11 sierpnia 2018, 18:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Adrian Małachowski 72 (k) - Przemysław Brzeziański 6, Piotr Kurbiel 84 (k)

Znicz: 12. Piotr Misztal - 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 6. Piotr Klepczarek, 19. Marcin Rackiewicz - 22. Jakub Kabala (46, 21. Paweł Tarnowski), 14. Adrian Małachowski, 15. Przemysław Kocot, 8. Mateusz Długołęcki, 13. Patryk Kubicki (79, 16. Konrad Budek) - 9. Dariusz Zjawiński (68, 18. Karol Podliński).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 18. Wiktor Patrzykąt, 3. Patryk Baranowski, 2. Mateusz Ogrodowski, 21. Grzegorz Rogala - 16. Błażej Starzycki, 15. Junpei Shimmura, 8. Marcin Gawron, 7. Michał Cywiński (89, 27. Jakub Ostrowski), 17. Adrian Kwiatkowski (90, 26. Patryk Włóka) - 24. Przemysław Brzeziański (75, 9. Piotr Kurbiel).

żółte kartki: Małachowski, Rybak, Klepczarek - Gawron, Shimmura, Kwiatkowski, Patrzykąt, Ostrowski, Włóka.
czerwone kartki: Adrian Rybak (50. minuta, Znicz, za drugą żółtą), Piotr Klepczarek (82. minuta, Znicz, za drugą żółtą).

sędziował: Damian Kos (Gdańsk).
widzów: 350.

W 48. minucie Grzegorz Rogala (Błękitni) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Misztal obronił).
W 70. minucie Paweł Tarnowski (Znicz) nie wykorzystał rzutu karnego (obok bramki).

ewf - 11 sierpnia 2018, 20:06:07 - *.188.165.24
Brawo Piotr Kurbiel

Zajmon Leg - 11 sierpnia 2018, 20:09:07 - *.146.235.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry ten sędzia ze dyktowal wszystko co było. Więcej takich.

cEZAR - 11 sierpnia 2018, 21:30:42 - *.centertel.pl
Pierwszy raz w życiu widziałem, gdy piłkarz (Znicz nr 14 Małachowski) kopał bezczelnie przed oczami sędziego butem dół w trawie w miejscu z którego wykonuje się rzut karny aby uniemożliwić jego wykonanie Błękitnym w 86 min. A piłkarze Błękitnych zbierali wyrwaną murawę i wkładali ją w "wapno". To parodia. Sędzia dał minute wcześniej czerwoną kartkę 2 piłkarzowi Znicza i chyba bał się dać następną 3, bo wtedy musiałby zakończyć ten mecz. Co za palant sędziował.

Znicz - 11 sierpnia 2018, 21:51:04 - *.dynamic.mm.pl
Budek wszedł za Kubickiego

Ł3 - 11 sierpnia 2018, 21:52:56 - *.dynamic.chello.pl
Znicz w 10 powinien wygrać ten mecz,cisnął gości cały mecz tylko zabrakło im szczęścia i siły.

Hokeista 9 - 11 sierpnia 2018, 21:58:06 - *.witnet.pl
cEZAR to mało jeszcze widziałeś, takie rzeczy dzieją się również w Bundeslidze ale nie dziwię się frustracji zawodników, bo to co wyprawiał sędzia to totalna żenada!!! Wyglądało to jakby w łapę wziął drukarz!!!

wpr - 11 sierpnia 2018, 21:58:37 - *.dynamic.chello.pl
Piłkarzem mimo przegranego meczu bez wątpienia Piotr Misztal.Gdyby nie jego interwencje mielibyśmy hokejowy wynik.Szkoda punktów bo nawet grając w dziewięciu można było zremisować.

Edek - 11 sierpnia 2018, 22:12:25 - *.play-internet.pl
cEZAR przepisy się zmieniły , bodajże w 7 mogą grać. W 1995 roku jak Legia grała z Górnikiem 1:1 i zdobyła wtedy Mistrza to Zabrzanie kończyli mecz w 8 i jeszcze jedna czerwień i byłby walkower dla (L). A teraz jest ze drużyna musi mieć minimum 7 zawodników do rozpoczęcia meczu i pewnie w 7 mogą dokończyć mecz, Wiec sędzie jeszcze dwóch graczy mógł wyrzucić . Pan trener Prawda i jego sztab szkoleniowy niech się podadzą do dymisji, mając takich piłkarzy Znicz powinien walczyć o miejsca 3-6 w takiej śmiesznej lidze.....

zzz - 11 sierpnia 2018, 22:30:14 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl
zegnamy wiesniakow z poziomu centralnego, nie dla klubikow, gdzie frekwencja ponizej 1000 na meczu, miejsce dla takich w klasie A i nizej

bb - 11 sierpnia 2018, 22:37:15 - *.adsl.inetia.pl
Póki co nie widać za bardzo dyscypliny w Zniczu. Ciężka praca piłkarzy, którzy biegali wzdłuż i wszerz by coś ugrać, została zawalona dwiema czerwonymi kartkami. I tak się właśnie przegrywa mecze. Szkoda, bo potencjał jest tylko nie ma komu go poukładać. A sędzia mam nadzieję ostatni raz się pojawił w Pruszkowie bo to co gwizdał to istny kabaret.

Roza - 11 sierpnia 2018, 23:25:25 - *.252.47.233
Brawo trenerze!Stilon pamieta

Kibic - 12 sierpnia 2018, 9:23:20 - *.play-internet.pl
Widzę ze sami fachowcy jak się nie gra w piłkę tylko kopie po nogach to trzeba ponosić konsekecje brawo sędzia

max - 12 sierpnia 2018, 10:23:14 - *.dynamic.mm.pl