PP: Stal St. W. 2-3 Legionovia

8 sierpnia 2018, 17:00 - Boguchwała (Izo Arena)
Stal Stalowa Wola 2-3 Legionovia Legionowo
Michał Kitliński 3, Adrian Dziubiński 30 - Piotr Krawczyk 57, 60, 89 (k)

Stal: 12. Łukasz Konefał - 5. Adam Waszkiewicz, 17. Kacper Śpiewak, 18. Fryderyk Stasiak, 14. Michał Mistrzyk - 21. Piotr Nowak (79, 4. Sebastian Łętocha), 15. Szymon Jopek, 11. Przemysław Stelmach (61, 10. Piotr Mroziński), 7. Andrzej Trubeha, 24. Adrian Dziubiński - 9. Michał Kitliński (63, 6. Robert Dadok).

Legionovia: 12. Oliwer Wienczatek - 77. Jacek Lewandowski, 4. Kacper Górski, 99. Daniel Choroś, 27. Konrad Trzmiel (81, 5. Sebastian Weremko) - 22. Piotr Krawczyk, 19. Luka Janković, 18. Marcin Burkhardt, 14. Patryk Koziara (84, 6. Konrad Zaklika), 11. Slaven Juriša - 7. Patryk Paczuk (90, 10. Daniel Gołębiewski).

żółte kartki: Śpiewak, Łętocha - Janković.

sędziował: Marek Śliwa (Kielce).
widzów: 400.

Losowanie I rundy Pucharu Polski zostanie przeprowadzone w piątek o godz. 12:00. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 25, 26 i 27 września, a także 2, 3 i 4 października.

Puchar Polski 2018/2019

a - 8 sierpnia 2018, 18:52:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Frajerzy zawalili mi kupon ,czemu na takie dno musialem postawic .Dramat

Stalówka - 8 sierpnia 2018, 18:55:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
K....A żenada. Nowak marionetko wracaj do szkoły uczyć niepełnosprawne dzieci.

scoti - 8 sierpnia 2018, 18:55:25 - *.dip0.t-ipconnect.de
widzew pojedzie z wami jak z makulaturą

marco - 8 sierpnia 2018, 18:57:20 - *.146.194.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stal grała w najlepszym składzie czy drugi garnitur ktoś moze coś napisac o meczu?

fansport - 8 sierpnia 2018, 18:57:38 - *.dynamic.chello.pl
brawo legionovia !

Rere - 8 sierpnia 2018, 18:57:56 - *.play-internet.pl
Jednego grosza bym nie postawił na taką kopanine ogórkową. Jedna ekipa spadła do 4 ligi a druga ledwo co się utrzymała w 3. Kto tu miał niby być lepszy?

Tjk - 8 sierpnia 2018, 18:58:42 - *.centertel.pl
Co za patalachy,kupon mi zawalili!!!!¡ zycze spadku sprzedawczyki.

stal - 8 sierpnia 2018, 18:59:55 - *.mtm-info.pl
widac po skladzie ze nie zalezało im na awansie bo to dodatkowe koszty a pieniedzy z tego zadne i w dodatku kazdy mecz na wyjezdzie ,mam nadzieje ze jak teraz sie nie wysilali to w sobote bedzie granie na 100%

stal - 8 sierpnia 2018, 19:01:49 - *.mtm-info.pl
takich meczy w pucharze polski sie nie obstawia bo nigdy nie wiadomo komu sie chce grac a kto odpusci ten puchar

stal - 8 sierpnia 2018, 19:04:35 - *.mtm-info.pl
grali jak na sparingu ,zero agresji i zaangazowania

Gregor - 8 sierpnia 2018, 19:05:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibiców Stali proszę o kontakt

stal - 8 sierpnia 2018, 19:06:11 - *.mtm-info.pl
tego karnego w 89 min to chyba specjalnie zrobili zeby nie grac dogrywki i sił nie tracic

Seba 1945 - 8 sierpnia 2018, 19:09:07 - *.centertel.pl
Na bank grajki stalowki grali u buka do przerwy 1 koniec 2 super kurs byl.zarobili!!!

scoti - 8 sierpnia 2018, 19:20:08 - *.dip0.t-ipconnect.de
do stal tak łętocha im kazał ciąć ,przeciez oni nic nie grali bo są cieniasy

sadsa - 8 sierpnia 2018, 19:21:26 - *.197.121.184.threembb.co.uk
Do stal: Jakie nie opłacalne teraz co runde wyzej dostają 30 tys złotych, plus wszystkie mecze u "SIEBIE" w Boguchwale, od nastepnej rundy wchodzą zespoły z ektraklasy i na fajnym rywalu mogłyby być spore wpływy z biletów, szansa na wypromowanie się itp. Ale to prawda że słabo grali i wyglądało jakby nie chcieli wygrać. Pamiętny mecz z Lechem w składzie z Lewandowskim Rengifo Stiliciem i ze Śląskiem Wrocław. SZKODA.

stal - 8 sierpnia 2018, 19:25:24 - *.mtm-info.pl
zobaczymy jak sie zaprezentuja w sobote z tym beniaminkiem z łodzi jesli przegraja to moze faktycznie sa tacy słabi

bjug - 8 sierpnia 2018, 19:32:07 - *.static.ip.netia.com.pl
Dramat! Można bylo zagrać z kims z ESA, a ci stanęli w drugiej połowie!

Ladder - 8 sierpnia 2018, 19:59:31 - *.dynamic.chello.pl
Brawo!

Hmm - 8 sierpnia 2018, 20:14:38 - *.unknown.vectranet.pl
ale lamak, pewnie dobre kursiwo bylo hehe

PeshKO - 8 sierpnia 2018, 20:24:56 - *.132.243.116 (*.160.104.74)
Liga to priorytet zwłaszcza jak się gra wszystkie mecze na wyjeździe także zluzujcie rajty co niektórzy

wd - 8 sierpnia 2018, 20:34:23 - *.188.165.24
Marcin Burkhardt piłkarzem Legionovii

scoti - 8 sierpnia 2018, 20:55:50 - *.dip0.t-ipconnect.de
PeshKO w lidze też was będą lać,teraz widzew was zleje

Trhdjk - 8 sierpnia 2018, 20:56:02 - *.static.ip.netia.com.pl
Priorytetem jest gra na 100% zawsze, a nie stanie w miejscu, bo mamy 2:0..

stal - 8 sierpnia 2018, 21:12:34 - *.mtm-info.pl
mysle ze z beniaminkiem z łodzi w sobote sie odkuja w koncu to przecietna druzyna z ktorej została tylko nazwa i tyle

Jbjbjjnbv - 8 sierpnia 2018, 21:27:26 - *.static.ip.netia.com.pl
stal, a patrzyłeś na tabelę?

lubelskie - 8 sierpnia 2018, 21:31:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy Stal zagra u siebie w końcu Wie ktoś ?

Ert - 8 sierpnia 2018, 21:46:46 - *.play-internet.pl
Maj 2019

scoti - 8 sierpnia 2018, 21:54:12 - *.dip0.t-ipconnect.de
maj2019 w klipe pod magistratem derby z rozwadowem

Średzianin - 8 sierpnia 2018, 22:50:15 - *.icpnet.pl
Brawo dla bramkarza Oliwiera Wienczatka byłego zawodnika Polonii Środa Wielkopolska. Pobyt w 3 lidze podbudował go.

Cxz - 9 sierpnia 2018, 9:38:05 - *.play-internet.pl
Obciach Podkarpacia ta Stalowa Wola

KSS - 9 sierpnia 2018, 9:46:40 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Nawet nie udawali, że im zależy to jak strzał w pysk dla kibica a oni się cieszą, że odpuścili 'bo liga' żałosne.

ndndmf - 9 sierpnia 2018, 10:08:15 - *.static.ip.netia.com.pl
NIECH JESZCZE jutro Legionovia wylosuje Legię albo Lecha to się okaże, czy się opłacało odpuszczać... wstyd! ludzie jadą po 70 km w jedną stronę, a oni olewają...

Fgddhf - 9 sierpnia 2018, 12:23:43 - *.centertel.pl
No Stalóweczka o awans do 1 ligi :d To małe tylko 2 wypadki.

Tofik - 9 sierpnia 2018, 13:13:33 - *.netcity.pl
Prowadzić 2-0, i przegrać mecz to recepta od Stalówki .
Legionowo chyba dłużej niż rok w 3 lidze nie będzie.

no name - 9 sierpnia 2018, 16:28:42 - *.tvkstella.pl
A jacy mają być.Był szrot i dalej jest szrot.