28 lipca 2018, 20:54:35 - euzi
Spartak Trnava wygrał w lidze

FC Spartak Trnava, który we wtorek zmierzy się w rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Legią Warszawa, wygrał u siebie 1-0 (0-0) w spotkaniu 2. kolejki słowackiej ekstraklasy z FC ViOn Zlaté Moravce.

28 lipca 2018, 19:00 - Trnava (Štadión Antona Malatinského)
FC Spartak Trnava 1-0 FC ViOn Zlaté Moravce
Ján Vlasko 61 (k)

Spartak: 31. Dobrivoj Rusov - 2. Andrej Kadlec, 15. Ivan Hladík, 21. Boris Godál, 3. Oliver Janso - 33. Erik Jirka, 22. Martin Tóth, 28. Lukáš Lupták (46, 12. Filip Dangubić), 39. Štefan Pekár (46, 8. Erik Grendel), 17. Fabian Miesenböck - 10. Ján Vlasko (79, 18. Anton Sloboda).

żółte kartki: Jakub Brašeň, Denis Duga (FC ViOn).

sędziował: Adam Somoláni.
widzów: 3815.

W drużynie Spartaka zagrali byli polscy ligowcy - Boris Godál (Zagłębie Lubin), Dobrivoj Rusov (Piast Gliwice) i Ján Vlasko (Zagłębie Lubin). W przerwie na boisko wszedł z kolei Erik Grendel (Górnik Zabrze), a w 79. minucie na placu gry pojawił się Anton Sloboda (Podbeskidzie Bielsko-Biała). Trenerem Spartaka jest były szkoleniowiec Piasta Radoslav Latal.

Rywal polskiego klubu zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów po dwóch kolejkach. Mecz Legii ze Spartakiem zostanie rozegrany 31 lipca o godz. 20:30 w Trnavie. W pierwszym spotkaniu mistrzowie Polski przegrali u siebie 0-2.

toilet pap - 28 lipca 2018, 21:20:25 - *.10.209.40
legia znowu po sra na

forman - 28 lipca 2018, 21:29:04 - *.adsl.inetia.pl
Ten Jirka przypomina Otika,tego głupka z czeskiej komedii "Wsi moja sielska,anielska".

Sherif - 28 lipca 2018, 22:50:52 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Za mocni na słoików z Azji

- 28 lipca 2018, 23:46:05 - *.dynamic.chello.pl
Sheriff, Astana i Legia z pucharów jest wyje...
wykluczona

fansport - 29 lipca 2018, 0:34:25 - *.dynamic.chello.pl
byłbym niepocieszony, żeby nie to że te "słoiki z azji" trzy razy z rzędu wygrały ligę i zostawiły za sobą całą tą śmieszną ligę

@fansport - 29 lipca 2018, 0:58:09 - *.cg.shawcable.net
Z wydatna pomoca Marciniaka i Furmana, ktory pozniej nawet przed kamerami sie cieszyl, ze "Legia mistrzem".

jacekM - 29 lipca 2018, 9:50:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Trnava - Legia 1:3
Gressak 7' - Cafu 10', Carlitos 13', Nagy 69'
I frajerzy zostają w domu. Wraz z nimi psy szczekające na Legię. Zaś powrócicie do swych jaskiń

fansport - 29 lipca 2018, 9:56:49 - *.dynamic.chello.pl
tak legii pomagali że legia przegrała 11 meczów w sezonie, nie tłumaczcie kompromitacji swoich klubów sędziami, a jak macie jakieś dowody to jazda z tym do prokuratury, pamiętajcie że ukrywanie dowodów jest przestępstwem, dlaczego nie zgłaszacie ? to bardzo proste, bo z wami jest tak jak z tym złodziejem, który wrzeszczy " łapać złodzieja", wystarczy prześledzić mecze waszych drużyn, żeby zobaczyć na czyją korzyść najczęściej mylili się sędziowie, pamiętamy sezon, w którym przeciwko legii było najwięcej rzutów karnych podyktowanych.

Perejro - 29 lipca 2018, 12:26:17 - *.mmj.pl
Trnava nawet jakby trzeci sklad wystawiola to by i tak tyn smieszny twor warszawski rozjechala

fansport - 29 lipca 2018, 16:12:42 - *.dynamic.chello.pl
cieszy mnie wasza troska o legię, ale może powinniście bardziej zatroskać się o swoje kluby, które w pucharach nie istnieją.

Anton - 29 lipca 2018, 16:32:25 - *.dynamic.chello.pl
Bądźmy szczerzy Legia jest za słaba, aby rywalizować z klubami ze Słowacji. Zresztą nie tylko Legia. Sądze, że żaden polski klub dziś nie jest na poziomie czołowych klubów ligi słowackiej. W 3. rundzie el. LE luksemburskie Dudelange to będzie zespół godny warszawskiego kluby. Z nim będą szanse na awans.

LEON - 30 lipca 2018, 5:07:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl