rycho - 28 lipca 2018, 21:54:10 - *.111.247.49

stary - 28 lipca 2018, 21:54:29 - *.dynamic.chello.pl
a juz myslałem że znow porażka .. Gieksa walcząca!!

Raków - 28 lipca 2018, 21:54:56 - *.static.ziggozakelijk.nl
Raków jak zawsze traci bramki w końcówce spotkania, żadne zaskoczenie.

Grzyw - 28 lipca 2018, 21:54:58 - *.dynamic.chello.pl
Gieksa walcząca, Gieksa walcząca do końca!!!!!!

Dario - 28 lipca 2018, 21:55:32 - *.dynamic.mm.pl
Znowu Raków kupon zamyka, znowu go psuje

GKsJ.Zdrój - 28 lipca 2018, 21:55:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry remis na trudnym terenie ... Szkoda że nie wpadło na 3-2... Ale remis nie jest zły za tydzień 3 pkt. Z Puszczą
💋

patryki - 28 lipca 2018, 21:56:19 - *.dynamic.chello.pl
Brawo powolutku zgrywamy sie i atakukemu 1 piątkę tabeli jak potwierdzi się sponsor JSW co Hetmanowa pisała na fb to miazga na wiosę!!

Fcb - 28 lipca 2018, 21:56:21 - *.pl
Frajerstwo. Jaki awans, Rakowie? Z patałachami nie potraficie dowieźć pewnej wygranej?

Real - 28 lipca 2018, 21:58:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Patrząc na statystyki meczowe GKS zdecydowanie lepszy , śledząc komentarz online mecz na remis .
GKS Jastrzębie prawdopodobnie najlepszy klub na świecie !

Dofcb - 28 lipca 2018, 21:58:29 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Swoim wpisem pokazujesz jakim jesteś patalachem

stary - 28 lipca 2018, 21:58:30 - *.dynamic.chello.pl
odladałem reportaż o Ruch Radzionków.. czy ktoś z Gieksy robi jakiś melanż dla chłopaków z Ruchu ? Nie powinniśmy zostawiać klubów ni kibiców w potrzebie

obserwator - 28 lipca 2018, 22:02:43 - *.fiberway.pl
Widzę ze Domański się rozpędza.To będzie lider Rakowa.

Do fcb - 28 lipca 2018, 22:02:47 - *.dynamic.chello.pl
Szybko dupa obrosła w tłuszcz!Patałacha to sobie wsadź tam gdzie lubisz rudy grzbiecie.

Simon - 28 lipca 2018, 22:04:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak trzymać GKS

Arek - 28 lipca 2018, 22:05:30 - *.dynamic.chello.pl
Niech każdy to sobie uzmysłowi że GKS zawsze walczy do końca!!!

Realia - 28 lipca 2018, 22:06:02 - *.40.248.187.threembb.co.uk
Wiedziałem, że nie możemy mieć wiecznie pecha już z Wigrami powinno wpaść na 2-2 - CHŁOPAKI BRAVO ZA WALKĘ DO KOŃCA!!! Następny mecz pewne 3 pkt

Eugen - 28 lipca 2018, 22:07:09 - *.dynamic.chello.pl
A jednak... Brawo!

stary - 28 lipca 2018, 22:10:25 - *.dynamic.chello.pl
mam prośbe .. nie obrażajmy kibiców innych drużyn ,,każdy kibicuje sercem Raków zremoisował a Gieksa dobiła do remisu .. kocham Giekse Raków trudno Gieksa to nie Puszcza nie udało sie

:-) - 28 lipca 2018, 22:12:59 - *.146.106.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Raków powinien takie Jastrzębie wciągnąć nosem, ale jak zwykle dziaduje z hanysami, zwłaszcza u siebie.

1962 - 28 lipca 2018, 22:14:46 - *.dynamic.chello.pl
Taaaaaa z hanysami

GKS 1962 - 28 lipca 2018, 22:15:46 - *.centertel.pl
Głową uratował wam remis.

Cvg - 28 lipca 2018, 22:22:02 - *.146.235.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słabo widzę Jastrzębie jeśli nie potrafi wygrać z tak słabym przeciwnikiem. Rażąca nieskutevzność i sami sobie strzelają na 0-2. Sprawiedliwy wynik powinien być około 1-4. W drugiej połowie Raków został ośmieszony w każdym aspekcie i nie rozumiem jak można tak frajersko puszczać punkty. Dobry mecz bramkarza Rakowa.

Badyl - 28 lipca 2018, 22:26:21 - *.play-internet.pl
Rakow przewaga w 1 połowie. GKS przewaga w 2 połowie. Szkoda bo można było pokusić się o 3pkt.Ave GKS

Senior - 28 lipca 2018, 22:35:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Penior Seniora

stary - 28 lipca 2018, 22:40:09 - *.dynamic.chello.pl
przypominam kibicom Rakowa .. To nie GKS jest faworytem do Ekstraklasy ..i przypominam jak tu jeden z kibiców napisał,,hanysom Czestochowa polega pod Górny śląsk także jak hanys może obrażeć jedyny Klub który w przyspiwece ma Zawsze Polskie nigdy sląskie?

Waldi - 28 lipca 2018, 22:44:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
brawa za walkę do końca ,'Stalowe Jastrzębie'

Kato - 28 lipca 2018, 22:45:53 - *.play-internet.pl
GieKSa jest tylko jedna. Jak któryś kibic z Jastrzębia tytułuje rąk swój klub, obraża go.

westham - 28 lipca 2018, 22:46:55 - *.dynamic.chello.pl
Doman King za rok Ekstraklasa

bfg - 28 lipca 2018, 22:48:06 - *.dynamic.mm.pl
Z Rakowem wygrać w Częstochowie to żaden wyczyn. Tutaj wygrywał kto chciał i jak chciał. A jak już przyjeżdża drużyna eh..m.. z woj. śląskiego to nawet remisować nie wypada bo większość łyka raków na śniadanie jeśli chodzi o historię meczów. Więc remis d nie urywa.
Ale muszę przyznać, że chyba nie widziałem tak pojechanego Rakowa jak w tym meczu w drugiej połowie i takiej dysproporcji klasy. GKS powinien ten mecz wygrać i to różnicą 2-3 goli. Szkoda. Jeśli chodzi o Raków- nic się nie zmieni. Myślę, że p. Świerczewski dalej będzie pozbywał się sprawdzonych ludzi bo wydaje mu się że co nowe to lepsze ... taki Wójcik spokojnie byłby tu jednym z 2-3 najlepszych grajków..

SS - 28 lipca 2018, 22:55:04 - *.4-4.cable.virginm.net
Do stary. Z kim przystajesz... Lub jak wolisz, do kogo się pucujesz. Ostatni bastion Polskości hahaha.

stary - 28 lipca 2018, 23:06:15 - *.dynamic.chello.pl
Oczywiście do mojego klubu ale nie mam zamiaru obrażać innych

tomc - 28 lipca 2018, 23:19:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Gosław!!! pierwsze punkty . jastrzebie jesteście tylko fc wielkiego Gosławia Jedłownik

Witalis - 28 lipca 2018, 23:51:28 - *.safe-lock.net
Brawo GKS będzie lepiej. Pozdrowienia od G K S z Gliwic

Zizu 81 - 29 lipca 2018, 0:14:58 - *.42.12.73.alfanet24.pl
Trzeba przyznać że GKS zrobił bdb wrażenie, Raków druga połowa jakby zabrakło sił wyglądali jak reprezentacja Polski na MŚ . Może dyspozycja dnia szkoda 2 pkt, brawo za grę Jastrzębia.

jasnag - 29 lipca 2018, 1:02:53 - *.43.52.185.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo dla DRY W TEJ KOLEJCE - TYLKO ODRA OKS !!!
pozdro z jasnej gory

SK - 29 lipca 2018, 1:34:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odra a co to jest?, ale za punkt na Rakowie szacun bo to miała być ekipa marzeń haha.

ZAJA - 29 lipca 2018, 2:22:16 - *.237.224.134
Do Bfg :Ten Wójcik to jakiś Twój szwagier? Przecież on nawet w 2. lidze Łęcznej nie zagrał 15 min. Kup sobie klub i wystawiaj Wójcika.

Stalowka:) - 29 lipca 2018, 3:15:43 - *.abhsia.telus.net
W Stalowej zawsze szacunek do Rakowa za stare czasy i pozdrowienia do GKSu ;)

bfg - 29 lipca 2018, 3:34:22 - *.dynamic.mm.pl
Nie- Wójcik to taki lepszy Figiel. Poleciał bo się nie spodobał coś tam w klubie- w Rakowie wiedzą jak było. W każdym bądź razie nie dla tego że piłkarsko słaby. Tak jak i prezes - wymiana jak rękawiczki. I w tym klubie i w x-komie też takie rzeczy to standard.

bfg - 29 lipca 2018, 3:38:41 - *.dynamic.mm.pl
Do zaja
ah i jeszcze jedno- byłeś na meczu? Grali z beniaminkiem który ich zdeklasował piłkarsko, wręcz ośmieszył w drugiej połowie. Pamiętasz takie mecze nawet jak u siebie Raków dostawał- ale tam grał i coś z kontry dostał (poza Chrobrym ale to było jeszcze gorsze). Więc gadki o awansie to sobie mogą... a jak w tym sezonie nie wejdą to już nigdy z taką bazą- proste.

no name - 29 lipca 2018, 6:28:24 - *.tvkstella.pl
Brawo GKS za 1 pkt na trudnym terenie.Stalowe Jastrzębie.Pozdrawiam również Raków.

jas - 29 lipca 2018, 7:32:59 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Jastrzębie max 10 miejsce

Wikiadax - 29 lipca 2018, 8:06:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zanim jednak zgrają się lepiej nowi zawodnicy to pół rundy minie i Raków znowu będzie musiał pomażyć o Ekstraklasie. Zamiast zaczynać od grania ze sprawdzonymi Durliską, Formellą, Radwańskim, Czerkasem, Niewulisem, Sapałą itd. Nowych wprowadzać stopniowo a nie od razu rewolucja, i błagam Figiel to już tylko na zmiany, bo już Krychowiak lepiej grał na Mundialu od niego... Prawda jest taka, że Jastrzębie powinno wygrać, no może jedynie co, że mieli marnego bramkarza w przeciwieństwie do Gliwy który ratował mecz.

Rs - 29 lipca 2018, 9:01:02 - *.146.160.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po świetnym 1 spotkaniu z Puszczą, dzisiaj szczęśliwy remis. Jastrzębie przewyzszalo nas niestety pod każdym względem, praktycznie cały mecz Pressing na naszej połowie. Panie Papszun może niepotrzebny był ten tajny sparing w Zawierciu w środku tygodnia, widać że chłopakom brakowało sił..

zaja - 29 lipca 2018, 11:12:27 - *.237.224.134
Do bfg: Nie rozumiesz że Wójcik nic nie gra w 2.lidze? Nie ma formy. Po co nam on? Byłem na meczu to prawda Raków grał słabiej w 2.połowie. Ale w zespole grało 6 nowych graczy. Takie rzeczy sie zdarzają. Nie krytykuj po pierwszym remisie bo jak awansuja to bedziesz pierwszym kibicem sukcesu. Legia też przegrała z Zagłebiem a tytuł i tak zdobędą. Wierze w Papszuna Jego zespół i jego robote. Troche cierpliwości.

zaja - 29 lipca 2018, 11:24:21 - *.237.224.134
Do Rs:
"Jastrzębie przewyzszalo nas niestety pod każdym względem, praktycznie cały mecz Pressing na naszej połowie." Ty chyba nie byłeś na meczu. Po 2-0 sie zgodzę ale nie cały mecz.

piecyk76 - 29 lipca 2018, 13:09:40 - *.dynamic.chello.pl
Witam. Dziękuję mojej ukochanej drużynie za cenny remis a w szczególności za walkę. Mam pytanie do was. Czy teraz jak gramy na zapleczu ekstraklasy, a nie zawsze można być na meczu, to nie ma szans zobaczyć obszerniejszych fragmentów meczu ? Po pierwszej kolejce oglądałem program na Polsacie z skrótami meczy, ale były one króciuteńkie i praktycznie pokazano tylko bramki. W II lidze można było sobie wykupić transmisję i było super, a teraz niestety trzeba się zdać na łaskę włodarzy Polsatu, którzy puszczą 2-3 mecze i powtarzają je później 15 razy w tygodniu. Trochę tego mało. Ktoś powie, że tyle wystarczy, bo nasza piłka jest słaba, ale my kibice zawsze murem za swoją drużyną stoimy. Pozdrawiam.

:-) - 29 lipca 2018, 13:37:56 - *.146.130.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaka ekstraklasa? Po co?
Żeby grać w innym mieście?.
Bez sensu, awans tylko ze stadionem.

Realia - 29 lipca 2018, 14:29:47 - *.40.248.187.threembb.co.uk
@piecyk76, mam ten sam problem, pytałem w klubie NIESTETY nie ma żadnych szans oglądać bo Polsat ma prawa, a radio GOL ostatnio nie działało. Problem jest nie do przeskoczenia niestety.

Rs - 29 lipca 2018, 15:45:44 - *.146.160.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do ZAJA, byłem.. Zawsze jestem. Chodziło mi o to że przewyzszali nas m.in. W szybkośi, celności podań, ambicji itp. I Pressing z ich strony od 1minuty?nie było tak?

emet75 - 29 lipca 2018, 16:17:04 - *.101.130.99
GKS lepszy bramkarz i byłaby wygrana, ten masakra

bfg - 29 lipca 2018, 16:52:01 - *.dynamic.mm.pl
do Zaja
przestań ściemniać w tym meczu Raków był lepszy przez 20 minut w 1 połowie. W pozostałym czasie był gorszy. We wszystkim.

poli 74 - 29 lipca 2018, 17:23:43 - *.nwrknj.fios.verizon.net
pozdrawiam kibicow rakowa za stare dobre czasy i kibicow gks jastrzebie-stalowiak.

kros11 - 29 lipca 2018, 18:30:47 - *.adsl.inetia.pl
jak kulawy sie zaprezentowal we wczorajszym meczu

zaja - 29 lipca 2018, 21:42:22 - *.237.224.134
Dajcie sobie chłopaki spokój z głupią krytyką. Mamy 4 pkt. Skład jest świeży- zgrywają się.
W zeszły sezonie 4 pkt po dwóch meczach były sukcesem teraz powodem do narzekania.W głowach Wam się w głowach poprzewracało.Jeszcze 14 miesięcy temu cieszyliście się z awansu do 1.ligi a teraz z 4 pkt po dwóch kolejkach nie umiecie.
Papszun miał awansować - awansował, w nastepnym sezonie miał się utrzymać - utrzymał sie , a teraz w ciągu dwóch sezonów ma znów awansować i wierzcie mi zrobi to na 100 % a że jeden mecz nie wyszedł no to zdarza się najlepszym. Teraz trzeba od emerytów remis wywież później wygrać z Opolem i będzie git.

zaja - 29 lipca 2018, 21:43:50 - *.237.224.134

Fc Godów - 30 lipca 2018, 5:27:44 - *.centertel.pl
BRAWO Jastrzębie. Remis na trudnym terenie. Teraz 3 pkt u siebie i będzie git. GieKSa walcząca...

tomc - 30 lipca 2018, 8:00:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i tak jastrzebie tylko fan clubem gosławia jedlownik . gks 1962 prawdopodobnie największy przekręt w polskim futbolu

Tomc zomo1 - 30 lipca 2018, 9:47:37 - *.153.136.0
Mecz z Puszczą będzie ciężkim sprawdzianem dla Giekaesu z Jasttzębia,wygrali z Stalą M.
Ps.
Wodzisławianie zapraszamy na mecze Gksu jedynie słusznego klubu regionu.

Smród - 30 lipca 2018, 10:49:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
Za ten remis Papszun powinien podać się do dymisji. Nie można tracić punktów prowadząc 2:0 ! Tak narzekaliście na Mroczkowskiego, a tu się okazuje, że tylko on jeden jest w stanie robić wyniki dla Rakowa. Tydzień temu z Puszczą też dno bo tam powinno być z 5:0 ! Frekwencja mówi za siebie - 2 tys. typa z hakiem.