Răduț (68, 7. Maciej Gajos), 77. Piotr Tomasik (65, 22. Wołodymyr Kostewycz) - 32. Christian Gytkjær, 10. Darko Jevtić (78, 19. Tomasz Cywka).

żółte kartki: Stefańczyk - Răduț, Burić.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 8114.

TheBill - 22 lipca 2018, 19:57:01 - *.siedlce.vectranet.pl
brawo Kolejorz! jazda na majstra!

kibic - 22 lipca 2018, 19:57:41 - *.158.119.229
Siedzę właśnie w samolocie klasy biznes lecącym do Australii. Oglądałem mecz Lecha popijając drogie trunki. Dobry mecz. Gratuluję wygranej. Świętować bedę w drogiej ekskluzywnej knajpie w Sydnej

bxxb - 22 lipca 2018, 19:58:01 - *.49.128.233.ipv4.supernova.orange.pl
Nie zasluzone zwycięstwo pecha remus bulby sprawiedliwy

Potworny - 22 lipca 2018, 19:58:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zasłużona wygrana Lecha. Tiba bramka kolejki.

w - 22 lipca 2018, 19:58:35 - *.179.31.174
Brawo trener Furman.

Rav - 22 lipca 2018, 19:58:39 - *.adsl.inetia.pl
ni ma juz księży

we - 22 lipca 2018, 19:59:52 - *.adsl.inetia.pl
Jak sie zaprezentował Ricardinho oraz Oskar Zawada ?

... - 22 lipca 2018, 20:00:35 - *.dynamic.mm.pl
Lech Poznań stara zgoda Bałtyku Gdynia

Baca - 22 lipca 2018, 20:00:35 - *.bb.sky.com
Z meczu na mecz Lech będzie grał lepiej. Tiba solidne wzmocnienie i dzisiaj piękny gol.

pos - 22 lipca 2018, 20:07:45 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Lech pod każdym względem gorszy od Wisły. Ilość strzałów, podań przebiegnięte km itp.
I co?
Sorry Wisło ale z takim bramkarzem stracicie dużo punktów. Pierwsza bramka to znowu niezdecydowanie Dehne a druga strzał szybki ale prosto w środek i ręce a Dehne dziwny zachowanie.

Golbi - 22 lipca 2018, 20:09:06 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Tiba na 8 i guzik było Tiba na 10 i bramka, ale pewnie tam wskoczy Amaral a Tiba pewnie będzie pod

BartX - 22 lipca 2018, 20:12:22 - *.icpnet.pl
Ewidentnie Lech się oszczędzał, chciał wygrać najmniejszym nakładem sił. Gdy już prowadzili to grali pasywnie, aby tylko spokojnie dograć. No ale trzeba się tego spodziewać na początku. Łączą gre w lidze z pucharami, na razie muszą rotować. Kontuzjowany Jóźwiak, Gumny, Amaral dopiero przyszedł, ma przyjść jeszcze dwóch następnych zawodników

Golbi - 22 lipca 2018, 20:13:22 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Ja bym proponował Cywkę na wahadle jeśli już i 3-4-3 Makuszewski boczny napastnik

Nick - 22 lipca 2018, 20:14:26 - *.cg.shawcable.net
@pos
Ogladanie statystyk zamiast meczu bywa mylace. Lech szybko strzelil bramke, wiec zaczal grac oszczednie. Po godzinie takiej gry Wisla zdobyla gola, wiec Lech znowu zaatakowal zdobyl gola po 10 minutach.
Szkoda nie widziec zaangazowania przez caly mecz, ale w tych momentach zrywow, Lech byl zdecydowanie lepszy.

BartX - 22 lipca 2018, 20:17:36 - *.icpnet.pl
Już w lidze + panikują. Przede wszystkim w Lechu na wahadle grał będzie Jóźwiak i Gumny. Na razie Lech szyje czekając aż reszta wyzdrowieje. Do tego ma dojść nowy stoper.

młodzi - 22 lipca 2018, 20:19:30 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
W Amice 8 najemnikow + na ławce ......

Rademenes - 22 lipca 2018, 20:19:49 - *.dynamic.chello.pl
Powoli będzie widać efekty pracy Dźwigały ;-) Podobne jak w Arce czy Podbeskidziu.

Zks - 22 lipca 2018, 20:23:11 - *.146.108.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo boli ta przegrana z dostarczycielami punktów legii. Lech pod każdym względem gorszy od Wisły, jeden celny strzał na mecz i zero sytuacji a wygrywa. Wisła sam na sam szwocha do tego kilka patelni i wszystko zmarnowane. Czuje ze Ricardinho zastąpi kante z dużo lepszym skutkiem.

JoseKante - 22 lipca 2018, 20:25:40 - *.centertel.pl
Zasłużona wygrana Lecha. Podobno to Wisła Płock miała występować w pucharach. Tak grająca Wisła dostałaby w Armenii z 4-0, 5-0.

Juras92 - 22 lipca 2018, 20:31:52 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Lech to niech zaczyna myśleć o bramkarzu, niby mają w składzie 4 bramkarzy, może Szymański powinien dostać szanse, 25 lat na karku, więc nie ma na co czekać.Przybysz 18 lat w składzie jest na przyuczenie, top 1 jak dla mnie to Putnocky, co też nie jest wirtuozem, ale jest solidny. Burić to ja nie wiem co on tam od paru sezonów robi, cienki jest jak słomka w drinku. Wziałby Lech takiego Loske z Górnika, oni go już w tym okienku nie puszczą, za wielu potracili, chodź jak by się fajny pieniądz na tapecie pokazał to do ugrania sprawa. Wykupić go za załóżmy 600 tys z przejściem w lipcu 2019 i albo by był bramkarz na lata lub inwestycja w przyszłość.Od 2019-1 bramkarz Loska, Putnocky ława, Burić bye i z 2 na przyuczenie.

OlaF - 22 lipca 2018, 20:32:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za stadion w tym Płocku? Wygląda jak basen i ten śmieszny młyn bez dopingu? Lećcie jak najszybciej z tej ligi!

x - 22 lipca 2018, 20:34:02 - *.9.125.251
Dahne to jest człowiek zagadka. Potrafi zagrać bardzo dobre spotkanie, ale większość ma takich, że szkoda gadać. Pierwsza bramka błąd przy wyjściu do piłki, druga niby mocny strzał z bliska, ale w środek bramki. Myślę, że bramkarz z lepszym refleksem przeniósłby piłkę ponad bramkę. Ogólnie rzecz biorąc nie wiem co o tym spotkaniu myśleć. Lech strzelił dość szybko bramkę i oddał inicjatywę Wiśle, ale kontrolując spotkanie. Szkoda niewykorzystanej sytuacji Szwocha, ale trudno. W drugiej połowie sporo ożywienia w szeregi Wisły wniósł Merebashvili, który zdobył bramkę po dużym błędzie Buricia. Ciekaw jestem jak będzie wyglądało, to dalej, bo tragedii nie było, ale też nie było rewelacji. Z nowo pozyskanych Warcholak w miarę pozytywnie, starał się i w ogóle, ale ciężko będzie mu zastąpić Recę. Calo taki trochę jeździec bez głowy, widać było, że bardzo chciał się pokazać, duża szybkość, ale też dość spore braki w technice, Szwoch jeden z najlepszych na boisku. Zasuwał całe 90 minut i brał udział w dużej ilości sytuacji Wisły i tylko szkoda tej sytuacji sam na sam w 1 połowie. Ricardinho, z tego chłopaka też będzie pożytek, ale widać od razu, że to inny typ zawodnika niż Kante. I jeszcze jedna sprawa, okienko transferowe nadal jest otwarte, wypożyczcie tego Zawadę gdzieś do 2 ligi, a pozyskajmy jakiegoś napastnika. 20 minuta, a temu chłopakowi się biegać nie chciało, zawodnicy Lecha klepią sobie piłkę między sobą w obronie, a większe zaangażowanie od niego wykazywali Szymański, Stilić, Furman, czy Calo. Dla Oskara w tej chwili Ekstraklasa, to za wysokie progi niestety i jeśli nic się nie zmieni, to zostaniemy z 2 napastnikami przynajmniej na tę rundę. Ogólnie szkoda, bo remis byłby sprawiedliwszy, ale gratulacje Dla Lecha. ;)

Bielszczan - 22 lipca 2018, 20:56:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Niestety to nie ostatnia porażka Wisły... już trener Dźwigała się o to postara! Szczerze współczuję, gorzej nie mogliście wybrać!

nikita - 22 lipca 2018, 21:03:26 - *.play-internet.pl
Boniek ograł Wisłe wciskając na trenera Dzwigałe w ramach rekompensaty za Brzęczka.Dzwigała był na wylocie z PZPN a Płocku na inauguracje pokazał swoją fachowość poprzez wystawienie w podstawowym składzie Zawade,który nie ma umiejętności nawet na II lige ale w ocenie Dzwigały jest ponad Merbą czy Ricardinio.

fansport - 22 lipca 2018, 21:04:21 - *.dynamic.chello.pl
czyli wolą wygrywać w lidze niż w pucharach, przypominam że wszystkiego nie da się wygrywać, coś trzeba poświęcić, lech już się pogodził z porażką z szachtiorem soligorsk, stawiają na ligę, zobaczymy, czy nawet jak legia przegra 11 meczów, zdołają legię wyprzedzić. legia stawia na ligę mistrzów, a jak się nie uda, ligę europa, walkę o mistrzostwo rozpoczną na poważnie dopiero wtedy, kiedy zostanie 1/3 sezonu

PYRA - 22 lipca 2018, 21:09:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że Jasiu strzelił tego babola, ale zdarza się najlepszym oby to było ostatni raz. Ważne że są 3 punkty i Tiba walną ładną bramę

oj skins - 22 lipca 2018, 21:09:31 - *.dynamic.chello.pl
Dacie rade bali się was bo wygraliście z Legią na ich terenie i w tym roku zabrali trenera dobrego ale i tak dacie rade. Pozd z Wolnego Miasta.

Zks - 22 lipca 2018, 21:09:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do nikita
Trudno żeby grał Angielski skoro ma kontuzje. Varela tak samo. Jak będzie zdrowy urugwajczyk to atak będzie bardzo mocny - ricardinho stilic mereba varela

Yogi - 22 lipca 2018, 21:11:15 - *.centertel.pl
do kibic to "Sydnej" to gdzie? Bo w Australii to jest ale Sydney.

fansport - 22 lipca 2018, 21:17:00 - *.dynamic.chello.pl
nie dacie rady, choć będę wam kibicował, bo kibicuję wszystkim klubom reprezentującym naszą ligę, za dużo srok próbujecie złapać za ogon, trzeba przynajmniej na kilka miesięcy odpuścić sobie ligę, żeby awansować w pucharach do fazy grupowej.

maniek - 22 lipca 2018, 21:41:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Poznaniacy, oby tak dalej. Jesteście jednymi z kilku najlepszych. Pozdrowienia od braci z Wisły Kraków, przyjaźń między nami to wierność na zawsze.

Hej - 22 lipca 2018, 21:48:46 - *.bb.sky.com
Odwróć tabelę Legia na czele!!! Tylko Lech!!!

lelinho - 22 lipca 2018, 21:58:25 - *.98.203.119.bcube.co.uk

W punkt.

artuur,,, - 22 lipca 2018, 22:16:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@kibic a ja jade Autosanem do krużewnik i jest siuperPs. Sydnej tez dobrze jak na,, bajer,,

fansport - 22 lipca 2018, 22:28:46 - *.dynamic.chello.pl
a wasze złośliwości nie robią na mnie żadnego wrażenia, wskażcie, kiedy legia wygrała pierwszy mecz w sezonie, bo trzy ostatnie lata, legia ostatnie po pierwszej kolejce, a pierwsza po ostatniej

Mak - 22 lipca 2018, 22:28:47 - *.play-internet.pl
Wisle potrzeba bramkarza. Tego sie nie da ogladac. Gramy z pusta bramka.

Russi - 22 lipca 2018, 22:28:49 - *.ipcom.comunitel.net
Po co ta Na pinka.Jak i tak na koniec Będzie Legia Mistrza.Przypomnijcie sobie 3 ostatnie lata jak Legia zaczynała sezony.Pozdrawiam Normalnych Kibiców(L).

MF - 22 lipca 2018, 22:49:08 - *.146.225.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mało, bardzo mało napinaczy z Pyrlandii. Ostatnie trzy lata chyba ich czegoś nauczyły. Na koniec sezonu i tak Legia Mistrz.

fansport - 22 lipca 2018, 22:56:41 - *.dynamic.chello.pl
ja nie jestem nigdy taki pewny i rok temu też nie twierdziłem że na pewno legia będzie mistrzem, jakiś szacunek przeciwnikom się należy, a zagłębie z którym przegraliśmy, to zespół, który już wcześniej zrobił na mnie dobre wrażenie i spodziewałeś się że możemy nie wygrać, ale liczyłem że zremisujemy i tyle z mojego wrażenia, na szczęście nie gram w zakładach, bo remis bym tu postawił.

BI - 23 lipca 2018, 0:04:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kibic:
No nie gadaj że w Qantas polską ligę puszczają bo nie uwierzę.
I kto jest tym dostarczycielem punktów dla Legii? Bo w maju obydwa te kluby zasłużyły na ten status. Zwłaszcza Dominik Furman oraz Nikola Vujadinović.

Lukas - 23 lipca 2018, 0:15:34 - *.play-internet.pl
Niestety porażka. Ktoś musi powiedzieć Daehne że jego atuty to gra na linii a nie te Jego wyjścia na zasadzie uda się czy się nie uda? Nie wystawiłbym go z Górnikiem tylko posadził na ławce dając do zrozumienia że błędy kosztują. Dałbym szansę któremuś z mlodych, którzy prezentowali się naprawdę dobrze w sparingach. Co raz częściej myślę, że dobry niemiecki bramkarz nie wluczy się po Europie: Helsinki, Płock itd tylko siedzi w bundeslidze albo 2 bundeslidze. Chłop coś tam widać, że potrafi ale tyle punktów zawalił już będąc w Wiśle, że szok. NOWY STADION DLA NAFCIARZY!Pozdro.

BeeSKa - 23 lipca 2018, 0:22:10 - *.adsl.inetia.pl
Póki co po pierwszej kolejce nic nie da się za dużo powiedzieć (jutrzejszy mecz ZS-PG 0-0) Lech wygrał pomimo minimalnego nakładu sił. Wygrali z Wisłą Płock,za 3 dni mecz na Białorusi i szczerze to nie widzę Lecha w roli wyraźnego faworyta po tym co pokazują, mimo wszystko wygrajcie, bo po tragedii w Armenii już punkty potracone. Zresztą Górnik podobnie, ale więcej spodziewałem się po poznaniakach.

BeeSKa - 23 lipca 2018, 0:26:40 - *.adsl.inetia.pl
@JoseKante, skoro taka Wisła dostałaby 5-0 to po dzisiejszym meczu lepiej nie jechać na Białoruś... szkoda wstydu.

Łysy - 23 lipca 2018, 1:33:56 - *.centertel.pl
Tylko lech wygra swój mecz ligowy i awans do następnej rundy LE. Oszczędnie ale skutecznie.

LEON - 23 lipca 2018, 3:23:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby tylko dalej było tylko lepiej

ignac46 - 23 lipca 2018, 7:07:34 - *.centertel.pl
Zawada to prawdziwa zawada, nawet treneiro Furman tego nie przewidział a Daehne ...no cóż, będziemy tęsknic za Kiełpinem. Amen.

Fc - 23 lipca 2018, 7:15:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
FC Sochaczew obecny na meczu w sile 43 osób. Tylko Wisła Plock!

Fajdek - 23 lipca 2018, 7:52:28 - *.centertel.pl
Jeśli tytuł artykułu brzmi "skromna wygrana Lecha , to
po meczu Legii z Zagłębiem Lubin tytuł powinien brzmieć "okazała porażka Legii ".

rafalski - 23 lipca 2018, 8:32:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od początku jak by grali Merebaszwili i Ricardinho to pewne zwycięstwo LECH bardo słaby Strasznie wolny zła pora rozgrywania meczu myślę że o 20-00 powinien taki mecz się zaczynać

Reality - 23 lipca 2018, 8:41:50 - *.itsa.net.pl
Muszę przyznać że jak zobaczyłem wyjściowy skład a w nim brak Mereby, i Oskara Zawade na ataku to ręce mi opadły.
Naprawdę jak idzie przeciętny widz na mecz, czy to na sparing to widzi że dla Zawady ekstraklasa do za wysokie progi.
Na + Szwoch, Warcholak, Ricardinho
Na- Dahne, ciągle ma problemy z oceną sytuacji gdy piłka jest w powietrzu. To są podstawowe błędy. Wisłą straci dużo punktów w tym sezonie przez błędy bramkarza.

Neutral60 - 23 lipca 2018, 8:48:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewna wygrana Kolejorza w najlepszym meczu ligowej kolejki.Taki powinien być tytuł informacji. Dziwną manię mają dziennikarze ze stolycy by deprecjonować zwycięstwa Kolejorza jednocześnie minimalizując druzgocące porażki drużyny z łazienkowej. Tak jest tutaj, w PS i C+ . Faktów niestety nie da się przemilczeć bo ,to widać gołym okiem. Co to za hitowe transfery(Kante i Carlitos )jeżeli oni razem kosztowali tyle co kosztował Kolejorza Tiba. W sobotę Kolejorz kupił Amarala na 1 500 000 Euro. Tiba strzelając bramkę w nietuzinkowy sposób udowadnia ,że wart jest tak ogromnych pieniędzy. W Portugalii liga zakończyła się w maju. Tiba nie jest jeszcze w "pełnym gazie". Strach się bać co będzie jak osiągnie pełną formę. Amaral jest jeszcze lepszy i.... młodszy. Kolejorz poszedł w transferach w jakość(wartość) a nie w ilość .

Neurocrilo - 23 lipca 2018, 9:08:10 - *.internetdsl.tpnet.pl
Z inauguracji sezonu widziałem tylko mecz Miedź & Pogoń co to są za obozy przygotowawcze jak większość ekip będzie takie obóz przechodzić do 6 kolejki w lidze. Rzuciła mi się szczególnie w oczy sił oddawanych strzału po obu stronach w tym meczu.Pisałem wcześniej ze Kolejorz bez składu na LE i MP a tym czasem wygrywa z dobrą Wisłą P. Legia wiadomo, nieprzewidywalna ex Ciekawe czy dziś Zagłębie S wygra z Piastem jestem za jutro walka o puchary, powodzenia dla ekip biorących udział w eLM i eLE.

Seba - 23 lipca 2018, 9:32:25 - *.12-3.cable.virginm.net
Jaka zasłużona wygrana. Patrzcie na statystyki. Oddał strzał życia i tyle a druga runda Ligii Europy będzie waszą ostatnią

roberto - 23 lipca 2018, 10:18:49 - *.play-internet.pl
Co to za wynalazek w wiśle czyli szybko biegacz bez techniki Carlitos? Czyżby kolejny układ prywatny Masłowskiego tak jak Zawada.

Neutral60 - 23 lipca 2018, 10:22:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Seba .Jeżeli nie oglądałeś "na żywo" tego meczu to podaj namiary i prześlę Tobie zapis cyfrowy z tego meczu. Mecz Kolejorz miał cały czas pod kontrolą. Tylko błąd "Jaśka"(pusty przelot) dał bramkę naftowcom i spowodował chwilową niepewność. Galaktyczna bramka Tiby przywróciła wszystko do normy. Gdy zobaczysz Tibę i Amarala w pełni formy ,to szczęka Tobie opadnie. Transfery Kolejorza ,to Jakość(Wartość) a nie Ilość . Pozdrawiam .

fansport - 23 lipca 2018, 11:15:34 - *.dynamic.chello.pl