27 lipca 2018, 19:55:25 - euzi
Śląsk wyszarpał remis

W spotkaniu rozpoczynającym 2. kolejkę Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk zremisowała u siebie 1-1 (1-0) ze Śląskiem Wrocław. Prowadzenie gospodarzom dał strzałem z rzutu karnego Flávio Paixão. Portugalczyk jeszcze przed przerwą mógł podwyższyć prowadzenie, ale w beznadziejnym stylu zmarnował kolejną "jedenastkę". W II połowie goście zdominowali gdańszczan i wykorzystali swoją przewagę po strzale głową Piotra Celebana w 83. minucie.

Pierwszą dobrą okazję na bramkę gospodarze mieli w 5. minucie. Flávio Paixão odebrał z prawej strony piłkę Wojciechowi Golli i płasko zagrał do środka. Tam wślizgiem futbolówkę zaatakował wbiegający Patryk Lipski, jednak zabrakło mu centymetrów, aby oddać strzał. Lechia dopięła swego kilka minut potem - Mateusz Cholewiak wpadł na Lukáša Haraslína, a Szymon Marciniak podyktował rzut karny. Flávio Paixão płaskim strzałem w prawy róg bramki pokonał Jakuba Słowika.

Śląsk spróbował odpowiedzieć na bramkę w 15. minucie. Arkadiusz Piech zabrał piłkę Michałowi Chrapkowi i ruszył do przodu, a jego strzał z trudem do boku sparował Dušan Kuciak. Słowacki bramkarz skapitulował nieco dziesięć minut później, ale gol nie został uznany. Po rzucie wolnym Piotr Celeban tyłem do bramki odegrał do ustawionego przy dalszym słupku Golli, ten z bliska głową trafił do siatki, jednak sędzia podyktował rzut wolny pośredni. Dużego pecha miał dziś Cholewiak - w 31. minucie ponownie sprokurował rzut karny, podcinając w "szesnatce" Michała Maka. Do "jedenastki" ponownie podszedł Flávio Paixão, lecz tym razem Portugalczyk uderzył beznadziejnie, prosto w ręce Słowika.

Druga połowa rozpoczęła się od indywidualnych akcji Haraslína i Piecha. Najpierw Słowak w polu karnym w akcji jeden na jednego z Celebanem oddał strzał, który po nodze obrońcy wyszedł na rzut rożny, a następnie Piech po rajdzie praktycznie od połowy boiska groźnie uderzył na bramkę Lechii i tylko powrót oraz wślizg Błażeja Augustyna uratowały gdańszczan przed stratą bramki. Równie groźnie było chwilę później - piłka trafiła przed pole karne do Cholewiaka, a ten bez namysłu strzelił bardzo mocno w poprzeczkę. Goście nie przestawali atakować i po chwili po strzale Damiana Gąski z lewej strony pola karnego futbolówka przeleciała tuż obok słupka.

Kolejny strzał gości padł po dośrodkowaniu Augusto z rzutu rożnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Golla, lecz głową posłał futbolówkę prosto w ręce Kuciaka. Słowak nie był już tak pewien przy interwencji chwilę później - wprowadzony na boisko w drugiej połowie Róbert Pich w polu karnym uderzył mocno i płasko, a Kuciak obronił strzał na raty. W 77. minucie Lechia miała niespodziewanie doskonałą okazję na podwyższenie prowadzenia. Prawym skrzydłem z kontrą ruszył do przodu Karol Fila aż dostrzegł niepilnowanego Flávio Paixão. Napastnik gospodarzy, mając przed sobą tylko bramkarza, uderzył w słupek. Śląsk odpowiedział strzałem Marcina Robaka obok bramki, ale zaraz potem goście dopięli swego. Po rzucie rożnym Celeban w powietrzu wyprzedził Kuciaka i mocną główką doprowadził do remisu.

27 lipca 2018, 18:00 - Gdańsk (Stadion Energa Gdańsk)
Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław
Flávio Paixão 12 (k) - Piotr Celeban 83

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 3. João Nunes (74, 19. Karol Fila), 25. Michał Nalepa, 26. Błażej Augustyn, 22. Filip Mladenović - 8. Michał Mak (64, 16. Ariel Borysiuk), 6. Jarosław Kubicki, 35. Daniel Łukasik, 9. Patryk Lipski, 17. Lukáš Haraslín (67, 41. Paweł Stolarski) - 28. Flávio Paixão.

Śląsk: 27. Jakub Słowik - 30. Kamil Dankowski, 3. Piotr Celeban, 14. Wojciech Golla, 11. Mateusz Cholewiak - 10. Farshad Ahmadzadeh, 5. Augusto, 31. Maciej Pałaszewski (76, 23. Mateusz Radecki), 6. Michał Chrapek (55, 16. Róbert Pich), 25. Damian Gąska (65, 9. Marcin Robak) - 29. Arkadiusz Piech.

żółte kartki: Mladenović, Łukasik, Lipski, João Nunes.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 14 068.

W 32. minucie Flávio Paixão (Lechia) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Słowik obronił).

egon - 27 lipca 2018, 19:56:36 - *.dynamic.chello.pl
Marciniak w swoim żywiole,dno

Zmora - 27 lipca 2018, 19:58:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Augustyn-Lechia Gdańsk..Kto tego człowieka zatrudnienia i za co mu płacą?Parodia co ten człowiek gra.😯

Nick - 27 lipca 2018, 19:58:24 - *.2.34.162 (*.203.4.112)
Ten pierwszy karny mocno kontrowersyjny.

celt - 27 lipca 2018, 19:59:02 - *.146.197.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo dobrze! Gra się do końca! WKS Śląsk!

Kapsel - 27 lipca 2018, 19:59:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marciniak to zbrodnia w sedziowaniu dozywotpowini go zawiesic Fifa poziom na mistrzostwach poziom w lidze skandal

Fritz - 27 lipca 2018, 20:00:05 - *.146.171.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miało być 1-1 … i było 1-1, dziękuję.

Varadi - 27 lipca 2018, 20:00:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Śląsk . Pozdro z Legnicy

UWAGA - 27 lipca 2018, 20:00:41 - *.146.41.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ha ! Ha ! Ha ! Rudy nieudacznik i jego autobus .

Borubar - 27 lipca 2018, 20:01:11 - *.146.224.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolejny raz Kuba Słowik udowodnił swoją wartość. To najlepszy golkiper w ekstraklasie i kadra stoi przed nim otworem. Niestety,ale kadrą zarządzają niekompetentni ludzie i Kuba powołania raczej nie dostanie. Zbyszek i Jerzy mają swoich faworytów do obsady bramki. Dzisiaj pan Szymek znów dał popis nieudolności i udowodnił, że nie bez powodu został wygnany przez FIFĘ z mundialu. Taki nieudacznik może sędziować tylko mecze o puchar Wójta, ewentualnie rozgrywki dzikich drużyn odbywające się cyklicznie w czasie dożynek.

kkk - 27 lipca 2018, 20:02:25 - *.play-internet.pl
Czy dzisiaj kuciak tez robil z siebie kretyna grajac od zdobytej bramki na czas jak w poprzednim tygodniu?

Hazel - 27 lipca 2018, 20:02:38 - *.dynamic.chello.pl
Lechia straciła dwa punkty na własne życzenie. Mając więcej atutów postanowili zupełnie oddać inicjatywę i w końcu, po 30 minutach naporu wrocławian, się to zemściło.
Ciekawie, a może raczej "ciekawie" się oglądało poczynania gdańszczan w obronie. Grali tak, jak się gra defensywnie w Europie - dwoma liniami po czterech, przesuwających się strefowo, bez krycia personalnego. I co? I Śląsk, bez specjalnych fajerwerków, przebijał się przez tę obronę raz po raz. Lechia, ciągle aspirująca do czołowej szóstki w kraju, radziła sobie na tyłach po prostu słabo. Wstyd przyznać, ale Armeńczycy grający w poprzedniej rundzie LE z Lechem, a nawet Mołdawianie, którzy ostatecznie odpadli z Górnikiem, bronili się tym systemem lepiej. To wiele mówi o stanie naszej ligi. Trenczyn ze swoimi szybkimi, zwrotnymi, nie bojącymi się pojedynków jeden na jeden murzynami, pokazał zresztą wczoraj, jak marne są polskie formacje defensywne. Gdyby Śląsk zagrał dziś trochę odważniej, miał szansę nawet wygrać, ale to jest problem nie tylko mentalny, niestety.
Na koniec wielki plus dla Irańczyka w barwach Śląska - jeśli facet nie spuści z tonu i nie zrówna się poziomem z naszymi rodzimymi kopaczami, będzie we Wrocławiu gwiazdą.

gostek - 27 lipca 2018, 20:03:18 - *.38.98.8.internetia.net.pl
Co to było?Na orliku o wiele lepiej grają,i to są zawodowi kopacze?Od kiedy w pilkę gra się na stojaka i ciągle do tyłu,a Kuciak dał ciała brama z 3 metrów,a karny to parodia na poziomie przedszkolaka,a dalej no cmment

max - 27 lipca 2018, 20:07:03 - *.limes.com.pl
Marciniak, sędzia uważający się za profesjonalistę, nabiera się na padolino Haraslina, ale wiadomo - po VAR on decyzji z reguły nie zmienia.

Karny - 27 lipca 2018, 20:07:15 - *.146.40.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Znowu karne dla 7echi buahaha

czytelnik - 27 lipca 2018, 20:09:09 - *.play-internet.pl
Jak to jest możliwe, że Marciniak sędziuje na mistrzostwach czy w LM? Przecież on co mecz wali babola.

Borubar - 27 lipca 2018, 20:10:45 - *.146.224.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Łysego Szymka wygnano z mundialu argumentując, że zbyt rzadko korzysta z technologii VAR. Oczywiście tutaj zgodzę się z działaczami FIFA, bo ten przereklamowany arbitrarzyna chce być mądrzejszy od technologii. Pycha kroczy przed upadkiem i pan Szymek jest tego przykładem. Pamiętam jego arogancki wywiad po meczu Legia- Lech, gdzie biedny martwił się co będą pisać gazety gdyby nie zagwizdał kontrowersyjnego karnego. Jeszcze wcześniej pamiętam jego występ w Lidze + Ekstra i tam też cwaniakował. Dobrze, że FIFA sprowadziła go na ziemię i następnego mundialu już nie posędziuje. W najlepszym wypadku wyląduje na miejscu Pana Sławka i będzie robił za "eksperta" w Lidze + Ekstra. Pewnie płacą tan więcej niż 15 zł brutto za godzinę.

marciniak - 27 lipca 2018, 20:12:04 - *.210.24.42
Szymuś znowu na dopalaczach i ma swój świat.. Gdzie do cholery był spalony przy bramce Golli? Człowieku zmień zawód!

Kufel - 27 lipca 2018, 20:12:07 - *.dynamic.mm.pl
Pierwszy karny z kapelusza , nic tam nie było , powinna być kartka za wymuszenie karnego .
Drugi karny był . Remis ogólnie sprawiedliwy

Bbhnbvhb - 27 lipca 2018, 20:13:59 - *.244.139.103
Kufel, a o golu nieuznanym bez powodu nie piszesz?

Hugh - 27 lipca 2018, 20:14:43 - *.centertel.pl
4 złote u buka na Kiepskich. ..nawet ich sponsor wie że na wyjazdach bieda z nedzą. ..Brawo dla wirtuoza trenerki Stokowca...betony już na rozgrzewce zajechani. ..jak te białe misie mogły polec z takimi leszczami?

Polak - 27 lipca 2018, 20:17:22 - *.adsl.inetia.pl
Jak ta liga może być dobra jak sędziuje taki żenujący typ jak marciniak. To przecież oczywiste że żaden dobry piłkarz nie będzie chciał tu grać.

deLokomoti - 27 lipca 2018, 20:21:11 - *.77.166.208.vultr.com (2a01:111f:a3c:f900:2801:1e70:634d:1fd3)
cóż to za PRZEDZIWACZNE wypowiedzi tego użytkownika Borubara powyżej ?
To jakiś kosmita ?

LS - 27 lipca 2018, 20:22:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak nie można wygrać, to trzeba zremisować.

Xxx - 27 lipca 2018, 20:29:32 - *.opera-mini.net (*.1.165.145)
@hazel lechia aspirujaca do czolowek szostki w kraju? Chyba od konca? Karny z kapelusza dzieki Szymkowi. I ciekawe czemu nie uznal gola dla Slaska?

Bru - 27 lipca 2018, 20:31:37 - *.play-internet.pl
Marciniak to chyba nienawidzi Śląska.To co dzisiaj wyprawiał to żenada.

Wielek - 27 lipca 2018, 20:37:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie z wozu VAR przy golu "że spalonego" Śląska chyba ucieli sobie popołudniową drzemkę..

Greg - 27 lipca 2018, 20:38:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marciniak to totalne dno.Pierwszy karny z kapelusza.
Po sprawdzeniu varu nie zmienić decyzji co do niesłusznie podyktowanego karnego... Gdzie był spalony przy bramce dla Śląska ?

J77 - 27 lipca 2018, 20:47:06 - *.man.bydgoszcz.pl
Sędzia M. powinien odpocząć razem z zadaniowcem Sławomirem.

Tomek - 27 lipca 2018, 21:01:18 - *.play-internet.pl
Podobno po tym meczu zakonczyla sie zgoda, a w drodze powrotnej z wybrzeza ma byc klepnieta zgoda miedzy Slaskiem i Lechem Poznan. Szykuje sie niezła triada co Polska włada Śląsk&ŁKS&Lech. Jest potwierdzenie sytuacji na fanie!.

Bru - 27 lipca 2018, 21:08:28 - *.play-internet.pl

Mariusz - 27 lipca 2018, 21:11:35 - *.direct-adsl.nl
Pierwszy karny - padolino, drugi - faul był ale przed polem karnym polecam powtórki obrońca ani chwili nie przebywa w polu karnym więc o jakim karnym mówimy ? Marciniaka powinni już dawno wywalić ten człowiek się nie nadaje do tego zawodu ! Cieszy, że mimo tego śląsk się uratował bo gorsi dzisiaj na pewno nie byli.

kolo - 27 lipca 2018, 21:19:42 - *.centertel.pl
To prawda, Śląsk klepnął dzisiaj zgodę z Leszkiem.

... - 27 lipca 2018, 21:22:01 - *.centertel.pl
Śląsk to może sobie klepnąć zgodę. ..z biedronką.

XxX - 27 lipca 2018, 21:23:18 - *.43.243.229.ipv4.supernova.orange.pl
Śląsk walczył do końca i wywalczył remis.

Wks711 - 27 lipca 2018, 21:24:03 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
1 karny padalino , drugi karny faul przed polem karnym! Sędziowanie żałosne .

Wks711 - 27 lipca 2018, 21:25:18 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Gol dla Śląska prawidłowy

mxhc - 27 lipca 2018, 21:27:06 - *.dynamic.chello.pl
W porównaniu do poprzedniego sezonu jak na razie widać i to znacząco poprawę w grze Śląska, natomiast o gospodarzach nie można tego powiedzieć.Zastanawia mnie tylko dlaczego pewni piłkarze (Augustyn) ciągle grają (na nerwach) ...

@Bru - 27 lipca 2018, 21:31:36 - *.dynamic.chello.pl
Tak, nienawidzi Śląska bo kocha Lechię :D

Stach - 27 lipca 2018, 21:49:36 - *.2.34.162 (*.203.4.112)
Marciniakowi sie Lechia z Legia pomylily. Stad 2 karne dla Lechii i nieuznany gol dla Slaska.
Sedziowski kryminal!

eddy - 27 lipca 2018, 21:57:10 - *.unknown.vectranet.pl
@dlu w samo sedno

Apacz - 27 lipca 2018, 22:07:40 - *.ladekzdroj.vectranet.pl
Z całym szacunkiem dla Lechii i Śląska, ale sędzia Marciniak co najmniej wypaczył wynik meczu. Po prostu okradł zawodników Śląska nie uznając prawidłowo zdobytej bramki. Zwykły cepak.

abc - 27 lipca 2018, 22:19:57 - *.147.231.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oczywiście, ze był spalony przy
nieuznanej bramce Śląska.
Ale zobaczyłem to dopiero na ekstraklasa.tv bo na żywo to wyglądało na prawidłową
Lechia zrywy (druga połowa bardzo kiepska) gra Śląska o wiele lepsza, ale na szczęście nieskuteczna.

zaglebiak1 - 27 lipca 2018, 22:21:49 - *.adsl.inetia.pl
Po co PZPN wysyła delegatów na mecze? Czy oni nie widza co sędziowie robia? PZPN karac umie tylko klub i ich kibiców,natomiast sędziowie moga gwizdac kiedy i jak chca.Marciniak 2 kolejka i 2 raz DNO

oj - 27 lipca 2018, 22:22:45 - *.centertel.pl
To było pewne ze 1 1 będzie.Lechia&Ślask la la la

oj - 27 lipca 2018, 22:26:09 - *.centertel.pl
Skinheads oj

kidi - 27 lipca 2018, 22:26:27 - *.89-22-36-98.matrix-net.pl
Panie Marciniak. Dopóki nie nabierze pan pokory to nie chcemy pana widzieć na naszych boiskach. Jest pan tak zarozumiały że nawet ewidentny błąd, który może pan zmienić dzięki Varowi zostawia pan bez mrugnięcia okiem. Niestety z takim podejściem do siebie i innych skończy pan nim zaczął swoją "karierę" mimo że strasznie trudno spaść z tej klasy gdyż pańscy przełożeni bronią takich jak pan ich błędów jakby to był polski sąd najwyższy. Opamiętaj się szymon!!!

patryki - 27 lipca 2018, 22:37:30 - *.kpn-gprs.nl
Ponoć Szczepan harticka ustrzelił w Fifie haaa git transfer do rezerw Śląska

kulson - 27 lipca 2018, 22:39:21 - *.adsl.inetia.pl
Obejrzałem właśnie skrót.Śląsk wygrał 2:0,a Marciniak zrobił z tego remis.Podobnie jak Peszko Marciniakowi należą się dłuższe wakacje.

max-U - 27 lipca 2018, 22:41:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląsk skrzywdzony, jak takie rzeczy mogą dziać się w czasach VAR-u. Przymusowy dłuższy urlop dla Marciniaka konieczny!

opat - 27 lipca 2018, 22:50:53 - *.play-internet.pl
Pierwszy karny z kapelusza pomimo VAR-u.Forma Marciniaka mniej niż zero.

Mikel - 27 lipca 2018, 22:52:25 - *.146.161.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Marciniak dzisiaj się nie popisał, ale gra Śląska zadowala. Widać zaangażowanie i chęć gry kombinacyjnej, znakomicie Farshad i oczywiście Piotruś Celeban wyczucie przy dośrodkowaniu przy golu i przede wszystkim znakomita gra w obronie ŚLĄSK&LECHIA eeoo!!!

max - 27 lipca 2018, 23:00:28 - *.limes.com.pl
Moim zdaniem kilka błędów Marciniaka - najgorsze jest to, że zawsze na korzyść Lechii. Ja zwrócę uwagę na taki: Nalepa z Lechii jest kontuzjowany (lub gra na czas - nie wnikam). Zgodnie z przepisami po opuszczeniu boiska za własną bramką, aby wejść ponownie na boisko musi podejść aż do linii środkowej. I idzie. Ale do czasu gdy rusza akcja Śląska lewą stroną, niedaleko linii bocznej. Wtedy nagle Nalepa zmienia plan i wbiega na boisko przed dojściem do linii środkowej, przerywając akcję Śląska. Jeśli się mylę, to wyprowadźcie mnie z błędu, ale ja dałbym Nalepie żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

Fan90Slups - 27 lipca 2018, 23:32:46 - *.unknown.vectranet.pl
2 setki stracone.A mogło być 3-0 dla Lechii. Taka piłka Błędy potrafią się zemścić ;) Barwo dla obu ekip! ! !

Opolskii - 27 lipca 2018, 23:34:57 - *.dynamic.chello.pl
Nie szukajmy błędów sędziego a trzeba przyznać że śląsk mógł wygrać ale jak się jest słabym to się nie wygrywa. Szczęście sprzyja lepszym czyli na pewno nie wam. Po za tym gdyby lechia wykorzystała karnego co był podyktowany przez błąd Marciniaka to by wygrali ale jak się ma patałachów w składzie to się nie da wygrać.

gregor13 - 27 lipca 2018, 23:35:12 - *.dynamic.mm.pl
Miałem dzisiaj... eee... "przyjemność" być na tym meczu. Jedno mogę stwierdzić - mecz nie odbiegał poziomem od meczów 2 ligi. Różnił się tylko "opakowaniem".

Pwet - 27 lipca 2018, 23:48:16 - *.toya.net.pl
Śląsk środek tabeli

900 - 28 lipca 2018, 4:35:46 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
Celeban do reprezentacji przydalby sie

oczy - 28 lipca 2018, 6:18:54 - *.bielskobiala.vectranet.pl
to zadziwiające jak taki sędzia ... nooooooooo ten właśnie, może sędziować wyżej niż w A-klasie ? szok

Pyta - 28 lipca 2018, 6:53:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Przepraszam ale tak się nie sędziuje!Nie po to powołuje się na mecz siedmiu sędziów i płaci im grube pieniądze żeby na oczach całej Polski robili taki przekręt.Moralnym zwycięzcą tego mecz jest dla mnie drużyna ze Śląska.Ciekawy jestem jakie kary dostaną wszyscy arbitrzy tego meczu od swoich przełożonych🙍

janosik - 28 lipca 2018, 8:35:42 - *.ladekzdroj.vectranet.pl
Totalna kompromitacja sędziego Marciniaka. Szacunek dla piłkarzy obydwu drużyn.

PL - 28 lipca 2018, 11:06:23 - *.199.248.161
Cały Wrocław cieszy się z remisu pzdr Szymon popraw się

Opolskii - 28 lipca 2018, 11:10:12 - *.dynamic.chello.pl
Marciniak zabrał śląskowi zwycięstwo bo bramka była prawidłowa biedaki z wrocławia :D

oczko - 28 lipca 2018, 11:12:59 - *.dynamic.chello.pl
Już wiecie czemu Marciniaka wyrzucili z MŚ.
To co on robi to jest profanacja. Nie uznaje prawidłowo zdobytej bramki dla Śląska. I gwizda dwa karne których nie było. Po prostu żenada.

cwp - 28 lipca 2018, 12:13:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia pomylił Lechię z Legią?

Znawca WKS - 28 lipca 2018, 12:17:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Marciniak powinien odpocząć ze 3 miesiące, bo to jest skandal co wyczynia. Może by otrzeźwiał. Śląsk pewnie by wygrał, gdyby nie jego sędziowanie. Ciekawe czy wyciągną jakieś konsekwencje wobec niego, czy znowu się okaże, że sędziowanie było super. FIFA już ma o nim swoje zdanie, więc nie trzeba go holować.

znawca - 28 lipca 2018, 13:20:56 - *.anfa.net.pl
Brawo Slask pozdro z Legnicy wylizemy wam rowa

stary piłk - 28 lipca 2018, 13:34:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Ta liga to totalna ekstraklapa. Poziom sędziowania niższy niż na Wyspach Owczych. marciniak powinien mieć dożywotni zakaz sędziowania.
Poziom kopaczy tragiczno-żenujący. Ze Śląska czterech załapałoby się najwyżej gdzieś do 2 Bundesligi (Słowik, Celeban, Irańczyk i Pich), z Lechii tylko Kuciak. Reszta totalny szrot, który za granie na takich stadionach powinien dopłacać miastom.

BeeSKa - 28 lipca 2018, 13:37:52 - *.adsl.inetia.pl
1.Bardzo fajny mecz Śląska, dobrze gramy więc z poznaniakami pokażmy się w 20K ludzi, będziemy faworytami z taką grą!,
2.Co do Marciniaka, dwa karne taka jego interpretacja i decyzja mówi się trudno, ale bramka Golli PRAWIDŁOWA w 100%, Piech był na spalonym, ale obrońcy Lechii, nie byli w ogóle nim zainteresowani, raczej ich nie dekoncentrował i ja to widzę PO JEDNEJ POWTÓRCE! Więc sędzia z Varu ogląda powtórkę i mówi : Słuchaj Szymon, Piech Spalony, ale to nie miało wpływu na akcję. Gol Prawidłowy - tak to powinno działać, przecież nie siedzą tam chyba ludzie z przypadku??
3.Słowik ładnie przy karnych, przy pierwszym wyczuł Flavio ale ten strzelił mocno przy słupku, więc dziwię, że przy drugim tak zlekceważył słowika.
4.Remis sprawiedliwy, więc cieszy bramka Piotrka, przyszedł do nas z daleka grać w 2 lidze na Oporowska ponad 10lat temu i od wielu lat jest jednym z najlepszych piłarzy,
5. Suma szczęścia/pecha na koniec wychodzi przeważnie na zero, więc trzeba patrzeć z optymizmem na przyszłość. Pozdro dla Lechii

ivca - 28 lipca 2018, 14:20:22 - *.dynamic.chello.pl
Sędziowanie Szymona Marciniaka to coraz większa kpina, nie bez przyczyny podziękowano mu na mundialu po 2 meczach:
1) Drugi karny dla Lechii - faul metr przed polem karnym.
2) Kontrowersyjna decyzja o nieuznaniu bramki dla Śląska.
3) Niepodyktowany karny dla Śląska po ewidentnym siatkarskim zagraniu piłkarza Lechii we własnym polu karnym.
Gdzie był VAR w tym meczu przy sytuacjach 1 i 3?

Znawca tem - 28 lipca 2018, 14:29:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Celeban 2 gole w 2 meczach idzie na rekord życiowy

max - 28 lipca 2018, 15:30:53 - *.play-internet.pl
nic sie nie zmieniło w taktyce Stokowca- gramy do strzelenia bramy i jak wpadnie to bronimy Autosanem w bramce. ten system zna już cała ta marna liga..

K - 28 lipca 2018, 16:18:18 - *.dynamic.chello.pl
14 tysia podali jak nawet 8000 nie było , oszuści w każdym elemencie

varrr - 28 lipca 2018, 16:34:28 - *.43.240.124.ipv4.supernova.orange.pl
Marciniak i Lasyk to jedna patologiczna rodzina.

anty - 28 lipca 2018, 16:37:11 - *.play-internet.pl
Haha kibice z dupy . Ekstraklapa to dno po kazdym względem

Na wałka - 28 lipca 2018, 17:19:46 - *.free.aero2.net.pl
Lechia będzie walczyła o utrzymanie. Zmiany Stkowca tragiczne. Wpuszczanie na boisko Stolarskiego to sabotaż.

Bis - 28 lipca 2018, 22:33:25 - *.146.38.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Marciniak sięgnął dna. Już na mundialu pokazał swoje umiejętności. Wywalić dziada,bo kompromituje siebie i kraj.

oczy - 29 lipca 2018, 7:56:44 - *.bielskobiala.vectranet.pl
MARCINIAK Ty weź się człowieku zastanów nad sobą ... szok ...

Didi - 29 lipca 2018, 14:02:27 - *.79-160-248.customer.lyse.net
Najważniejsze, że nasz eksportowy Obesrołek w końcu jakimś cudem wygrał

Jojo - 29 lipca 2018, 14:08:00 - *.184.77.226.ipv4.supernova.orange.pl
Apeluję do zarządu Lechii Gdańsk i trenera Piotra Stokowca by dla Sławomira Peszki stworzyli klub kokosa podobny do tego z Polonii Warszawa za czasów Wojciechowskiego! Peszko zamiast chlać na plaży powinien co dziennie biegać w pobliżu stadionu przez 8 godzin! On nie dostał nagrody za dobrą robotę tylko karę za chamstwo i bandytyzm na boisku! A najlepiej zrobicie jak z nim rozwiążecie kontrakt, oczywiście z jego winy!!!

Statystyk - 29 lipca 2018, 22:57:29 - *.ip-point.pl
Najwyższa frekwencja kolejki w Gdańsku,ponad 14.000 w środku upalnych wakacji w piątek o 18 to naprawdę przyzwoita cyfra, do osiągnięcia tylko przez 3 góra 4 kluby

Białystok - 30 lipca 2018, 7:26:32 - *.8.101.102
Jak można gwizdnąć takiego karnego mając do dyspozycji powtórki ??? W jaki sposób zawodnik Śląska absorbował bramkarza lub obrońcę ??? Gol prawidłowy !!! Drugi karny trudny ale faul według ekspertów z NC+ był przed polem karnym !!! Czyli 3 babole !!! Ciekawe co teraz z Marciniakiem, Frankowski za wyczyn w Poznaniu gdzie nie wypaczył wyniku został zgnojony ciekawe czy mamy w Polsce podwójne standardy ??? Ja nie to Marciniak powinien dostać większą karę niż Peszko.

Arbiter - 30 lipca 2018, 11:14:15 - *.range86-181.btcentralplus.com
Co ten Szymuś bierze że widzi co innego niż wszyscy?
Dlaczego pZON nie wysyła go na rentę z tytułu niedowidzenia lub widzenia inaczej
Sędzia wypaczył wynik meczu. Oszukał Śląsk tylko czy bierze czy "bierze" oto jest pytanie