4 sierpnia 2018, 13:50:14 - koofel
Dawid Smug zadebiutował w Atlantasie

Dawid Smug zadebiutował w Atlantasie Kłajpeda w przegranym 0-3 (0-1) meczu 20. kolejki litewskiej ekstraklasy z Sūduvą Marijampolė. 24-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

4 sierpnia 2018, 12:00 - Mariampol (ARVI futbolo arena)
Sūduva Marijampolė 3-0 Atlantas Kłajpeda
Giedrius Matulevičius 37, Rigino Cicilia 80, 88

sędziował: Jurijus Paškovskis.

Całe spotkanie w Atlantasie rozegrali Leândro (w przeszłości Pogoń Szczecin) i Tadas Labukas (Arka Gdynia, Miedź Legnica). Poza kadrą znalazł się Mindaugas Panka (Widzew Łódź, Ruch Chorzów). W Sūduvie w 80. minucie na boisku pojawił się Povilas Leimonas (Widzew, Jagiellonia Białystok, GKS Katowice), który zmienił Gersona Acevedo.

Atlantas ma 21 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

srq - 4 sierpnia 2018, 14:41:53 - *.play-internet.pl
To od razu bedzie sobie teraz robic to co najbardziej lubi czyli ławeczka za jedynie 5 tysi na miecha lepiej niż nawet młodzi zdolni informatycy, super jedynie co musi robic to stawiac sie na treningu i na meczu to prawie jak prowadzenie dobrze zarabiającej firmy na ojedynczych zleceniach w stylu 20 dni w domu 10 dni pracy :

do sqr - 4 sierpnia 2018, 15:45:49 - *.146.35.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl