18 sierpnia 2018, 17:26:23 - dyrovski
Gol Roberta Lewandowskiego w Pucharze Niemiec

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 1-0 (0-0) meczu I rundy Pucharu Niemiec z czwartoligowym SV Drochtersen/Assel. Kapitan reprezentacji Polski rozegrał całe spotkanie.

18 sierpnia 2018, 15:30 - Drochtersen (Kehdinger Stadion)

Jórgen - 18 sierpnia 2018, 18:05:32 - *.centertel.pl
Schade, liczyliśmy że w kolejnej rundzie trafimy na Legie.

Borubar - 18 sierpnia 2018, 18:06:48 - *.146.37.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To on juz nawet nie potrafi strzelić więcej niż jedną bramkę drużynie, która na codzień gra w 4 lidze niemieckiej? Taki przeciętniak ma stanowić o sile reprezentacji?! O zgrozo. Przecież nawet Jasiu Furtok wnosił wiele więcej jakości do kadry, niż ten przereklamowany celebryta, który niedługo będzie reklamował nawet proszek do prania marki Dosia.

Adam - 18 sierpnia 2018, 18:15:43 - *.icpnet.pl
To jest jednak kocur, myślę że w oczach każdego pasjonata futbolu jak Kołtoń odkupił swoje winy. Brawo Robert.

Varadi - 18 sierpnia 2018, 18:21:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Typowo polskie. Trolle modlą się aby sąsiadowi zdechla krowa.

D... - 18 sierpnia 2018, 18:30:57 - *.airmax.pl
@Varadi: nie trolle, ino Birubary i podobne mu żeby. To duża różnica... Mecz męka dla Bayernu, na szczęście mają Roberta. BRAWO ON! 😄

fansport - 18 sierpnia 2018, 18:37:08 - *.dynamic.chello.pl
strzela gole coraz lepszym klubom, hattricka za hattrickiem, odzyskał skuteczność po mundialu.

Rafal - 18 sierpnia 2018, 18:40:38 - *.146.131.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lewy juz się wypalil,bez formy, koniec w kadrze lewego piszczka blaszczykowskiego pazdana cionka szczesnego,tym zawodnikom DZIEKUJEMY.

BartX - 18 sierpnia 2018, 19:39:38 - *.icpnet.pl
Bardzo słaby mecz całego Bayernu, łącznie z Lewandowskim. Lewandowski przez cały mecz tylko koło 20 kontaktów z piłką. Bramka z 4 metrów zmieniając lot piłki.

KaRlus - 18 sierpnia 2018, 19:59:35 - *.dyn.telefonica.de
Stukajcie dalej temu przereklamowanemu drewniakowi w bayernie kazdy by zdobyl po 30 bramek grajac z takimi zawodnikami jak on. Nawet jak mu sie corka urodzila to trabili i tym ponad miesiac w tv a byli i som lepi od niego u tez maja dzieci. Na mundialu jeden z najgorszych napastnikow z piereszej 11

BeeSKa - 18 sierpnia 2018, 22:30:27 - *.adsl.inetia.pl
Trzeba przyznać, że frekwencje tam mają znakomitą, nawet na jakiejś wiosce przyjdzie prawie 8K ludzi, co prawda na wielki klub ale jednak się liczy. Robert dobrze gra w tym Bayernie, brakuje mu i nam tylko podwyżki, bo szczerze to informacje o tym jego transferze przyprawiają mnie już o mdłości. Za dużo go wszędzie.

Paco - 19 sierpnia 2018, 1:55:19 - *.117.60.179
Dzisiaj nie ma już słabych drużyn, no może poza jedną, która dzięki temu będzie miała wolne czwartki.

LEON - 19 sierpnia 2018, 6:10:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl