12 sierpnia 2018, 16:20:59 - euzi
Łukasz Fabiański zadebiutował w West Ham United

Łukasz Fabiański zadebiutował w West Ham United w przegranym na wyjeździe 0-4 (0-2) spotkaniu 1. kolejki angielskiej Premier League z Liverpoolem. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

12 sierpnia 2018, 14:30 - Liverpool (Anfield)
Liverpool FC 4-0 West Ham United FC
Mohamed Salah 19, Sadio Mané 45, 53, Daniel Sturridge 88

żółte kartki: Trent Alexander-Arnold - Michail Antonio, Fabián Balbuena.

sędziował: Anthony Taylor (Cheshire).
widzów: 53 235.

hans - 12 sierpnia 2018, 16:34:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Plecy go muszą boleć po meczu ale cóż poradzić jak drewna w obronie ma. Szkoda go na taki klub ale kasa się zgadza na koncie.

Benson - 12 sierpnia 2018, 16:37:55 - *.unknown.vectranet.pl
Fabian najlepszy na boisku. Gra Młotów z nowymi nabytkami tragicznie!

Borubar - 12 sierpnia 2018, 16:39:26 - *.146.64.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda mi Łukasza, bo już na samym starcie rozgrywek Premier League musiał wyjmować cztery razy piłkę z siatki. Nie wiem czy dla Łukasza będzie pocieszeniem fakt, że Wojtek Szczęsny wyjmował kiedyś osiem razy piłkę z siatki, w jednym meczu oczywiście. Nawet zaczęły krążyć wtedy humorystyczne powiedzonka, że Wojtek wraca do domu dopiero przed dziewiątą. O mnie też krążą różne wydumane historyjki, na przykład takie, że jestem sprzątaczem wagonów na bocznicy w Porcie Centralnym w Szczecinie . Inny dowcipny forumowicz zasugerował nawet, że jestem rencistą. Ciekawe jakie jeszcze zawody będą mi przypisywane w najbliższych dniach?

ja - 12 sierpnia 2018, 16:41:53 - *.play-internet.pl
Flappyhandski spuści kolejny klub z ligi.

fansport - 12 sierpnia 2018, 16:47:32 - *.dynamic.chello.pl
brawo łukasz, gdybyś zagrał z senegalem, bylibyśmy w drugiej rundzie, zamiast japonii i nie byłoby blamażu.

Papagol - 12 sierpnia 2018, 16:48:17 - *.play-internet.pl
Czytając nagłówek "Łukasz Fabiański zadebiutował w West Ham United" dopowiedziałem sobie "wpuszczając 4 gole". No cóż, okazało się to prawdą.
No nic tam, powodzenia Fabian!

rR - 12 sierpnia 2018, 16:56:50 - *.184.117.71.ipv4.supernova.orange.pl
West Ham po raz czwarty z rzędu dostał od Liverpoolu cztery bramki. Pięknie :D

Kol - 12 sierpnia 2018, 17:01:08 - *.dynamic.chello.pl
Borubar jest kibicem pogoni i jak każdy kibic pogoni ma kompleks Zagłębia Sosnowiec. A dlaczego? Tyle razy ile oni dostali po d...

westham - 12 sierpnia 2018, 17:05:50 - *.dynamic.chello.pl
oby u siebie sie odbudowali bo presja kibicow niesamowita jest

... - 12 sierpnia 2018, 17:17:40 - *.146.173.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zamienił klub na dziadowski - to ma.
Tyle, że okazji do bronienia mu nie zabraknie, a fachowcem jest, co pokazał i dziś. Jemu zawdzięczają, że nie oberwali wyżej. I nie zmienia tego fakt, że gol na 3-0 ze spalonego.
-------
PS. Nawałka powinien przeprosić Fabiana za mundial.

Bako - 12 sierpnia 2018, 17:17:49 - *.58.143.100
2 gole ze spalonego jak BYK myślałem ze w Polsce sędziowanie tragiczne ale tam to patola!!!

kibic - 12 sierpnia 2018, 17:25:16 - *.bialnet.pl