18 sierpnia 2018, 22:28:20 - bartekwr9
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w wygranym 2-1 (1-1) meczu 1. kolejki włoskiej Serie A z Lazio. 24-letni napastnik zagrał cały mecz.

18 sierpnia 2018, 20:30 - Rzym (Stadio Olimpico)
SS Lazio 1-2 SSC Napoli
Ciro Immobile 25 - Arkadiusz Milik 45, Lorenzo Insigne 59

sędziował: Luca Banti (Livorno).

W 85. minucie Piotra Zielińskiego zastąpił Marko Rog.

fff - 18 sierpnia 2018, 22:29:52 - *.adsl.inetia.pl
Na pewno nie jakiś rykoszet?Sprawdzcie dobrze!

JA - 18 sierpnia 2018, 22:38:15 - *.play-internet.pl
Aż dziwne że trafił do pustaka z 2 metrów.

... - 19 sierpnia 2018, 1:43:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze by było, żeby Nawałka kiedyś opowiedział, co zawalił w przygotowaniach do mundialu, że jego piłkarze - z Milikiem na czele - wyglądali w Rosji jak inwalidzi.

Coco - 19 sierpnia 2018, 2:06:08 - *.117.60.179
Z czterech metrów, tak że nie dało się nie trafić, niestety

Janek - 19 sierpnia 2018, 2:46:19 - *.77.76.48
Milik i Zieliński do kadry się nie nadają tak jak kiedyś Pisz czy Warzycha w klubie przyzwoicie a w reprezantacji kicha .Brzeczek musi szukać nowych charakternych chłopaków którzy nie będą się wstydzili grać bo przed nim Lewy a za nim Krycha .Pogonic Grosickich , Pazdaniow i grać przedewszystkim tymi którzy grają w klubach , Bednarek nie łapie się do składu wypad z kadry , Koniec z zasługami itd kadra to marzenie dla karzdego a nie wybrańców i kolegów Lewego .

starotyski - 19 sierpnia 2018, 4:26:06 - *.as13285.net
90 minut co jest? ojciec tego serwisu strzela bramkę w Pucharze Polski, a tu cisza.

Nubian - 19 sierpnia 2018, 7:43:36 - *.dynamic.chello.pl
Wielu już takich było, co w reprezentacji nic nie grali, a w klubach szło im co najmniej dobrze. Nawet obecny dyrektor sportowy kadry i najbliższy współpracownik Brzęczka - Radosław Gilewicz.
Także Milik może być spokojny miejsca w kadrze.

KW - 19 sierpnia 2018, 8:04:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jak to możliwe żeby ślepiec trafił tam gdzie chce --widocznie przypadek .

Bolo - 19 sierpnia 2018, 9:17:13 - *.play-internet.pl
"Mondrych" to aż miło poczytać. Komentujcie więcej!

rrrrrrrr - 19 sierpnia 2018, 9:37:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie strzela to źle, strzela też źle. Czemu ja czytam tu komentarze tych frustratów, co niektórzy tu nie widzą Milika w kadrze, o matko, co za herezja. Idźcie zastanówcie się nad tym co piszecie, bo Mundial wam namieszał w główkach. A Milik przy Ancelottim odpali.

Yoop - 19 sierpnia 2018, 9:43:00 - *.opera-mini.net (*.146.35.178)
Lazio merda FORZA ROMA!

pep - 19 sierpnia 2018, 9:56:35 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
Janek-ty c... "grać przede wszystkim tymi którzy grają w klubach" Milik,Zieliński grają w klubach. z twojego wywodu wychodzi że nie powinien grać nikt. Człowieku Nawałka zrobił wynik ponad stan,zresztą jeszcze wspomnisz moje słowa i za nim zatęsknisz....

... - 19 sierpnia 2018, 13:52:43 - *.146.172.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sami znawcy na forum, "tego wyrzucić, a wziąć tamtego", "z tego czy tamtego nigdy nic nie będzie" itp. itd.
Sami wybitni selekcjonerzy.
W kapciach i przed komputerem, co im mamy kupiły.

max - 19 sierpnia 2018, 14:56:09 - *.dynamic.mm.pl
Mało brakowało żeby z 2m przeniósł piłkę nad poprzeczke

barti` - 19 sierpnia 2018, 15:34:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może ktoś go wyręczył i sam mu podał a on tylko przyłożył nogę

D... - 19 sierpnia 2018, 16:50:24 - *.airmax.pl
Piłsudski powiedział kiedyś: Polacy to wspaniały naród, tylko ludzie qrfy! Święte słowa marszałka: 75% komentarzy tutaj to prymitywny hejt na Milika, bo zrobił coś, do czego żaden piszący nigdy się nie zbliży, czyli strzelił bramkę w Serie A. Potrafi ktoś racjonalnie wyjaśnić taką zbiorową podstawę? Czasem wstyd być Polakiem, jak się czyta coś takiego... Bractwo i prostactwo.

LEON - 19 sierpnia 2018, 20:38:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Arek

paral - 19 sierpnia 2018, 21:44:51 - *.dynamic.chello.pl
Odbiła się od niego i wpadła

fansport - 20 sierpnia 2018, 12:44:25 - *.dynamic.chello.pl
a dla reprezentacji nie strzelił i to jest najbardziej istotne, a nie jakiś gol w jakimś ligowym meczu.