7 sierpnia 2018, 20:53:59 - euzi
Gol Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański strzelił bramkę dla SC Preußen Münster 06 w wygranym 2-1 (0-0) wyjazdowym spotkaniu 3. kolejki niemieckiej 3. Ligi z 1.FC Kaiserslautern. 24-letni pomocnik, dla którego było to pierwsze trafienie w sezonie, najpierw zanotował asystę przy golu na 1-1, a następnie dał swojej drużynie zwycięstwo w doliczonym czasie gry bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego.

7 sierpnia 2018, 19:00 - Kaiserslautern (Fritz-Walter-Stadion)
1.FC Kaiserslautern 1-2 SC Preußen Münster 06
Kevin Kraus 51 - Fabian Menig 74, Martin Kobylański 90

żółte kartki: Julius Biada, Gino Fechner, Lukas Spalvis, Janek Sternberg - Jannik Borgmann, Kevin Pires-Rodrigues, Niklas Heidemann, Oliver Schnitzler.

sędziował: Robert Kempter (Badenia Południowa).
widzów: 22 881.

Kobylański wszedł na boisko w 68. minucie w miejsce Sandrino Brauna. Preußen Münster jest wiceliderem z dorobkiem sześciu punktów po trzech meczach.

Zal - 7 sierpnia 2018, 21:34:23 - *.play-internet.pl
Jeszcze będziecie płakać za nim extraklasa !Polska piłka to dno,wielkie ukladziki smieszne!brawo niebawem będziesz w 2 bądź 1 bundeslidze.Zycze ci bundesligi i udowodnij tym h...!a do kadry zastanów się 100 razy bo Piszczek zrezygnował!

Bronek - 7 sierpnia 2018, 22:04:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasza ekstraklasa to bardzo wysoki poziom a Martin był na nią za słaby , w polskiej kadrze go nie widzę bo to Niemiec .

Ehh - 7 sierpnia 2018, 22:22:42 - *.dynamic.mm.pl
22tys. Tyle w temacie.

itALIEN - 7 sierpnia 2018, 22:44:44 - *.dynamic.chello.pl
@Ehh na tym poziomie rozrywkowym tylko jeden klub w Polsce byłby w stanie zrobić taki wynik jakby miał odpowiednią pojemność

pralka - 7 sierpnia 2018, 23:15:24 - *.76.80.78.ipv4.supernova.orange.pl
Ale się Kaiserslautern stoczyło...

kibol - 8 sierpnia 2018, 5:55:14 - *.centertel.pl
Pupilek wszystkowiedzącego Borka.

jan - 8 sierpnia 2018, 8:58:44 - *.play-internet.pl
Zdecydował w końcu czy jest Polakiem, czy Niemcem?

Urik - 8 sierpnia 2018, 9:37:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Robi wrażenie 22 tyś w trzeciej lidze...u nas w hicie ekstraklapy jest ledwo tyle...Skoro to Polak ale urodzony w Niemczech i ma tam obywatelstwo, to na pewno będzie grał dla Joachim Löw - WIĘC PO KIEGO TEN NEWS...!!!

Pixi - 8 sierpnia 2018, 9:42:12 - *.191.129.97
Nie rozumiem czemu jeszcze nikt nie podał składu Kaiserslautern z meczu z Bayernem...

maradona - 8 sierpnia 2018, 11:45:56 - *.play-internet.pl
Hajto pajac się podniecał, że 41 tys, a tu 2 mecz i już połowa mniej. Kibice sukcesu. I on tu będzie do Widzewa porównywał, gdzie zawsze jest komplet od półtora roku.

mariano - 8 sierpnia 2018, 12:37:15 - *.146.237.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
i co żeś narobił Martin? Kaiserslautern bez kasy i w ogromnym chaosie ale sie odrodzimy.

ssss - 8 sierpnia 2018, 17:22:56 - *.icpnet.pl
trzeba wyjechać do ogórkowej ligi, żeby pisali o Tobie na głównej stronie 90minut.pl Komiczne

LEON - 9 sierpnia 2018, 5:55:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl