11 sierpnia 2018, 18:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)

Olimpia: 19. Wojciech Muzyk - 3. Adrian Bielawski, 33. Tomasz Wełna, 6. Ariel Wawszczyk, 66. Piotr Witasik - 9. Marcin Kaczmarek (68, 15. Robert Hirsz), 26. Donatas Nakrošius, 70. Konrad Handzlik (68, 30. Dariusz Kamiński), 11. Robert Ziętarski, 10. Aghwan Papikjan (84, 8. Mikołaj Gabor) - 27. Przemysław Kita (76, 17. Mateusz Marzec).

Radomiak: 12. Mateusz Kochalski - 38. Martin Klabník, 2. Michał Grudniewski, 4. Maciej Świdzikowski - 14. Damian Jakubik (68, 70. Bruno Luz), 17. Maciej Filipowicz (79, 11. Michał Kaput), 18. Rafał Makowski, 7. Damian Szuprytowski, 21. Michał Suchanek (72, 19. Łukasz Pietroń) - 9. Leândro (12, 22. Jakub Rolinc), 77. Patryk Mikita.

żółte kartki: Nakrošius, Bielawski, Marzec - Jakubik, Grudniewski, Szuprytowski, Rolinc.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 1543.

W 90. minucie Robert Ziętarski (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Kochalski obronił).
W 90. minucie Łukasz Pietroń (Radomiak) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Muzyk obronił).

źródło: własne / Radomiak Radom

sdf - 11 sierpnia 2018, 19:55:54 - *.adsl.inetia.pl
Ciekawe kiedy pojawią się komentarze, że sędziowie wspierają Radomiaka :D

RKS1945 - 11 sierpnia 2018, 19:57:23 - *.unknown.vectranet.pl
Gratulacje dla Olimpii z Radomia, bezdomni pięknie odprawieni.

pio - 11 sierpnia 2018, 19:57:24 - *.radom.vectranet.pl
Pietroń jesteś cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sat - 11 sierpnia 2018, 19:57:38 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Grudziądz

Grazyna - 11 sierpnia 2018, 19:58:47 - *.unknown.vectranet.pl
Zasłużone zwyciestwo.

Ralf - 11 sierpnia 2018, 19:58:54 - *.play-internet.pl
Radomiak bedzie trn awans??!! czy na koniec roku znow cala Polska bedzie miala z was beke

mario - 11 sierpnia 2018, 19:59:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ależ emocje Brawo Olimpia!!!

under46 - 11 sierpnia 2018, 19:59:32 - *.unknown.vectranet.pl
Emocjonujący mecz, wynik niesprawiedliwy. Powinien byc remis. Dużo rzutów karnych niewykorzystanych. Radomiak nie ma Leandro i Mazana na boisku, i rzut karny jest niewykorzystany. Inna sprawa, że sędzia Szczerbowicz ustawił mecz błedną decyzją o rzucie karnym dla Grudziądza.

Wojtas - 11 sierpnia 2018, 20:01:08 - *.184.241.79.ipv4.supernova.orange.pl
dziewczynki z mini młynka w Grudziądzu nie ładnie tak śpiewac "jazda z k" mimo że same tam nierządnice ale zawsze kobiety i nie wypada bluźni

Kawi - 11 sierpnia 2018, 20:01:14 - *.dynamic.chello.pl
A ci "redaktorzy" jak zwykle nie mogą napisać, że karny został niewykorzystany w 90 + 5 minucie. Nie. Oni twardo będą trzymać się swoich głupich zasad.

RKS1945 - 11 sierpnia 2018, 20:02:25 - *.unknown.vectranet.pl
Taaaa... Teraz bezdomni będą płakać, że sędzia był niedobry i trawa za mało zielona.

manek1117 - 11 sierpnia 2018, 20:02:44 - *.sferanet.pl
Radomiak - Drugoligowa GieKSa "I liga albo śmierć"

Kibic - 11 sierpnia 2018, 20:03:40 - *.play-internet.pl
Już się zaczyna dziadostwo

cipozaur - 11 sierpnia 2018, 20:04:26 - *.unknown.vectranet.pl
Olimpia Grudziądz.. 3 wygrana. Brawo. Ciekawe jak ta ekipa będzie grać do konca sezonu. Drużyna praktycznie budowana od poczatku. Poza prawie 40 letnim Kaczmarkiem wszyscy odeszli;((. Na papierze szału nie ma..ale może poprzez ambicję..zaangażowanie chłopaki osiągną dobry wynik.

Krawiec - 11 sierpnia 2018, 20:45:02 - *.smgr.pl
Under46, Właśnie gdyby był remis, to wynik byłby niesprawiedliwy. Radomiak przyjechał z nastawienie na kontry. Cały mecz się bronili. Gdyby Olimpia wykazała się lepszą skutecznością, to już po 15 minutach mogło być 2-0 dla Grudziądzan. W dodatku niewykorzystany rzut karny, a w 97 minucie stracona szansa w akcji 3 na 1.

Michałów - 11 sierpnia 2018, 20:47:35 - *.play-internet.pl
Bylem w wojsku na szkolce w grudziadzu wiocha galanta ..Polowa tych co sapie nigdy nie odnajdzie swoich ojcow po Polsce . Wies zacofana ale panny przyjemne

under46 - 11 sierpnia 2018, 20:49:50 - *.unknown.vectranet.pl
@Krawiec, powiedz lepiej o sytuacjach dla Radomiaka w 2 części pierwszej połowy. I o błędnej decyzji sędziego, przyznającej rzut karny dla Olimpii na początku drugiej połowy. Nie powiesz ?

Jarecki - 11 sierpnia 2018, 20:55:50 - *.centertel.pl
Cieszy dobra postawa Mateusza Kochalskiego. Chłopak sie nie spalił presja gry w zastepstwie i to na dodatek z tak wymagającym rywalem. Gratulacje za obroniony rzut karny,RKS bedzie mial porzytek z tego zawodnika .Dwuch solidnych bramkarzy i od razu drurzyna gra pewniej wiedzac ze bramy strzeze pewny zawodnik.
19R10

Ktoś - 11 sierpnia 2018, 20:57:18 - *.smgr.pl
under46, powiedz lepiej o błędnej decyzji sędziego nieprzyznającej rzut karny dla Olimpii za zagranie ręką Radomiaka w pierwszych minutach meczu.

Krawiec - 11 sierpnia 2018, 20:58:36 - *.smgr.pl
Nie powiem, bo siedziałem blisko tej strefy boiska i całą sytuację dobrze widziałem. Tutaj zawodnik Radomiaka zrobił błąd. Kaczmarek cwanie się zastawił. Z resztą również cwanie zachował się zawodnik Radomiaka w 96 minucie, który również sprytnie zahaczył o piłkarza Olimpii i sędzia musiał wskazać na wapno. Także, te dwie jedenastki bardzo zbliżone do siebie i sędzia podjął słuszne decyzje.

OlimpiaG1 - 11 sierpnia 2018, 21:13:09 - *.play-internet.pl
Bezdomni z Radomia wracaja z niczym😂

Wienek - 11 sierpnia 2018, 21:17:05 - *.dynamic.chello.pl
P.Sławku znowu p.nie dopilnował spraw. Chyba czas podać się do dymisji bo jak nie to p.zwolnią.Skup się p.na kabarecie w C+.Tradycyjne pozdrowienia dla sekcji strzeleckiej kibiców Radomiaka

RDM1987 - 11 sierpnia 2018, 21:20:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ty OlimpiaG1 nie długo wy bedziecie bezdomni bo niedlugo ten pożal się Boże stadionie! Sie rozpadnie !!! A my na wiosnę wracamy do siebie . A wy gdzie będziecie jeździć??

Wienek - 11 sierpnia 2018, 21:23:08 - *.dynamic.chello.pl

kolo - 11 sierpnia 2018, 21:26:56 - *.unknown.vectranet.pl
@Krawiec - fajnie, beznapinkowo komentujesz. Pozdrawiam. A jeśli chodzi o hejterów to cieszy mnie i bawi, że w sobotni wieczór poświęcacie swój wolny czas Radomiakowi. Tylko Radomiak!

amstel - 11 sierpnia 2018, 21:52:20 - *.unknown.vectranet.pl
do wszystkich ktorze mowia na nas bezdomni!!czyli zydkow z 3 ulic radomia w skrocie z radomskiego getta ktore miesci sie na plantach,cieszcie sie bo wasz kurniczek zapelnia sie co drugi weekend nieraz w pelni,internetowi hooligani,co do grudziandza to spadkowicz z pierwszej ligi wiec w pilke umia grac,grudziadz to byla i raczej jest najwieksza porodowka w polsce,Dumni po zwyciestwie wierni po porazce a czy awans bedzie czy tez nie to nie zmieni faktu ze miasto jest i bedzie zielone!!Tylko Radomiak

Jarecki - 11 sierpnia 2018, 21:56:34 - *.centertel.pl
@Amstel ech... Gdybyś jeszcze tak przeczytał co napisałeś zanim wyślesz... Grudziądź... Co do reszty zgadzam się w 100%
19R10

Jarecki - 11 sierpnia 2018, 21:58:56 - *.centertel.pl
Ups... Też popłynąłem z tym dź😕

19HETMAN72 - 11 sierpnia 2018, 23:13:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
No cóż. ... głowy do góry i walczymy dalej, bo przecież. .. sędziowie (podobno) Nam sprzyjają jak nikomu w tej lidze ☺.
P/S Tradycyjne pozdrawiam wszystkich Nam przychylnych i tych nieprzychylnych - TYLKO RADOMIAK RKS!

mlynek - 11 sierpnia 2018, 23:36:28 - *.184.220.31.ipv4.supernova.orange.pl
Kto oglądał mecz, widział - Olimpia tylko dwa celne strzały w meczu. Oba z karnych.

1234aro - 12 sierpnia 2018, 6:09:41 - *.play-internet.pl
Do MICHALOWA, twoja wioska jest pewnie mniejsza i zacofana , masz dużo kompleksów przy okazji, a wynik Olimpii cieszy i to cię najbardziej chlopczyku boli

Michałów - 12 sierpnia 2018, 6:47:23 - *.play-internet.pl
@1234aro chlopcze nie spinaj sie. Wiem ze masz kompleksy mieszkajac na wsi

Michałów - 12 sierpnia 2018, 6:49:00 - *.play-internet.pl
@1234aro chlopcze nie spinaj sie. Wiem ze masz kompleksy mieszkajac na wsi. A jazda z ku..... spiewajcie sobie o swoich panienkach z grudziadza

Michałów - 12 sierpnia 2018, 7:48:04 - *.play-internet.pl
@1234 aro pewnie jestes chlopcze potemkiem jakiegos wojaka z Radomia . Ktory na tej wsi odbywał służbe wojskową u ciebie na wsi

Michałów - 12 sierpnia 2018, 7:49:24 - *.play-internet.pl

info - 12 sierpnia 2018, 8:16:20 - *.146.227.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pewnie to mój bekart bo byłem tam w wojsku i na lewo i prawo rozdawalem swoje dna. Więc 1234 aro synku nie pysku do ojca!

Do redakcj - 12 sierpnia 2018, 8:17:37 - *.play-internet.pl
Dwa karne w 90 minucie? Szybko się musiały dziać sprawy na boisku. Sprawdzę to sobie na dokładniejsze portalu.

j23 - 12 sierpnia 2018, 11:03:03 - *.v49.interkam.pl
'zielony'dlaczego siedzisz cicho zawsze komentowałeś twój wpis na swój zespół odezwij się

j23 - 12 sierpnia 2018, 11:04:47 - *.v49.interkam.pl
no chyba że ci internet zablokowali to ci współczuje

j23 - 12 sierpnia 2018, 11:08:45 - *.v49.interkam.pl
"zielony"wiem że jesteś zły na Radomiaka że przegrał głowa do góry chłopie

Arturro - 12 sierpnia 2018, 13:07:49 - *.play-internet.pl
Poczekamy ilu tych chłopków z grudziądza przyjedzie do Radomia. My was ćwoki wpuścimy, a wy się Nas baliście. W kierunku grudziądza "jazda z k ....." jest bardzo uzasadniona. Jak rzucisz kamieniem na pewno jakąś trafisz.

Oly - 12 sierpnia 2018, 14:34:33 - *.smgr.pl
Kibice Radomiaka... Śmiech na sali. Dobrze że nasi pokazali wam wczoraj miejsce w szeregu, u was tez wygramy.

LBV - 12 sierpnia 2018, 18:58:08 - *.unknown.vectranet.pl
@Oly, ależ nam napokazywali Wasi chłopcy... jak się faule udaje. Bramki z gry również nie potrafili strzelić. Więc miejsce olimpii jest w tym samym szeregu. Zapraszamy w rundzie rewanżowej. To będzie prawdziwa "jazda z ku..."

koki - 12 sierpnia 2018, 19:59:10 - *.play-internet.pl
Olimpia wygrała zasłużenie, tak grając jak wczoraj czyli jednostajnie bez szybkiego ataku Radomiak nie ma co mysleć o awansie. Panowie II liga to chyba narazie wszystko co może być. Szuprytowski gdyby jego skserować byłoby kilku graczy podejmujac walkę nie bojacych się grać piłką taki obraz ja zapamietałem z tego meczu. Olimpia celowo nie wpuszcza kibiców gosci- tną koszty bo kasy nie maja i nie wiadomo co bedzie po nowym roku. jesli chodzi o atak brakuje mi takiego napastnika jakim był Rysio Krześniak miał uderzenie z dystansu - tego tez tr=eraz brakuje.

Archie - 13 sierpnia 2018, 10:31:24 - *.internetdsl.tpnet.pl
Najlepsze jest to, że wszyscy kibice radomskiej bruni, czyli 3, udzielają się pod meczami Radomiaka, bo nie mają się gdzie udzialać ani poszaleć. Fajne jest to, że MOSiR leży na wrogim terenie bruni, a wszyscy jak chcą chodzą w barwach Radomiaczka i gonią tych ćwoków.

RKS1945 - 13 sierpnia 2018, 22:36:56 - *.unknown.vectranet.pl
@Archie: Dopiero na derBach wszyscy kibice podmiejskiego (obecnie bezdomnego) radumioka zobaczą, co to znaczy chodzić po Plantach w zielonych barwach. Barierek na stadionie braknie, żeby wywiesić wasze szaliki.

FAnRTs - 13 sierpnia 2018, 23:40:25 - *.centertel.pl
Czy to prawda że podczas meczu Pucharu Polski Broni z Radomiakiem II kibice Broni siedzieli w klatce? Na wlasnym stadionie? Niech ktoś potwierdzi(lub zaprzeczy) bo wierzyć mi się nie chce?

Michałów - 14 sierpnia 2018, 9:45:55 - *.play-internet.pl
@fan RTS nie prawda . Nie przyszli na deRRby . Prawda jest kolego taka ze ich jest garstka i błyszcza w necie glupimi komentarzami. W barwach Radomiaka smigasz normalnie po Plantach i zaden sie nie odezwie