5 sierpnia 2018, 17:55:22 - bartekwr9
Drużyna Marcina Bułki przegrała mecz o Tarczę Wspólnoty

Chelsea FC z Marcinem Bułką na ławce rezerwowych przegrała 0-2 (0-1) w spotkaniu o angielską Tarczę Wspólnoty z Manchester City FC.

5 sierpnia 2018, 16:00 - Londyn (Wembley Stadium)
Chelsea FC 0-2 Manchester City FC
Sergio Agüero 13, 58

sędziował: Jonathan Moss (West Riding).

Bułka spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Dla 18-letniego bramkarza był to debiut w kadrze meczowej Chelsea.

Kibic - 5 sierpnia 2018, 17:58:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bułka zadebiutuje w tym sezonie w PL coś czuje

edinio - 5 sierpnia 2018, 18:01:56 - *.tktelekom.pl
"Drużyna Marcina Bułki..." - zamiast Chelsea?! Trzeba mieć wyobraźnię żeby taki tytuł sklecić.

ADR - 5 sierpnia 2018, 18:15:23 - *.dynamic.chello.pl
@edinio To dlatego, że 90minut to portal statystyczny o POLSKIM futbolu, który prezentuje newsy wg ściśle określonych reguł i zawsze z punktu widzenia polskiego futbolu. Z punktu widzenia misji 90 minut Marcin Bułka jest o wiele ważniejszy niż Chelsea. I w tym 90minut jest niezwykle konswkentne. Ta konsekwencja to coś, co ich wyróznia spośród innych piłkarskich portalów w Polsce.

M - 5 sierpnia 2018, 18:25:38 - *.146.97.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Śmiejecie się a jutro w The Sun wielki tytuł Drużyna Marcina Bulgi przegrała mecz o Tarcze Wspólnoty.

Tracz - 5 sierpnia 2018, 18:40:36 - *.centertel.pl
A oni mają jeszcze kogoś z nazwiskiem oprócz Caballero?

znawca - 5 sierpnia 2018, 18:58:27 - *.dynamic.mm.pl