Bruk-Bet Termalica: 1. Hubert Gostomski - 26. Dominik Sadzawicki, 25. Mateusz Kupczak, 77. Artem Putiwcew (68, 96. Przemysław Szarek), 27. Rafał Grzelak - 7. Roman Gergel (66, 11. Patrik Mišák), 5. Vlastimir Jovanović, 16. Martin Mikovič, 20. Jacek Kiełb (76, 17. Bartosz Szeliga), 18. Bartosz Śpiączka - 21. Vladislavs Gutkovskis.

żółte kartki: Piątek, Zapolnik, Daniel - Śpiączka, Kupczak.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Damian - 11 sierpnia 2018, 20:58:52 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

thewho - 11 sierpnia 2018, 21:02:50 - *.146.201.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Łódzki ŁKS Tyski GKS nasza zgoda najlepsza w Polsce jest.

Hubi76 - 11 sierpnia 2018, 21:03:13 - *.43.43.236.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo GKS ! Drużyna wyglada dobrze i gra tez!

heh - 11 sierpnia 2018, 21:15:15 - *.rev.ndi.net.pl
Tyszanie utrzymują bardzo dobrą frekwencje. Chyba kolejna kolejka gdzie najwięcej ludzi przyszło ogladać mecz w Tychach... brawo.
Drużyna włączy się o grę o awans tak na poważnie to będzie co mecz koło 8/10 tys

tyski - 11 sierpnia 2018, 21:42:39 - *.centertel.pl
Obrona GKS-u nie zawsze nadążała z bronieniem drugiej linii po rzutach rożnych, Biernat ogólnie elektryczny, ale nie jest źle.

Aaa - 11 sierpnia 2018, 21:50:56 - *.opera-mini.net (*.112.56.228)
To Spiaczka jeszcze nie spi?przeciez on na kazdym meczu prawie spał. Co to za wiocha ta nieczecza? Jakis klubik ktory powinien grać w C klasie.? Zero kibiców(100na meczu)zero stadionu. Jakas paranoja.

Lupin83 - 11 sierpnia 2018, 21:54:04 - *.f-net.pl
Wynik lepszy niż gra, do wyróżnienia młody Piątek

Gks T. - 11 sierpnia 2018, 21:54:17 - *.95.204.27
Brawo GKS za walkę i mądrą grę, jest potencjał.
Szczególne brawa dla Jakuba Piątka, jest progres z meczu na mecz.

Johny - 11 sierpnia 2018, 22:19:09 - *.centertel.pl
Zdecydowanie obrona to siła Gks. Ten mecz to pokazał - właściwe ustawienie i mamy wynik. Obrona najlepsza w 1 lidze!

bytomianin - 11 sierpnia 2018, 22:25:26 - *.dip0.t-ipconnect.de
GKS gratulacje i powodzenia , wierny kibic Polonii Bytom .

zzz - 11 sierpnia 2018, 22:26:18 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl
@lupin83 - a czego ty oczekujesz typie barcelony w 1 lidze? dobrze grali, poza ta jedna akcja bramkowa 0 okazji termalici, zasluzone 2-1 a powinno byc wyzej bo byly okazje

bytomianin - 11 sierpnia 2018, 22:26:28 - *.dip0.t-ipconnect.de

Wawa - 11 sierpnia 2018, 22:39:17 - *.dynamic.chello.pl
Najsłabszy Steblecki...kondycyjnie wytrzymał 20 minut...do roboty chłopie,bo bedziesz drugi Fidziukiewicz

hubi - 11 sierpnia 2018, 22:42:39 - *.syrion.pl
jeśli mamy awansować do extraclapy to na starcie straciliśmy 3ypkt z Odrą i Chrobrym których "markowej" drużynie zabraknie na końcu ...

Góral - 11 sierpnia 2018, 22:50:25 - *.play-internet.pl
Do aaa@...widzialeś kiedyś stadion w niecieczy....twoja wiocha buhaha nigdy niebedzie takiego mieć

chopek - 11 sierpnia 2018, 23:07:14 - *.48.235.37.in-addr.arpa
Brawo kibice. Jest siła. Jest tłum!

kora - 11 sierpnia 2018, 23:30:42 - *.dynamic.chello.pl
Nareszcie GKS zagrał ofensywnie ,pierwsza połowa mogła się podobać.W drugiej było trochę gorzej.Bardzo dobry mecz rozegrał znowu Jakub Piątek .Oby prezesuńcio Bednarski znowu go nie przehandlował tak jak Błanika i Biegańskiego.

Tychy - 12 sierpnia 2018, 0:23:09 - *.146.165.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Śpiączka powinien dostać druga żółta karte za faul, a i panie Śpiączka proszę zostawić nasze banery a nie w nie kopać że złości, wpuscic wioskę na salony.
KUBA piątek najlepszy zawodnik, Grzeszczyk więcej gry zespołowej i więcej biegania

starotyski - 12 sierpnia 2018, 0:52:01 - *.as43234.net
sami trenerzy i fachowcy się wypowiadają, wiec ograniczę się dziś do gratulacji.
Co do Niecieczy mam nadzieje, że awansuje z drugiego miejsca do ekstraklasy. jako prawdziwy Polak i patriota, kocham naszą prowincję i niech sobie graja w kukurydzy albo i nawet w burakach.

h - 12 sierpnia 2018, 1:14:49 - *.syrion.pl
ta Ciula Steblecki ile i za co biere piyniondze ?

Rozefir - 12 sierpnia 2018, 1:33:10 - *.96.193.24.ipv4.supernova.orange.pl
Steblecki rozegrał całkiem niezły mecz. Dużo pracował, kilka całkiem fajnych zagrań. Pod koniec osłabł ale nie w 20 min.,a pod koniec drugiej połowy.

starotyski - 12 sierpnia 2018, 1:37:22 - *.as43234.net
Ciula Steblecki powinien zarybić jeszcze, później do przygotowań dołączył, jak nie to na Ziemowit paski drzeć.

starotyski - 12 sierpnia 2018, 1:38:42 - *.as43234.net
zatrybić* miało być, to nie strona o wędkarstwie.

Góral - 12 sierpnia 2018, 8:14:28 - *.play-internet.pl
Ciula Ciula starotyski@ obrabia ogóra...wyndkorz slonski

trybsor - 12 sierpnia 2018, 9:14:01 - *.centertel.pl
Dla mnie Piątek bez szału, bohaterzy to osoby dzięki którym wygraliśmy, Zapolnik, Abramowicz

alojs - 12 sierpnia 2018, 14:13:52 - *.63.188.61
Dobry mecz najlepszy Piątek dobry Grzeszczyk Abramowicz Grzybek,niezły Steblecki

ADAM VQW - 12 sierpnia 2018, 17:08:51 - *.dynamic.chello.pl
na mecze nie chodzę ale mam znajomych, którzy jeżdżą na wyjazdy i wiadomo na meczu u siebie też są....I z Ich opowieści o poszczególnych meczach wysuwają sie pewne wnioski:
1) Tychy nie grają kompletnie nic, zero szans na bramki, poza stałymi fragmentami gry
2) Grzeszczyk jest denerwujący bo zamiast napędzać akcje Tychów to się "kręci jak bąk"
3) Nieuzasadniony optymizm po ostatnim sezonie bo "prawie awans" a prawda jest taka że każdy migał się od awansu
4) Klub stoi w miejscu bo trener nie a żadnego pomysłu na grę ale nie można "zwolnić gościa, który prawie zrobił awans"

@ ADAM VQW - 13 sierpnia 2018, 0:26:07 - *.214.38.84.otvk.pl
Bardzo ciekawe wnioski, ale sugeruję, abyś wypowiadał się na tematy, o których masz jakieś pojęcie.

Jajature - 13 sierpnia 2018, 7:41:38 - *.play-internet.pl
Brawo Tychy!!!

PL - 13 sierpnia 2018, 11:19:39 - *.centertel.pl
Na meczu niestety nie bylem (urlop), ale obejrzalem skrot. Ciesza 3 punkty ale Manka po raz kolejny pokazal ze sie nadaje do tarcia chrzanu. Bramka Niecieczy - nieudolnie probowal lapac na spalonym a pozniej wracal sie truchtem. Wiadomo nie mial szans dogonic napastnika ale przy takim podejsciu w razie jakiejsc interwencji Jalochy napastnicy maja czas na dobitke. Druga akcja z slupkiem dla Niecieczy znow Manka stal jak kolek. Z tej akcji nie powinno byc zadnego zagrozenia, a pilkarz z Termalici spokojnie sobie przyjal odwrocil sie i oddal strzal. W ofensywie z Manki tez nie ma zadnego pożytku. Jak juz ma sytuacje to marnuje (nawet na pustaka nie trafia).

@PL - 14 sierpnia 2018, 11:30:00 - *.220.76.138
W 26 Minucie M. Mańka opuścił boisko z powodu (informacja z oficjalnej strony) lekkiego wstrząśnienia mózgu. Możliwe, że to jest powodem jego słabej gry.