6 sierpnia 2018, 19:50:17 - koofel
Spartak Subotica przegrał w lidze

Potencjalny rywal Lecha Poznań w IV rundzie eliminacji Ligi Europy Spartak Subotica przegrał 0-4 (0-2) z FK Proleter w 3. kolejce serbskiej ekstraklasy.

6 sierpnia 2018, 18:00 - Kula (Stadion Milan Sredanović)
FK Spartak (Subotica) 0-4 FK Proleter (Nowy Sad)
Milan Mirosavljev 21, 79, Stefan Čolović 41, Slobodan Novaković 57

Spartak: 1. Nikola Perić - 24. Benjamin Demir (70, 70. Luka Bijelović), 10. Stefan Milošević, 20. Slavko Radovanović, 27. Slađan Rakić, 18. David Dunđerski, 16. Jovan Lazić (77, 2. Filip Jović), 31. Milan Marcić, 14. Nemanja Matijević (46, 66. Uroš Vukičević), 26. Andrija Milić, 19. Stefan Šormaz.

żółte kartki: Aleksandar Tanasin, Nenad Kočović (Proleter).

sędziował: Danilo Grujić.

Cały mecz na ławce Spartaka spędził grający w przeszłości w ŁKS-ie Łódź Dejan Đenić.

Spartak z trzema punktami zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.

Ewentualne spotkania Lecha ze Spartakiem odbędą się 23 i 30 sierpnia.

To jasne - 6 sierpnia 2018, 20:02:01 - *.tor-relay.host
Kamuflarz.

donvasili - 6 sierpnia 2018, 20:54:19 - *.finemedia.pl
Grali rezerwowym skladem. Kurs przed meczem z 1.9 na nich skoczyl na 3.3

Anton - 6 sierpnia 2018, 21:00:34 - *.dynamic.chello.pl
Subotica ma na pewno zdecydowanie wieksza szansa na awans do 4. rundy niż Lech. Choć nie jest faworytem meczu z Brondby.

LEON - 7 sierpnia 2018, 3:32:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl