18 sierpnia 2018, 19:56:56 - maciejko
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla Chievo w przegranym 2-3 (1-1) meczu 1. kolejki włoskiej Serie A z Juventusem. Polak grał do 66. minuty, kiedy na boisku zmienił go Filip Đorđević.

18 sierpnia 2018, 18:00 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
AC Chievo Verona 2-3 Juventus FC
Mariusz Stępiński 38, Emanuele Giaccherini 56 (k) - Sami Khedira 3, Mattia Bani 75 (s), Federico Bernardeschi 90

żółte kartki: Ivan Radovanović, Nenad Tomović (Chievo).

sędziował: Fabrizio Pasqua (Tivoli).

Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Wojciech Szczęsny. Mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Paweł Jaroszyński.

Judentus - 18 sierpnia 2018, 19:58:26 - *.centertel.pl
znowu sędziowie pod Turyn gwizdza

jacekM - 18 sierpnia 2018, 19:59:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Judentus,
wygrał lepszy - zupełnie tak jak pewien klub w Polsce zdobywający seryjnie MP i PP

arek - 18 sierpnia 2018, 20:00:14 - *.dynamic.chello.pl
Tak gwizdał pod Turyn, że nie uznał gola Mandzukicia

kolczak - 18 sierpnia 2018, 20:01:58 - *.centertel.pl
Ładna brama Mariusza przypomniał się Brzeczkowi

Dab-Rozwad - 18 sierpnia 2018, 20:05:15 - *.166.rev.vline.pl
Stepinski ladna bramka, duzo biegal, byl pierwszym obronca. Najwazniejwsze ze potrafi mocnemu rywalowi strzelic bramke.

Jasiek - 18 sierpnia 2018, 20:07:14 - *.77.70.93
Ciekawe co zrobi Brzeczek czy dalej bedzie stawial tropem Nawalki na Grosickiego , Milika czy bedzie czekal az Zielinski zacznie grac w reprezentacji czy jednak siegnie po nowe nazwiska chocby Jozwiak z Lecha czy Piatek . Oby mial oczy szeroko otwarte w przeciwienstwie do jego poprzednika ktory obserwowal 80 pilkarzy a gral jedenastoma w tym szwsciu ktorzy w klubach nie grali po pol roku

cool - 18 sierpnia 2018, 20:08:39 - *.adsl.inetia.pl
Mariusz powinien zmienić klub na lepszy np. Inter Milan , Roma, a nawet Juventus . Grając razem z Ronaldo w pierwszym składzie mógłby się lepiej rozwinąć.

JA - 18 sierpnia 2018, 20:11:08 - *.play-internet.pl
Zwykła główka nie ma się czym podniecać, a że Juve ma ręcznik w bramce to wpadło.

Rafał - 18 sierpnia 2018, 20:31:15 - *.146.131.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szczesny znowu puscil szmate.

BartX - 18 sierpnia 2018, 20:32:48 - *.icpnet.pl
Jasiek: Jóźwiaka powinien powołać koniecznie, obejrzałem 4 mecze Lecha - chłopak jest w takim gazie (mimo że po kontuzji) że da kadrze na boku 2 razy więcej niż Grosicki (i ma niespożyte siły - A Grosicki po 45 minutach nadaje się pod kroplówke)

herhor - 18 sierpnia 2018, 20:34:01 - *.odramedia.pl
Jak zwykle Juve wygrywa w ostatnich minutach. Jak trzeba to sędziowie nawet z 10 minut doliczą. Standard.

. - 18 sierpnia 2018, 20:34:55 - *.cust.tele2.hr
@Jasiek: Jóźwiak lepszy od Grosickiego? Ciekawa teoria... W tym momencie jeszcze nie.

cool - 18 sierpnia 2018, 20:47:21 - *.adsl.inetia.pl
Włoskie media zgodnie podkreślają że Mariusz Stępiński nakrył czapką Cristiano Ronaldo !!!

Zajmon Leg - 18 sierpnia 2018, 21:03:00 - *.146.239.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Juventus. Kibic Legii.

... - 18 sierpnia 2018, 22:06:42 - *.dynamic.chello.pl
Żaden to wyczyn, jak w bramce Szczęsny.

Jasiek - 19 sierpnia 2018, 1:03:44 - *.77.70.93
Jozwiak gra co tydzien i wyglada naprawde fajnie , a Grosicki siedzi na trybunach i wolalbym zeby Brzeczek nie sprawdzal formy Grosickiego w meczu miedzy panstwowym tak jak Nanawalka sprawdzal forme Milika z Senegalem . Niech graja ci ktorzy sa aktualnie w najlepszej formie a nie jakas chora hierarchia

Ferdynand - 19 sierpnia 2018, 4:08:50 - *.117.60.179
@Jasiek
Grosicki na swoim twitterze pod tytułem Turbogrosik, to nawet z kibicami wdaje się w pyskówki, ktoś wczoraj zadał pytanie dlaczego w meczu z Kolumbią biegali tylko 20 minut, a on odpowiedział "myślisz, że to tak fajnie biegać za piłką 90 minut?"
Hehe ludzie nerwy tracą, przeżywają te męczarnie jak żyd okupację i chodzą struci jeszcze miesiąc albo i dwa po Mundialu, a oni i tak to wszystko mają wiadomo gdzie, grunt że ROR się zgadza.

LEON - 19 sierpnia 2018, 6:24:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mati

qwe - 19 sierpnia 2018, 9:28:38 - *.dynamic.chello.pl
Liga włoska jest coraz silniejsza. Może to nie będzie potęga z lat 90, ale myślę, że za kilka lat dogonią ligę Niemiecką, Angielską, a na pewno Hiszpańską.

do qwe - 19 sierpnia 2018, 9:32:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież hiszpańska jest lepsza od niemieckiej. Niemieckiej już nie musi Serie A gonić, bo już jest lepsza.

Dino - 19 sierpnia 2018, 22:58:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Technika u Grosickiego = 0 Prócz Szybkości nie ma nic. Na dodatek nie łapie sie w słabym Hull które ledwo sie utrzymało na zapleczu Premier League. Lepiej stawiać na Jóźwiaków,Michalaków czy na Frankowskiego a nawet na Kurzawę. A temu celebrycie który oburzył sie że musi biegać 90 min za Kolumbijczykami PODZIĘKOWAĆ