3 sierpnia 2018, 19:57:42 - dyrovski
Pierwsza wygrana Korony

Korona Kielce odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, wygrywając na wyjeździe z Wisłą Płock 2-1 (0-0) w meczu rozpoczynającym 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy. Bramki dla gości zdobyli Elia Soriano z rzutu karnego oraz Ivan Jukić, a dla Wisły Carlitos. Kielczanie z czterema punktami zajmują siódme miejsce, zaś "Nafciarze" z zaledwie jednym "oczkiem" są na dwunastej pozycji.

W pierwszej połowie atakowała tylko Korona. W 5. minucie Łukasz Kosakiewicz dośrodkował z rzutu wolnego, a strzał głową oddał Elhadji Pape Diaw. Jego próba była jednak słaba i niecelna. Czternaście minut później Kosakiewicz zacentrował z lewej strony, a Elia Soriano zgrał piłkę głową do Ivana Jukicia. Bośniak został jednak uprzedzony przez Alana Urygę. Sytuacja Wisły, która od początku meczu nie umiała stworzyć sobie jakiejkolwiek bramkowej okazji, skomplikowała się jeszcze bardziej w 34. minucie, kiedy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Giorgi Merebaszwili. Osiem minut później z daleka kopnął Oliver Petrak, lecz futbolówka poleciała obok bramki. Tuż przed przerwą dwie szanse miał jeszcze Jakub Żubrowski, ale jego pierwsze uderzenie było niecelne, a z drugą próbą pewnie poradził sobie Thomas Dähne.

Ataki Korony przyniosły efekt w 53. minucie - prowadzenie kielczanom dał wówczas Elia Soriano, który pewnie wykorzystał "jedenastkę". Sędzia odgwizdał rzut karny po wideoweryfikacji za zagranie ręką Nico Vareli. W kolejnych minutach coraz śmielej atakowała Wisła, jednak Matthias Hamrol w dalszym ciągu nie miał zbyt wiele roboty. W 73. minucie ponownie szansę miała Korona, ale piłka po strzale Jukicia poleciała nad bramką. Sześć minut później było bardzo blisko gola dla płocczan. Dominik Furman z bardzo ostrego kąta tak zagrał piłkę obok wychodzącego Hamrola, że ta prawie wpadła do bramki. W ostatniej chwili jednak z linii wybił ją Ken Kallaste.

W 90. minucie Korona strzeliła drugiego gola. Zlatko Janjić zagrał na prawą stronę pola karnego do Kosakiewicza, a ten wyłożył futbolówkę Jukiciowi, który nie miał problemu z pokonaniem golkipera Wisły. Po chwili swoją drugą bramkę mógł jeszcze zdobyć Soriano, lecz w niezłej sytuacji nie udało mu się przechytrzyć Dähne. W ostatniej akcji spotkania gola zdołali strzelić gospodarze. Autorem trafienia był Carlitos, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu po rzucie wolnym.

3 sierpnia 2018, 18:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 1-2 Korona Kielce
Carlitos 90 - Elia Soriano 53 (k), Ivan Jukić 90

Wisła: 30. Thomas Dähne - 20. Cezary Stefańczyk (87, 26. Igor Łasicki), 18. Alan Uryga, 14. Adam Dźwigała, 2. Marcin Warcholak - 7. Nico Varela (80, 11. Carlitos), 8. Dominik Furman, 4. Damian Szymański, 9. Mateusz Szwoch (67, 16. Oskar Zawada), 10. Giorgi Merebaszwili - 21. Ricardinho.

Korona: 25. Matthias Hamrol - 26. Bartosz Rymaniak, 4. Piotr Malarczyk, 23. Elhadji Pape Diaw, 21. Łukasz Kosakiewicz - 11. Michael Gardawski (46, 19. Ken Kallaste), 14. Jakub Żubrowski, 13. Oliver Petrak, 8. Mateusz Możdżeń (46, 24. Wato Arweladze; 85, 31. Zlatko Janjić) - 89. Elia Soriano, 10. Ivan Jukić.

żółte kartki: Merebaszwili, Furman, Stefańczyk, Uryga, Dźwigała - Gardawski, Malarczyk, Kosakiewicz.
czerwona kartka: Giorgi Merebaszwili (34. minuta, Wisła, za drugą żółtą).

w - 3 sierpnia 2018, 19:59:03 - *.179.6.183
I my chcieliśmy grać w europejskich? dobrze, że górnik tam się kompromituje.

Wiesiek - 3 sierpnia 2018, 19:59:08 - *.play-internet.pl
Darko juz popakowany do drogi?

obywatel - 3 sierpnia 2018, 20:01:05 - *.play-internet.pl
Mecz dramat. 0 atrakcyjności widowiska, a Wisła chyba pomyliła początek z końcem sezonu. Duża część piłkarzy myślami na wakacjach. Grajcie tak dalej, to na mecze będzie przychodziło po kilkaset osób.

robsoner - 3 sierpnia 2018, 20:01:05 - *.static.edis.at
Następna wtopa Płocka i Dźwigała wylatuje jak z armaty. Ależ przygotował zespół. Brawo,haha.

Zks - 3 sierpnia 2018, 20:01:22 - *.146.161.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co to było? Ten sędzia dostał kasę czy co?!

gość - 3 sierpnia 2018, 20:02:32 - *.96.130.169.ipv4.supernova.orange.pl
ile koron kosztuje naciągana czerwona, multumm żółtych, karny z kapeluusza po warze z opóźnieniem 3 minut?
to je żenujacy cirkus , ekstraklapa, a nie liga
PS: nie jestem kibicem zadnej z tych drużyn

Kibic - 3 sierpnia 2018, 20:04:19 - *.as13285.net
I jak Panie Szwoch i Warcholak i megamenago??? Szału nie ma na dozynkach? Pare groszy więcej wpada, dusigrosze. A trenerio Dzwigała jaki znawca. Jeszcze kila meczy na zero ale w zdobyczy i znowu wypad z klubu.

Jim beam - 3 sierpnia 2018, 20:04:52 - *.centertel.pl
Brawo Korona. ..z leszczami trzeba krótko.

oli - 3 sierpnia 2018, 20:05:06 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
To co się dzieje w drużynie Wisły to jakiś cyrk.
Sami się załatwili. O co chodziło Merebashvililemu?
Varela przyjmuje na rękę bez zagrożenia we własnym polu karnym przy piłce lecącej jak balon?
Furman więcej rozmawia z sędzią niż gra (mając już żółta kartkę na koncie)
Oj pnie trenerze. Trzeba potrząsnąć drużyną bo samowolka panuje!
3 mecze 1 punkt! MASAKRA!

wnuk - 3 sierpnia 2018, 20:07:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czerwona kartka bardzo dyskusyjna. Być może Gruzin próbował wykonać pad, ale pobierał się w locie, i biegł za piłką.
Gdyby grał w Legii to karny był ewidentny

znaFca - 3 sierpnia 2018, 20:08:04 - *.dynamic.mm.pl
Brawo dla działaczy !
Kibice uciekali ze stadionu nie mogąc patrzeć na to co robią gospodarze. Jednakże działacze widząc co się dzieje... przytomnie lecieli za nimi z przeprosinami i darmowymi biletami na następny domowy mecz.Kibiców chodzi w porywach do 3000 wiec o kibica trzeba dbać. Tak 3mać !!!

jedrula - 3 sierpnia 2018, 20:09:24 - *.centertel.pl
korona byla trochę lepsza ale grała w 14 11 na boisku trzech czarnych kumpli Lasyka a Pzpn milczy i piłka toczy się dalej tylko niema po co grać jak Wisła musiała by grać na 5000 procent by zaistnieć w ekstraklapie

Rodowity08 - 3 sierpnia 2018, 20:11:58 - *.43.148.15.ipv4.supernova.orange.pl
jak to bylo? wisla plock by sie lepiej pokazala teraz w pucharach od gornika ? :D. hehehe. a tak przy okazji to kolejny z tych pseudourokow tej naszej cienkiej esktraklapy- 5 ekipa poprzedniego sezonu ktora otarla sie o eliminacje do grupy le ma teraz po 3 meczach zaledwie 1 pkt na koncie :D. i niektorzy tu snuja marzenia ze nasza liga moze bedzie niedlugo powazna hehe no niestety jednak nie wydaje mi sie to zbytnio realne raczej :P

Hola - 3 sierpnia 2018, 20:12:52 - *.play-internet.pl
Wyroba do Bielska do juniorow Zieleznik do Zabrza masowac w akademii czyli powrot do koezeni.

Mogil - 3 sierpnia 2018, 20:15:24 - *.centertel.pl
Nie stresujcie się tak. Korona podłożyła się Legii w zeszłym tygodniu, to teraz komisja sędziowska musiała oddać punkty w następnej kolejce zawsze tak jest, od lat;)

Wzll - 3 sierpnia 2018, 20:21:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Super wynik powodzenia Koroniarze z Lubina!!!

xxx - 3 sierpnia 2018, 20:22:21 - *.9.125.251
Czerwona kartka bardzo naciągana. Tą pierwszą mógł sobie naprawdę darować, druga minuta i faul w środku boiska. Ostrzeżenie i tyle. Ricardinho dobry zawodnik i jeszcze na pewno potrzebuję czasu, żeby się zgrać z zespołem, ale niestety to nie Kante, który był wszędzie i harował za dwóch. Varela w zupełnie niegroźnej sytuacji przyjmuje sobie piłkę ręką w polu karnym, brak słów. Korona też niczym nie zachwyciła i w takich meczach jak ten i ten z Górnikiem, to 3 punkty powinny być obowiązkiem. Może jeszcze warto zainteresować się Michalakiem na rok i póki okienko jeszcze otwarte nad 1-2 transferami. Ps: Nie widzę niestety u Dźwigały tej charyzmy którą miał Jerzy Brzęczek. Pocieszające jest jednak to, że rok temu też zaczęliśmy słabo, a skończyliśmy bardzo dobrze, choć z lekkim niedosytem.

kl - 3 sierpnia 2018, 20:28:52 - *.16.200.146.dyn.plus.net
Jak duzo zalezy od trenera ta sama druzyna a wyniki calkowicie inne mowa o wisle

Cortez - 3 sierpnia 2018, 20:30:37 - *.dynamic.chello.pl
Ale ta Wisła słaba,zasłużona wygrana Korony.Inny wynik niż wygrana kielczan byłaby profanacja.Wisla okrutnie żenująca przez 60 min.1 strzał i to niecelny.

Ja - 3 sierpnia 2018, 20:35:59 - *.dynamic.chello.pl
Dziękujemy Wam 90minut za uświadomienie, że wygraliśmy. Jesteście wspaniali :-)

po_prostu_ - 3 sierpnia 2018, 20:38:39 - *.play-internet.pl
Ja chyba inny mecz ogladalem niż redaktor piszacy te relacje. Do momentu czerwonej kartki dla Mereby (mocno mocno dyskusyjnej) Korony nie było na boisku a potem to juz sie zrobil dramat. Wisła biła głową w ściane a jak popis dał sedzia z kolegami z Varu ( karny po takim czasie od sytuacji że już i jedni i ddudzy boisko w te i z powrotem ze trzy razy przebiegli) to juz byl śmiech na sali. Nawet jak Wiśle coś wychodziło to sedzia przeszkadzał cofając akcje gdzieś w środek boiska. Brawo sędzia. Trzy punkty dla Pana

Olo - 3 sierpnia 2018, 20:43:32 - *.213.c85.petrotel.pl
Bardzo słaby mecz Wisły!!!Jednak najslabsza na boisku była trójka sędziów!!!

Judasz - 3 sierpnia 2018, 20:52:11 - *.bb.online.no
@xxx nie bredź, nie w środku tylko już niedaleko pola karnego a po 2 w przepisach nie ma ze za umyślne faule nie daje się kartek w 4min

Judasz - 3 sierpnia 2018, 20:53:50 - *.bb.online.no
@po prostu ty chyba inny mecz oglądałeś bo Wisły nie było na boisku tak do 75min

TSPfan - 3 sierpnia 2018, 21:19:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dźwigała i....wszystko jasne... Gońcie gościa póki czas.

po_prostu_ - 3 sierpnia 2018, 21:25:50 - *.dynamic.mm.pl
A Korona była? Do momentu kartki Mersby wiecej widoczna i przy pilce była Wisła. Korona przyjechała po remis a reszta jak sie uda i patrz zobacz udało sie bo sedzia pomógł. Nic poza tym.

Tomek - 3 sierpnia 2018, 21:26:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Furman powinien wyleciec z bojska za utrudnianie pracy sedziemu.

Sensor - 3 sierpnia 2018, 21:27:28 - *.dynamic.chello.pl
@Judsz, a tak od 80 minutki to Płock mógł i powinien stracić ze 2 brameczki, czyż nie...

obiektywny - 3 sierpnia 2018, 21:32:31 - *.netcity.pl
Śmieszą marudzenia kibiców Wisły na sędziego.
Obie kartki dla Merebaszwiliego oczywiste, powinniście mieć pretensje do tego głąba a nie do sędziego.
Z karnym jedyne zarzuty dla sędziego to takie, że mimo, że widział akcję z bliska od razu nie zareagował i musiał się VAR podpierać.
A powinni być mu wdzięczni, że Furman-trener mecz dokończył gdyby to była biedra, kartek by uzbierał na świeżaka.

Żeberek - 3 sierpnia 2018, 21:38:46 - *.005.c65.petrotel.pl
Wisla slaba jak można grac u siebie jednym napastnikiem zero koncepcji taktyka zla coraz mniej ludzi .

Olsztyn - 3 sierpnia 2018, 21:43:00 - *.111.246.16
Hehehehehe hahahahhaah hehehehehe brawo brązowi hhehehehe

TSK - 3 sierpnia 2018, 22:26:29 - *.play-internet.pl
Styl słaby, ważne trzy punkty - FC Północ

Bielszczan - 3 sierpnia 2018, 22:27:48 - *.156.225.91.bielskobiala.net.pl
Widać rękę Dzwigały... Życzę szczęścia Wiśle Będzie potrzebne do utrzymania i tym trenerem...

Tofik - 3 sierpnia 2018, 22:32:41 - *.netcity.pl
No brawo Korona, wreszcie dobra gra przełożona na punkty, mogliśmy wygrać 3:0, Płock zagrał słabo bez polotu, bramka fartowna taka drużyna powinna spaść szybko, mało kibiców jak zwykle.
ZE ŚLĄSKIEM TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!!

kostek - 3 sierpnia 2018, 22:35:26 - *.play-internet.pl
Jekakim prawem Dzwigała wystawia drewnianego ZAWADE bo jest ze stajni Masłowskiego ?Dzwigała to trener na poziom Ząbek gorszy to może być tylko wytatuowany Bartoszek.

Lukas - 3 sierpnia 2018, 22:43:33 - *.049.c68.petrotel.pl
Ja już nic nie rozumiem. Z Lechem porażka no ok można to wpisać w rachunek. Z Górnikiem remis na wyjeździe nie był zły a i gra była niezła. Więc byłem przekonany że dziś 3 pkt wreszcie będą! Niestety jeżeli przegrywamy u nas z Koroną i po 3 meczach mamy tylko jeden punkt to wydaje mi się, że drużyna na ten moment mimo dobrych piłkarzy i niezłej gry nie ma swojego stylu i chyba nie ma tej atmosfery co rok temu. Pierwsza ósemka w tym sezonie nierealna wg mnie. Czeka nas walka o utrzymanie. Jedyny plus dzisiejszego meczu to Zawada który był dwa razy lepszy od Szwocha którego zmienił. Może to jest pomysł. Zawada i Ricardinho w ataku na Kraków! NOWY STADION DLA NAFCIARZY! POZDRO!

Wisła P - 3 sierpnia 2018, 23:03:32 - *.as13285.net
Kostek znawco, akurat dziś Zawada był niezły.

Wisła P - 3 sierpnia 2018, 23:04:38 - *.as13285.net
Poziom żenada. Kibice Wisły również żenada a szczególnie młyn zwany młynkiem...

Tofik - 3 sierpnia 2018, 23:08:26 - *.netcity.pl
Sędzia na plus nareszcie mogę to powiedzieć, Szczech bardzo dobrze sędziował, karny i 2 kartki dla Merebaszwiliego prawidłowe, Korona co jak co zagrała dobrze, a końcówka to tak mają grać przez cały sezon, bramka dla Wisły przypadkowa.

CK_MKS - 3 sierpnia 2018, 23:12:51 - *.play-internet.pl
Pierwsza połowa bardzo słaba w wykonaniu obu drużyn z lekkim wskazaniem na Koronę. Czerwo, jak najbardziej zasłużone (1 żółta za ostry faul od tyłu, 2 za aktorzenie i naciąganie. Druga połowa cały czas pod kontrolą Korony. Karny ewidentny, ładna 2 bramka. Wisła ruszyła od ok. 75 min. Głupio stracona bramka w ostatniej akcji (można by się doszukiwać ręki przy przyjęciu przez Carlitosa). Ogólnie gratki dla Koronki
do @po_prostu_ - zmień lekarza, bo ten obecny Cię na pewno okłamuje.

dd - 3 sierpnia 2018, 23:21:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
żałoba po Brzęczku jeszcze piłkarzom nie przeszła. Widać, że wielu tych zawodników nie gra dla klubu tylko dla siebie albo tak jak wcześniej dla trenera. Nie oszukujmy się, większość tych panów nie ma motywacji do gry w Wiśle Płock. Dla nich jesteśmy wsią. Nie mamy stadionu, nie mamy pieniędzy, nie mamy kibicowskiej atmosfery w mieście, nie mamy frekwencji. Widać, że dużo pracy jest wkładane w promocję klubu, tylko czy na pewno muszą to być bilbordy i gadżety czy może po prostu trzeba zacząć fajnie grać? Trzeba zacząć cenić piłkarzy technicznych a nie walczących, bo to prowadzi do tego że ten co walczy, zaniedbuje podstawowe cechy piłkarza czyli technikę i szybkość w myśleniu i operowaniu piłką, bo myśli że jak walczy to kibice mu wszystko wybaczą.

dd - 3 sierpnia 2018, 23:30:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
radziłbym się wstrzymać z oceną Dźwigały, bo to piłkarze zawodzą, którzy są jeszcze tęskniącymi myślami z Brzęczkiem. Szczególnie widać to u Szymańskiego i Furmana. No i Stilic, którego trzeba traktować jak dziecko, bo gdyby nie osoba Brzęczka w ogóle by u nas nie grał.

knp - 3 sierpnia 2018, 23:54:52 - *.69.159.143.dyn.plus.net
Kibice z Plocka pretensje do waszych grajkow a nie sedziego ktory mogl jeszcze potem furmanke wywalic z boiska ;)

elis - 4 sierpnia 2018, 0:04:54 - *.180.15.216.95.clients.your-server.de
Kolejny mecz w którym bramki strzelali zdolni, głodni gry, młodzi polscy piłkarze

arczi - 4 sierpnia 2018, 0:33:00 - *.unknown.vectranet.pl
Kocham ten klub ale panie Letieri pana decyzji nie rozumiem!!!!!!!!

xxx - 4 sierpnia 2018, 0:40:13 - *.9.125.251
@Judasz, weź się człowieku nie ośmieszaj. Nic nie napisałem, że nie daję się kartek w takiej sytuacji, bo jeśli faul kwalifikowałby się na coś takiego to jak najbardziej, ale ten faul wręcz powinien skończyć się na ostrzeżeniu. Do pola karnego, to jeszcze było było pół boiska. ;) Pierwszy faul w meczu, niegroźny, za byle co i od razu żółta kartka. Trzeba przyznać szczerze, że Wisła to chyba jeden z największych... ale tu cisną mi się na usta złe słowa i znowu dostanę bana. ;) Powinniśmy mieć przynajmniej 7 punktów zamiast jednego, na 9 możliwych. Tylko niestety za ładną grę i niewykorzystane sytuację nikt punktów nie dają. Budzić się Panowie!

kibic - 4 sierpnia 2018, 1:28:36 - *.dynamic.mm.pl
Ilu tych Carlitosów w tej pseudolidze???

Wołoch - 4 sierpnia 2018, 6:56:44 - *.16.238.73.dsl.dynv6.forthnet.gr
Gdyby żył Jan Ciszewski, to Reprezentacja Polski by grała lepiej na Mundialu 2018.

Zks - 4 sierpnia 2018, 8:28:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślałem ze kibice kielc maja jakiś honor i przynajmniej przyznają ze sędzia dramatyczny i tylko dzięki niemu wygrali, ale nie. W sumie czego wymagać od ludzi którzy na meczach u siebie zachowują się jak na okręgówce i maja 3 ligowych niemieckich piłkarzy.

Zks - 4 sierpnia 2018, 8:30:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Dd
Co Ty za brednie wypisujesz człowieku? Jaka wsią? Maja wielkie pensje, wielkie premie a w stosunki do prezentowanych umiejętności to nawet gigantyczne. To staraj się robić te atmosferę i budować markę Wisła Plock a nie na nas walisz do swojego gniazda.

Zks - 4 sierpnia 2018, 8:33:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I jeszcze jedno - średnia frekwencja prawie 6 tys osób za zeszły sezon. Mamy 130 tys mieszkańców i rywalizujemy z największymi polskimi miastami wiec żaden z Teich argumentów poza starym stadionem nie na racji bytu. Poza tym w przeciwieństwie do super Kielc ogromnych Lubinow czy historycznego zabrza mamy jedno z najstarszych miast w Polsce z piękna starówka.

@bolek lol - 4 sierpnia 2018, 10:32:39 - *.dynamic.mm.pl
@bolek lole - bo Furman i Szymański są od niego lepsi, choć tego drugiego za specjalnie wczoraj na boisku nie widziałem.

Ggg - 4 sierpnia 2018, 11:19:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie walę do wlasnego gniazda. Dla mnie Plock zawsze będzie fajnym miastem, ale mamy pilkarzy ktorzy żyli w Warszawie, Krakowie, Gdansku i Plock się z tymi miastami nie rowna. Dla mnie Plock nie jest wsią ale dla pilkarzy typu Stilic Uryga Furman juz pewnie tak. Dla nas Wisla Plock jest marką solidną ale dla pilkarzy i innych klubow juz nie. Nadal prawie najniższe frekwencje na stadionach notuje sie z naszym zespolem.

wisla - 4 sierpnia 2018, 11:32:07 - *.086.c90.petrotel.pl
co za cienizna ta wisla lepszy poziom prezentuje ciolkowo w a klasie hahahahah

Zks - 4 sierpnia 2018, 11:56:30 - *.146.111.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do ggg
Cieszę się ze zgadzamy się co do miasta bo trzeba zmieniać mentalność ludzi, którzy zawsze chwala innych a nas nie doceniają.
Piłkarze jak Stilic Uryga czy Varela skoro zdecydowali się do nas przyjść to nie maja prawa mówić w trakcie gry u bas czy po odejściu chociażby w stylu kante. Powoli odbudowujemy Klub, Wisła Plock rok po roku notuje progres, myśle ze stadion da gigantycznego kopa zarówno frekwencja jak i odbiór Wisły w Polsce zmieni się bardzo mocno in plus. Na te chwile najbadziej męczą opinie ekspertów którzy chcą co chwile wywalać trenerów i ciagle narzekają. Rok temu przez pierwsze 2 miesiace graliśmy za brzeczka dramatycznie z lebedynskim na ataku i dopiero potem gra stawała się coraz lepsza.

bora - 4 sierpnia 2018, 12:18:51 - *.bb.sky.com
ZKS o czym Ty pseudo intelekcie prawisz? jaki honor? sedziowie pomogli ? Ty trollu internetowy miej honor i powiedz ze slabo zagrali , ze goraco i ksierzniczka sie biegac nie chcialo, furman kapitan powinien wyleciec dawno w tym meczu.

Kali - 4 sierpnia 2018, 12:23:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale żenadę gra ten Plock. Niby ekstraklasa a tłuką sie jak ogórki z okręgowki. Tak trzymać - jeszcze 2-3 mecze i na stałe usiądziecie w strefie spadkowej. Zmiana trenera sie zbliża dużymi krokami

Wisla - 4 sierpnia 2018, 12:34:13 - *.146.111.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do bora
Wracaj do roboty bo Sir patrzy a naczynia się sanie nie pozmywaja. Furman kapitanem? Widzę ze w psychiatryku wszystko dobrze
Boli was Wisła oj boli

kolo - 4 sierpnia 2018, 13:15:28 - *.dynamic.mm.pl
Wisła Płock jest jak Gołota. Duży potencjał, fajna drużyna ale nagle wyłączają myślenie i tracą wszystko na własne życzenie!
Furman chłopie ty masz grac nie gadać z sędzią? Pokazałeś w jednej akcji jaki masz potencjał wiec go nie marnuj na gadanie!!! GRAJ!
Trenerze skoro piłkarze nie rozumieją jak łatwo można stracić punkty to niech pan im wytłumaczy indywidualnie po męsku, że na boisku trzeba grać a nie przewracać się dawać karne za darmo!
Jak będziecie mieć tak słabe głowy i brak dyscypliny to przegracie nawet z zespołem z II ligi bo to nią są kartki i karne po akcjach przeciwnika tylko sami oddajecie gratis punkty przeciwnikowi!

Petra - 4 sierpnia 2018, 14:05:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Jim beam - przypomnieniec ci leszczu w poprzednim sezonie ile dostaliście w dupę od Wisełki Płock! I graliście w pełnym składzie i nie było żadnego karnego z kapelusza a w tym meczu czerwona kartka karny z kapelusza i w 10 strzelamy wam bramkę scyzory! I żeby nie babol z strony piłkarzy Wisły przy drugiej bramce to nawet z osłabionym składem i przewaga byście nie wygrali czeresniaki z Kielc!!!

raf - 4 sierpnia 2018, 14:33:05 - *.play-internet.pl
Niech prezesi nie wyrzucaja tej kartki z nazwiskami trenerow. To sie przyda juz za tydzien. Dzwigala won.

Trybun... - 4 sierpnia 2018, 14:54:20 - *.bielskobiala.vectranet.pl
i bardzo dobrze ... kluby jak Płock Legnica Sosnowiec z 4 tyś na trybunach w EX to wstyd ... w Europie

Tofik - 4 sierpnia 2018, 15:14:10 - *.netcity.pl
Dobrze, że ta drużyna z boiskiem - pastwiskiem, nie awansowała do pucharów, baty by wielkie były, a Górnik to walczył chociaż.

enon - 4 sierpnia 2018, 15:26:10 - *.play-internet.pl
FURman czekamy na zmiane trenera

Miet - 4 sierpnia 2018, 15:31:02 - *.play-internet.pl
Gornik walczyl buahahaha. Chyba z beczka piwa w szatni.

bora - 4 sierpnia 2018, 15:32:42 - *.bb.sky.com
Do Wisla
Na zmywakuto Ty mozesz u mnie w domu popracowac choc mam od tego zmywarke.Boli mnie wisla tak bo mam ja w 4 literach. Nie lubie toksyycznych ludzi i tyle. Placz i lament bo sedzia wykonuje swoja prace i zastanawiam sie czego to wina ze w tym Plocu takie chamstwo i buractwo. Sloma z butow jak u furmana tak i u pseudo ludzi nazywanych kibicami .

gracz - 4 sierpnia 2018, 16:32:34 - *.unknown.vectranet.pl
Korona powinna wygrać wyżej. Płock czysto przypadkowa bramka

niedasie - 4 sierpnia 2018, 16:49:36 - *.static.chello.pl
nie moge patrzec na tego furmana. Czy tv moglyby jakos zaslaniac jego twarz podczas transmisji?

CK_MKS - 4 sierpnia 2018, 18:50:21 - *.play-internet.pl
@Zks, nie ośmieszaj się z tym honorem Nie zrzucaj na sędziowanie słabej gry (nawiasem mówiąc, to i jedni i drudzy grali słabo, a Wisła słabiej). Dzieciaku, musisz przyznać, że piłkarsko i w rękę i w nogę Kielce lepsze

zks - 4 sierpnia 2018, 19:41:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do bora
Zbieraj siły, bo od poniedziałku znowu zmywak Wyjechałeś z garwolina do UK i myślisz, że cos osiagniesz.
do Ck mks
Co mnie obchodzi tutaj reczna to raz. Dwa klubik kupiony przez pseudo niemca, który chce zrobić interes i miasto kielce płaci mu co rok 2,5 mln złotych. Wieczna prowizorka, pilkarze z III ligi niemieckiej, rzeczywiscie jest sie czym podniecac

Tofik - 4 sierpnia 2018, 20:22:15 - *.netcity.pl
Dźwigała, to marny trener to wiedziałem.

Sensor - 4 sierpnia 2018, 20:28:10 - *.dynamic.chello.pl
@zks, bardzo widać sfrustrowany jesteś jakby w waszej ręcznej nie kupowali zawodników...mało tego wasz klub czerpie kasę mniejszą/większą z państwowej firmy Orlen , i ty śmiesz coś insynuować...

Sensor - 4 sierpnia 2018, 20:33:49 - *.dynamic.chello.pl
@zks, rozumiem twoją frustrację, zawsze w d...ę w ręczną od Kielc i nożną też przeważnie a teraz od tej 3 ligi niemieckiej.....

zks - 4 sierpnia 2018, 20:38:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Orlen łaskawie wrócił do sponsorowania Wisły po 10 latach przerwy. To płocka firma, więc trudno zeby sponsorwal nas Lotos czy KGHM. To ze w Kielcach nie ma ani duzych firm, ani Starego Miasta jak w Płocku to juz wasz problem. Juz mowilem, co mnie swietlicowa dyscyplina pilka reczna?

CK_MKS - 4 sierpnia 2018, 21:02:06 - *.play-internet.pl
@Zks, ochłoń i mniej jadu rzucaj w necie
Kto Ci opowiadał, że w Kielcach nie ma Starego Miasta? Całe centrum Kielc to Stare Miasto. Przyjedź, to nacieszysz oczy Ja akurat wolę inne rozrywki.
Odnośnie meczu, to tak, jak pisałem, oba zespoły grały padaczkę, a Wisła większą. Za wrażenia artystyczne Merebaszwilego dostaliście w tyłek i tyle w temacie. Nie zrzucaj winy na sędziego, bo akurat ten mecz był w całkiem nieźle sędziowany.

zks - 4 sierpnia 2018, 21:17:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt mi nie musial odpowiadac bo bylem ostatnio i poza dlugim deptakiem z watpliwej urody odbudowanymi budynkami nie ma starego miasta. Nacieszyc oczy to mozesz w Płocku na Wzgorzu Tumskim i Starym Mieście
Sedzia calkiem niezle? To dlaczego nie puscil gry jak Szymanski wyszedl sam na sam? Dlaczego dal 2 zolta dla Mereby skoro nie machal rekoma tylko wstal i biegl dalej? Dlaczego nie sprawdzal na VAR czy pilka byla wybijana za linia bramkowa? Malo?

CK_MKS - 4 sierpnia 2018, 22:22:21 - *.play-internet.pl
Mało... mało w Kielcach widziałeś i na meczu chyba też mało widziałeś,bo piszesz brednie. Płock znam i poza jasnym pszenicznym w Browarze, nic więcej mi nie zaimponowało. Nie obraź się, ale chciałbym już skończyć tą jałową dyskusję, więc nie będę więcej zaglądał do tego wątku.
Brawo Koronka

Digital - 4 sierpnia 2018, 22:52:02 - *.dynamic.mm.pl
@zks@CK_MKS
Rozwiąże wasze" wielkie" problemy.
- Wisła przegrała zasłużenie ale przez głupotę swoich piłkarzy!
- Płock jest dużo ładniejszym miastem niż Kielce.

LaikSpo - 6 sierpnia 2018, 0:23:56 - *.dynamic.chello.pl
...haha i wyście chcieli taką Wisłą w Europie grać? No dajcie że Wy spokój odszedł Michalak, Kante i Reca. A Płock wylądował w lidze śłabiaków dna tabeli

@LaikSpo - 15 sierpnia 2018, 16:49:30 - *.dynamic.mm.pl
@LaikSpo - odejście Recy to faktycznie problem, ale dostaliśmy za niego 16 mln złotych, więc słuszna decyzja o sprzedaży. Kante w poprzednim sezonie strzelił 9 bramek, Ricardinho po 4 kolejkach ma ich już dwie, więc spokojnie w sezonie strzeli ich więcej od poprzednika. Michalak to jeździec bez głowy - szybki jest, ale nic po za tym, zero kiwki, zero uderzenia - przyszedł za niego Calo, który już ma tyle samo bramek co Michalak w całym poprzednim sezonie (zagrał tylko w dwóch meczach). Zresztą Konrada już Legia pogoniła, taki z niego był wieki piłkarz. Podsumowując - pośmiejemy się na koniec sezonu ;)