25 sierpnia 2018, 19:51:18 - dyrovski
Lechia kontynuuje zwycięską serię

Lechia Gdańsk po ciekawym widowisku wygrała na wyjeździe z Pogonią Szczecin 3-2 (0-1) w pierwszym sobotnim meczu 6. kolejki Lotto Ekstraklasy. Gole dla gdańszczan strzelili Lukáš Haraslín, Steven Vitória i Adam Chrzanowski, zaś dla gospodarzy obie bramki zdobył Kamil Drygas. Lechia wygrała trzecie spotkanie z rzędu i pozostaje niepokonana w obecnym sezonie, zaś "Portowcy" w dalszym ciągu czekają na pierwsze zwycięstwo.

Pierwsi w 6. minucie zaatakowali gospodarze - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrą okazję do oddania strzału z okolic 16 metra miał Tomasz Hołota, lecz uderzenie pomocnika Pogoni zostało zablokowane. Piłka trafiła jeszcze do Ikera Guarrotxeny, który kopnął jednak wysoko nad poprzeczką. Lechia przebudziła się dopiero w 19. minucie. Filip Mladenović zacentrował z rzutu rożnego, a niezły strzał głową oddał niepilnowany Steven Vitória, lecz bardzo dobrze w bramce zachował się Łukasz Załuska, wybijając futbolówkę. Po drugiej stronie boiska kolejną próbę podjął Hołota, ale Dušan Kuciak pewnie złapał piłkę. W 23. minucie sprzed pola karnego kopnął także Flávio Paixão, a Załuska odbił futbolówkę wprost pod nogi Jakuba Araka, lecz w niezłej sytuacji napastnik Lechii fatalnie spudłował.

Dziesięć minut później Zvonimir Kožulj podał na prawą stronę do Adama Frączczaka, a ten oddał bardzo zły, niecelny strzał. W odpowiedzi Lukáš Haraslín zagrał z lewej strony pola karnego do Araka, a napastnik gdańszczan piętą nie zdołał skierować piłki do bramki. W 41. minucie Ricardo Nunes zacentrował z rzutu rożnego, a będący przy bliższym słupku Frączczak oddał strzał głową, lecz sprzed linii bramkowej piłkę wybił Flávio Paixão. Po chwili "Portowcy" już prowadzili. Tym razem z kornera dośrodkował Kožulj, a głową uderzył Hołota. Tuż przed bramką piłkę dotknął jeszcze Kamil Drygas, czym zupełnie zmylił Kuciaka.

Goście szybko po rozpoczęciu drugiej części gry doprowadzili do remisu. Mariusz Malec niefortunnie wybił futbolówkę spod nóg Haraslína do Patryka Lipskiego, którego zagranie zablokował Sebastian Walukiewicz. Drugi ze środkowych obrońców Pogoni również miał pecha, bowiem po jego interwencji piłka wróciła do Haraslína, a Słowak mocnym strzałem pokonał Załuskę. W 54. minucie było już 2-1 dla gdańszczan. Michał Mak z łatwością ograł na prawej stronie Ricardo Nunesa i dośrodkował w pole karne, gdzie z najbliższej odległości bramkę zdobył Vitória.

Osiem minut później zaatakowała Pogoń - David Stec zacentrował w "szesnastkę", a głową uderzył niepilnowany Frączczak. Kapitan "Portowców" jednak źle trafił w piłkę i ta poleciała obok słupka. Od 66. minuty ponownie był remis, a drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Drygas. Tym razem pomocnik szczecinian pokonał Kuciaka z rzutu karnego, który został podyktowany za zagranie ręką Mladenovicia.

Lechia potrzebowała zaledwie trzech minut, by ponownie objąć prowadzenie. Lipski dośrodkował w "szesnastkę" z rzutu wolnego, a strzał oddał Flávio Paixão. Załuska zdołał obronić uderzenie Portugalczyka, ale wobec dobitki Adama Chrzanowskiego był już bezradny. Po chwili kolejny raz niecelnie głową strzelił Frączczak. W 83. minucie Ricardo Nunes zacentrował z lewej strony, a głową pokonać Kuciaka ponownie spróbował Frączczak, lecz futbolówka znowu poleciała obok bramki. W ostatniej akcji spotkania Lechia miała ogromne szczęście - po dużym zamieszaniu w "szesnastce" samobójczego gola mógł strzelić Ariel Borysiuk, ale Kuciak odbił piłkę, a zaraz potem Drygas trafił w słupek. Ostatecznie gościom udało się wybić futbolówkę, po czym sędzia zakończył mecz.

25 sierpnia 2018, 18:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 2-3 Lechia Gdańsk
Kamil Drygas 41, 66 (k) - Lukáš Haraslín 49, Steven Vitória 54, Adam Chrzanowski 69

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 22. David Stec, 40. Sebastian Walukiewicz, 33. Mariusz Malec, 77. Ricardo Nunes (90, 21. Sebastian Rudol) - 9. Adam Frączczak, 20. Tomasz Hołota (77, 10. Radosław Majewski), 14. Kamil Drygas, 17. Zvonimir Kožulj, 34. Iker Guarrotxena (55, 15. Hubert Matynia) - 59. Adrian Benedyczak.

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 19. Karol Fila, 5. Steven Vitória, 4. Adam Chrzanowski, 22. Filip Mladenović - 28. Flávio Paixão, 6. Jarosław Kubicki, 35. Daniel Łukasik (85, 16. Ariel Borysiuk), 9. Patryk Lipski, 17. Lukáš Haraslín (80, 11. Konrad Michalak) - 18. Jakub Arak (46, 8. Michał Mak).

żółte kartki: Fila, Kuciak.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 4699.

KrzysiekT - 25 sierpnia 2018, 19:51:51 - *.77.166.208.vultr.com (2a01:111f:a3c:f900:bc:e505:455c:a4f0)
Tylko patrzeć jak za chwilę napisze tu coś Borubar na temat meczu czyli tradycyjnie:
Ze 3 osoby obrazi ( obowiązkowo prezesa Bońka )
ze 4 osoby pomówi ( obowiązkowo Lewandowskiego )
ze 2 osoby opluje ( związane z PO )
Na koniec napisze gdzie są najlepsze Kebaby, najtańsze piwo i co u jego ciotki z Zabrza

Boa - 25 sierpnia 2018, 19:52:49 - *.itsa.net.pl
Pogoń niech te swoje talenty spakuje i wyśle do I i II ligi na wypożyczenia.

ksu - 25 sierpnia 2018, 19:55:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Adam Chrzanowski Nadzieja Piłki !!! Pozdro z Raszyna i Warty Poznań .

JVR - 25 sierpnia 2018, 19:55:21 - *.dynamic.chello.pl
polski drewniany szrot przegrał Pogoni mecz

Danziger - 25 sierpnia 2018, 19:56:21 - *.dynamic.chello.pl
A tak się zakompleksione paprykarze z miasta bez dostępu do morza napinały, że nastąpi przełamanie i Lechia trojkę do zera dostanie...

Druid - 25 sierpnia 2018, 19:56:49 - *.222.7.254
Pogoń to bez wątpienia najgorsza ekipa w ekstraklapie ale za to z najładniejszym stadionem w całej Europie.

kibic - 25 sierpnia 2018, 19:57:14 - *.play-internet.pl
No i Lechia planowo wygrała brawo

Borubar - 25 sierpnia 2018, 19:57:30 - *.146.3.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Może mi ktoś wytłumaczyć (bo może to ja jestem upośledzony) dlaczego bezproduktywny Frączczak gra od 1 do 90 minuty, a grający świetne zawody we Wrocławiu Rudol przesiedział praktycznie caly mecz na ławce rezerwowych? Przecież to najsłabszy zawodnik w całej dennej ekstraklasie, a dzisiejsze jego kaleczenie, to szczyt nieudolności. Dopóki Frączczak będzie nadal kapitanem tego zespołu, to moja noga na stadionie więcej nie postanie. Gość, który nie ma umiejętności nawet na 3 ligę jest kapitanem klubu ekstraklasy. To jakiś absurd i nieporozumienie.

Nuno Gomes - 25 sierpnia 2018, 19:58:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gra Pogoni to dno, 10 metrów mułu i wodorosty. Wyszedłem tylko z psem na chwilę, bo jeszcze była przerwa i 1:0 dla Pogoni. Jak wróciłem to było już 2:1 dla Lechii. Poziom kopaczy Pogoni pokazuje nieporadność w ostatniej akcji meczu.

Borubar - 25 sierpnia 2018, 19:59:26 - *.tktelekom.pl
o dziwo moja Pogoń zagrała słabo ale potrafią bramki strzelać są tak pracowici w obronie niczym moi ludzie na budowie sądzę że Lechia Gdańsk zdobędzie mistrza Polski kiedyś byłem w Gdańsku i poderwałem młodą panienke bawiliśmy sie całą noc na rynku

D... - 25 sierpnia 2018, 20:01:09 - *.9.156.31
Uroczy jest ten stadion w Szczecinie, prawda? Niby widać trybuny, kibice, flagi, ale gdy tylko kamerzysta nieco się przyłożył do pracy, to od razu mamy sielskie, swojskie widoczki: krzoki jakieś, chaszcze i zielsko za bramką, no i sieć energetyczna, chyba średniego napięcia, sądząc po słupie, który tam sobie centralnie stoi. Pięknie, tak ludycznie, przaśnie... Tam chyba nawet widać było pasące się krowy, ale nie jestem pewnie, bo za krótko ujęcie trwało. Borubarabara, bo Ty to jesteś tam miejscowy: jest tam może bagno? Tam masz swoją jaskinię? Wylęgarnie? To by pasowało... :-p

Ojciec Bor - 25 sierpnia 2018, 20:03:02 - *.dynamic.chello.pl
Syny, stawiasz mi piwo, bo mówiłeś, że po sześciu kolejkach Pogoń będzie miała dwa razy więcej punktów niż Zagłębie Sosnowiec.

Zetka - 25 sierpnia 2018, 20:03:16 - *.play-internet.pl
Arka Gdynia pozdrawia LECHIĘ GDAŃSK !!!

@Borubar - 25 sierpnia 2018, 20:03:51 - *.dynamic.chello.pl
Na jakim rynku? Na przymorzu czy we wrzeszczu? Bo jeżeli chodzi ci o centrum miasta to w Gdańksu nie ma "rynku"

Borubar napisał o sobie przed chwilą :
"może to ja jestem upośledzony"
hm.....
no cóż...
Panie Borubar nie lekceważyłbym na Pana miejscu tego problemu.
Pana autodiagnoza może okazać się trafna

LS - 25 sierpnia 2018, 20:04:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobrze, że ta Pogoń spadnie, bo to strasznie marna jest drużyna.

Arkowiec - 25 sierpnia 2018, 20:05:52 - *.play-internet.pl
LECHIA jesteście najlepsi na Wybrzeżu !!! Tak trzymajcie. Grajcie o Mistrza !!!

M(L)awa - 25 sierpnia 2018, 20:08:36 - *.centertel.pl
Niech lechia cos na tace rzuci po meczu, bo w ostatnich 15 minutach wyjść nie mogli z własnej połowy ale fart się szybko skończy niech się cieszą póki mogą betony.

Bałtyk Gdy - 25 sierpnia 2018, 20:10:15 - *.56.12.38
Brawo Lechia

Borubar - 25 sierpnia 2018, 20:10:49 - *.146.2.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@KrzysiekT
Weź człowieku daj mi żyć i nie zmuszaj mnie do tego, abym musiał Ci po raz setny tłumaczyć, że polska piłka (na czele z reprezentacją) to szambo i jedno wielke złomowisko. Co mam niby zawdzięczać Bońkowi? To, że nie doprowadził do pionu kilku piłkarzyów i oni później ośmieszyli nas na mundialu? Lewandowskiego krytykuje 70% polskich kibiców i taki sam procent nie życzy go sobie jako kapitana kadry. Prawdziwy kapitan idzie w ogień za kolegami z zespołu, a ten przereklamowany grajek publicznie żalił się na konferencji prasowej,że nie dostaje podań. Winą za niepowodzenie obarczył kolegów i słyszał to prawie każdy kibic w Polsce. Nie wspomniał natomiast tego, że nie potrafił z trzech metrów trafić do pustej bramki.
Nie zmuszaj mnie do tego, abym oszukiwał sam siebie klaskając Bońkowi i Lewandowskiemu.

pawelubin - 25 sierpnia 2018, 20:15:17 - *.dynamic.chello.pl
Witam. Mam pytanie do kibiców Lechii. Jak prezentuje się Jarek Kubicki. Proszę bez spiny za co z góry dziękuję.

Wierny - 25 sierpnia 2018, 20:18:31 - *.centertel.pl
M(L)awa Dudalanie i Spartak Trnawa i ledwo ledwo z Zagłebiem 2-1.Lechia dzisiaj może i słabiej zagrała ale 2-3 zrobiła.Pogoń b.dobry mecz i zasługiwała przynajmniej na remis no ale cóż takie życie.

@Borubar - 25 sierpnia 2018, 20:18:31 - *.dynamic.chello.pl
jaki kraj taka reprezentacja

Borubar - 25 sierpnia 2018, 20:19:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@KrzysiekT
Człowieku, jesteś dzisiaj wolny? Podjechałbym do Ciebie i byśmy wspólnie coś zdziałali. Jakieś drinki kolorowe a potem niech porwie nas noc! Bo jesteś chłopakiem? Ja chłopaków lubię.

Wierny - 25 sierpnia 2018, 20:21:23 - *.centertel.pl
Barubar to nie to forum.Chyba pomyliłeś.

LG - 25 sierpnia 2018, 20:25:42 - *.dynamic.mm.pl
pawelubin-Kubicki niezły kocur, będą z niego ludzie,wybiegany, techniczny,strata dla was zysk dla LG

jaja w cen - 25 sierpnia 2018, 20:26:04 - *.dynamic.chello.pl
Zalecam piłkarzom Pogoni wizytę u lekarza od jaj, warto sprawdzić czy je mają

jaja w cen - 25 sierpnia 2018, 20:27:32 - *.dynamic.chello.pl

max - 25 sierpnia 2018, 20:27:47 - *.dynamic.chello.pl
Oby Lechia zdobyła mistrza w tym sezonie. Na pewno wstydu w pucharach nam nie przyniesie

Lysy - 25 sierpnia 2018, 20:29:42 - *.dynamic.chello.pl
Brawo, coś pięknego. Tylko Lechia!

Kongo - 25 sierpnia 2018, 20:30:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bramka Lechii po kursie 1.45 istny prezent od buka a co dopiero plus 1.5 bramek albo czysty win.

Donio - 25 sierpnia 2018, 20:31:15 - *.logitus.pl
Kubicki solidny ligowiec z mega wydolnością idealnie wkomponował sie w drużyne

haitek - 25 sierpnia 2018, 20:33:36 - *.dynamic.chello.pl
Najsłabszy mecz lechii w tymtym sezonie. Ostatnie 10 minut to parodia. Wezcie sie za robote, bo chyba juz sodowka odbija.

Arkowiec - 25 sierpnia 2018, 20:35:22 - *.play-internet.pl

szal - 25 sierpnia 2018, 20:36:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To kara za wieczny minimalizm i brak ambicji.Ostatnie lata to byle do pierwszej ósemki,a potem mamy to gdzieś.To się mści,no i grajki się przyzwyczaiły do odpie...lania pańszczyzny.

Matejko22 - 25 sierpnia 2018, 20:37:22 - *.internetia.net.pl
Lechia to farciarz nie drużyna. Powinni iść do Kościoła i dać na tace. Co do Pogoni to hamulcowym jest Frączak kompletnie słaby gracz. Bez niego Pogoń wygrała by ten mecz

zes - 25 sierpnia 2018, 20:37:36 - *.77.83.64
Moze spelni sie marzenie Stolklowca i wreszcie zdobedzie majstra super ekstraklapy...

KotwicaK - 25 sierpnia 2018, 20:39:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Boruba sam podejrzewasz siebie o to że możesz być upośledzony ( napisałeś powyżej )
Lewandowskiego krytykuje 70 proc kibiców ?
Na jakiej podstawie tak twierdzisz ?, na podstawie jakich badań cytujesz takie dane ?
Prowadziłeś je osobiście ?
Aha
to dużo wyjaśnia
Może być coś w tym o co siebie podejrzewasz

Erxes - 25 sierpnia 2018, 20:39:58 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe który trener poleci jako następny kosta czy probierz a może ten z wisły płock lub arki.

... - 25 sierpnia 2018, 20:42:25 - *.146.166.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@borubar - to tobie ktoś jeszcze coś musi wyjaśniać?... Przecież ty wszystko wiesz i sam zawsze wszystkim "wyjaśniasz", dorzucając przy okazji garść pi//erdooł rodem z magla.

Ksb - 25 sierpnia 2018, 20:45:10 - *.unknown.vectranet.pl
Borubar zapraszam jutro na Ceglaną...

OKS - 25 sierpnia 2018, 20:55:28 - *.play-internet.pl
Gratulacje. To może być właśnie ten sezon.

1234aro - 25 sierpnia 2018, 20:55:45 - *.dynamic.mm.pl
Kuciak największy klown i palant ligi

Alex40 - 25 sierpnia 2018, 20:59:30 - *.dynamic.chello.pl
A jak, fajnie!Ale piłka to jest taka śmieszna gra ,że nigdy nie wiesz ,kiedy wpadnie we właściwe sito!Uważam ,że wszelkie gawędziarstwo na ten temat to po próźnicy. Kochajmy ją taką jaką jest i wszystko jedno kto i jak kopie .I tyle!

Borubar - 25 sierpnia 2018, 21:05:06 - *.146.3.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Ksb
Ceglana to moje ulubione miejsce w Szczecinie (zaraz po kuchni indyjskiej "Bombay" na Bramie Portowej). To właśnie tam spędzałem ostatnie dni posilając się wybornymi frytkami i popijając orzeźwiające piwo z beczki.
Natomiast jeśli chodzi o Błękitnych, to możecie teraz się cieszyć wynikami swojej drużyny, bo zawsze lepiej złapać na początku rozgrywek trochę punktów, by później nie stresować się w walce o utrzymanie.
O sytuacji w Pogoni nie będę już się wypowiadał, bo każdy kto oglądał ten mecz w telewizji lub na żywo (ja oglądałem w telewizji) widział, że mecz przegraliśmy tylko i wyłącznie przez Frączczaka. Do gry zespołu nie mam większych zastrzeżeń. Nawet trener stanął dzisiaj na wysokości zadania,ale jeśli masz w składzie Frączczaka, to zawsze przegrasz wygrany mecz. Adaś to mistrz w wykańczaniu sytuacji podbramkowych........oczywiście mistrz parodiowania na boisku.
Graliśmy dzisiaj całkiem nieźle, ale graliśmy dziesięciu na jedenastu.

RS - 25 sierpnia 2018, 21:10:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aż serce rośnie jak dzielnie Pogoń walczy z Cracovią o utrzymanie ostatniego miejsca w tabeli, choć Wisła Płock i Zagłębie pewnie też powalczą.

LG - 25 sierpnia 2018, 21:13:28 - *.dynamic.mm.pl

wadi - 25 sierpnia 2018, 21:14:18 - *.play-internet.pl
MROCZEK nie męcz Pogonii swoją osobą.Ty nie masz nawet wyglądu ciećia a co dopiero Prezesa.

Michalec - 25 sierpnia 2018, 21:15:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ty Borubar zawsze musisz znaleźć sobie ofiarę .
Dzisiaj to jest Frączczak.
Już 95 proc ludzi cię tutaj rozszyfrowało
Poopowiadaj może lepiej o kebabach w kutnie
Czy to prawda że na dworcu w Kutnie jest tak brudno i brzydko że pękają oczy ?
( Ostatniego zdania i tak nie zrozumiesz do czego nawiązuję )

Batory - 25 sierpnia 2018, 21:16:59 - *.centertel.pl
Nawiązujesz Michalec do Kultu !
Brawo
Borubar nie zatrybi tu masz rację

Ksb - 25 sierpnia 2018, 21:18:11 - *.unknown.vectranet.pl
Borubar wydaje mi się że trochę uwziąłeś się na Adasia... Oceń cała drużynę przecież oprócz niego jest jeszcze reszta kopaczy.

ADomagała - 25 sierpnia 2018, 21:31:10 - *.50.54.89
Borubar nie zna się na piłce to ewidentne i oczywiste.
On to widzę pluje nawet na "swoją" drużynę
O KULCIE też myslę nawet nie słyszał
Za to nie wiem czy wiecie że jest swietnym mysliwym !!!
Poluje na promocje w Biedronce taniego piwa
ps.
Tak na marginesie dodam że kiedys "duchu patriotycznym opisywał na tym portalu że nie kupuje w zagranicznych sieciach tylko w Biedronce
Nasz kochany Borubar oczywiscie nie wie że od dawna ta sieć jest w rekąch o ile pamiętam firmy z Portugalii
TAKI TO Borubarek murzynek Bambo nasz koleszka
No i żeby było jasne Ja nie mam nic ani do Biedronki ani do jej własciciela czy jest z Portugalii czy z Holandii czy Bóg wie gdzie skąd.

oj - 25 sierpnia 2018, 21:37:28 - *.163.191.231.ipv4.supernova.orange.pl
To prawda na tace do kościoła za tą wygraną jestem zadowolony jako fan Lechii ale długa droga jeszcze do sukcesów.Co do Pogoni to oni na pomorzu mają najwięcej sukcesów .

Junior - 25 sierpnia 2018, 21:40:33 - *.dynamic.chello.pl
AF9 obowiązkowo trening strzelecki po treningu a na dokładkę trening sprinterski.

kibic - 25 sierpnia 2018, 21:53:57 - *.play-internet.pl
ADomagała - nie zgadzam się z tobą na piłce zna się każdy Polak a Borubar to expert
Brawo dla Lechii za świetny start sezonu

Erich - 25 sierpnia 2018, 21:55:06 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Runjaic muss weg !!!

Borubar - 25 sierpnia 2018, 22:07:04 - *.146.100.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ADomagała
Stwierdzasz, że nie znam się na piłce, a nie zauważasz, że moje komentarze są jedne z najdłuższych na tym portalu. Uważam, że na piłce znam się bardzo dobrze i posiadam większą wiedzę niż 3/4 prezesów i trenerów w Ekstraklasie. Różnica jest tylko taka, że trenerzy ekstraklasowi posiadają licencję trenerską, zaś ja takiej licencji nie posiadam gdyż nie mam znajomości w PZPN-ie.
Odnośnie Biedronki, to właśnie ja pierwszy tutaj pisałem, że nie będę napychał kieszeni portugalskiemu magnatowi. Wolę dać zarobić polskiemu rolnikowi, który sprzeda mi warzywa z własnej uprawy, niż kupować w markecie owoce i warzywa spryskane tonami nawozu. To właśnie ja pisałem, że większość ludzi błędnie twierdzi, że ten dyskont jest polskim dyskontem.

Serwacy - 25 sierpnia 2018, 22:10:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Właśnie się Państwo dowiedzieliśmy jaką skalą posługuje się Pan Borubar.

LOLO - 25 sierpnia 2018, 22:10:59 - *.dynamic.mm.pl
Do oj jakich sukcesów ma więcej na Pomorzu Pogoń!
zero mistrza zero pucharów!!!!!!!!!!!!!!!
Lechia puchar zdobyty 1983
Arka puchar zdobyty 1979 i 2017 plus superpuchar
to POGOŃ jest obciachem Pomorza a nie dumą!

Lex1955 - 25 sierpnia 2018, 22:13:10 - *.centertel.pl
Ratujmy Borubara
Właśnie dokonał samoubiczowania
Co się w tej jego głowie kołacze

JUREK - 25 sierpnia 2018, 22:27:24 - *.77.166.208.vultr.com (2a01:111f:a3c:f900:c0b2:cbbc:11b0:588a)
Borubar nie posiada licencji trenerskiej ponieważ nie ma znajomości w PZPNie
Czy ja śnię czy on to napisała naprawdę ?
To Ty nie wiesz że trzeba się na kurs zapisać ?
Ty Borubar nie masz jednak takiej możliwości ponieważ trzeba mieć skończoną szkołę średnią !

Tak jak Państwo przeczytali powyżej potwierdzam !
Borubar namawiał żeby kupować czekoladę, kawę i pomarańcze wprost od POLSKIEGO ROLNIKA.

KURAK - 25 sierpnia 2018, 22:48:05 - *.centertel.pl
Ekstraklasa a nawet 5.000 nie ma... Dziś na Widzewie ok 17.000

Kibic - 25 sierpnia 2018, 22:58:34 - *.CNet2.Gawex.PL
Lolo ty tumanue wymieniaj więcej sukcesów a najwiekszy 7:0 z Juwentusem. Haha to jest duma

Na wałek - 25 sierpnia 2018, 23:01:30 - *.free.aero2.net.pl
Lechia powinna szukać lepszego pomocnika niż Łukasik. Wbrew opiniom fachowców, on jest słaby. Borysiuk bez formy. Ci zawodnicy nie dadzą Lechii mistrzostwa. Słaby mecz Lechii w środku pola. Te wykopy pod koniec meczu były żenujące.

Pitstop - 25 sierpnia 2018, 23:14:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Odczepcie sie od Borubara jedyny co umie trafnie ocenic mecz,napisze cos na wesolo ,a wy gamonie umiecie tylko go hejtujecie Borubar nie daj sie

Patataj - 25 sierpnia 2018, 23:27:06 - *.165.freevpn.se
@Borubar
Spokojnie kolego, nie podniecaj się tak, bo przeżywasz to jak żyd okupację, wszystko jest pod kontrolą, po spadku z eklapy przynajmniej będziesz miał tańsze bilety na Toi Toi Arenie.

oj - 26 sierpnia 2018, 0:09:54 - *.163.191.231.ipv4.supernova.orange.pl
LOLO .Moja Lechia grała 1 W Pucharach UEFA,i 3 mecze w Intertoto.Arka 2 razy grała w pucharach 1 UEFA, 2 Liga Europejska.A Pogoń 6 w Intertoto, i 3 w UEFA,

kibic. - 26 sierpnia 2018, 0:41:01 - *.play-internet.pl
4700 borubarow nascecinie

Tofik - 26 sierpnia 2018, 0:53:50 - *.netcity.pl
@ADomagała
Przeczuwam, że ty się nie znasz na piłce, bo Borubar pisze prawdę.

fradi - 26 sierpnia 2018, 2:25:05 - *.cg.shawcable.net
Bialo-zieloni w koncu na czele tu i tam. Hajra Lechia & Fradi.

Sebix - 26 sierpnia 2018, 3:22:08 - *.dynamic.chello.pl
Do zobaczenia w piatek

WhitePride - 26 sierpnia 2018, 8:24:32 - *.146.237.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Lechia i tyle w temacie!!!

smieszne - 26 sierpnia 2018, 8:25:47 - *.bialnet.pl
Polski rolnik też pryska warzywa i owoce i to nawet 5-7 razy w sezonie. Jak znasz się tak na piłce to wypowiadaj się na jej temat a jak chcesz się wypowiadać na temat rolnictwa to najpierw poczytaj chociażby branżowe fora o rolnictwie czy sadownictwie.

Jaś Niepan - 26 sierpnia 2018, 8:44:05 - *.dynamic.chello.pl
No i dobrze.Lechia wygrała z borubaro-paprykarzami
na ich dożynkowo-defiladowym stadionie (boisku).

bocian - 26 sierpnia 2018, 8:51:09 - *.146.38.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale się napinacie znawcy piłki,chodzicie na te mecze? Jeśli tak,reprezentujecie taki sam poziom,z tą tylko różnicą że kopacze biorą przynajmniej 10 razy wyższe pobory,a wy musicie jeszcze z ich oglądanie jeszcze zapłacić.Pozdrawiam ciemnogród.

Bruno - 26 sierpnia 2018, 10:05:48 - *.play-internet.pl
Ta Pogoń to nieporozumienie. Przypadkowa drużyna w ekstraklasie. Pogoń spadek, pewne info.

pawelubin - 26 sierpnia 2018, 11:03:36 - *.centertel.pl
Dziękuję za odpowiedź. Jarek u nas również robił kawał dobrej roboty. Niestety niedoceniany. Razem ze Stokim 2 ważne ogniwa teraz u Was. Taka polityka niestety.. Z kibicowskim pozdrowieniem.

Mars - 26 sierpnia 2018, 12:14:46 - *.gdansk.vectranet.pl
Pogoń się odbije od dna,pokazali się wczoraj z dobrej strony,walczyli i piszę to jako kibic Lechii.Tego im życzę i nowego stadionu.

kibice - 26 sierpnia 2018, 13:32:41 - *.play-internet.pl
te mars tojest pogonborubara co na kolei pracuje

pawelubin - 26 sierpnia 2018, 14:18:02 - *.centertel.pl

LOLO - 26 sierpnia 2018, 17:59:07 - *.dynamic.mm.pl
Do Mars a co nowy stadion coś zmieni!!!!!!!!!!!!!!stadion jest potrzebny
jak pryszcz na dupie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CZY będzie nowy stadion czy go nie będzie
to i tak Pogoń nic nie osiągnie!!!!!!!!!!!!!!!!

tomason - 26 sierpnia 2018, 18:57:22 - *.netcologne.de
Legia oni od 3 sezonow wyrozniaja sie na tle tej slabej ekstraklasy co nie jest latwe bo wszyscy piach graja.Oni sie natomiast tym wyrozniaja ze graja jeszcze wiekszy piach.patalachy hahahah

xcz - 26 sierpnia 2018, 22:00:07 - *.dynamic.chello.pl
I z kim i czym ta Pogoń chce wygrywać? Takiemu Stecowi, szybciej cegła spadnie na głowę , niż piłka. Pogoń na gwałt potrzebuje chociaż pół klasowego bramkarza, bo obecny, to co najwyżej duużża nieruchawa firanka. Broni tylko to,co w niego trafi i nie ruszy t. nawet na 5 metr przy wrzutkach, czy centrach.

Na wałek - 29 sierpnia 2018, 0:33:14 - *.free.aero2.net.pl
O co walczy Lechia będzie wiadomo po meczach z Koroną i Wisłą. Te zespoły mają tylko po jednej porażce. Jeżeli Lechia nie polegnie i zdobędzie 4 pkt., to będzie znaczyło, że walczy o mistrzostwo.

kibic - 29 sierpnia 2018, 20:28:29 - *.play-internet.pl
Nawet jeżeli Lechia wygra ( czego im życzę ) oba mecze to nic nie znaczy to początek sezonu już wielokrotnie mieliśmy nawet na półmetku ligi zaskakującego lidera i w 90 % nie zdobył on Mistrzostwa

Na wałek - 29 sierpnia 2018, 21:43:13 - *.free.aero2.net.pl
Nic nie znaczyłoby zwycięstwo z będącą w formie Wisłą na wyjeździe ? Lechia nie może być zaskakującym liderem, ona ma wyselekcjonowanych i wykupionych z innych zespołów czołowych zawodników. To nie jest Piast, Wisła Kraków czy Korona bazujące na odrzutach, albo Legia i Lech z przepłaconymi nietrafionymi transferami. W Lechii nastąpiła zmiana. Chyba jeszcze nie wszyscy to zauważyli.

kibic - 30 sierpnia 2018, 15:48:00 - *.play-internet.pl
Każdy z nas może mieć inny pogląd na obecną sytuację w Lechii
Na pewno na obecny wyniki miała wpływ "czystka" którą Stokowiec zrobił po poprzednim sezonie z Lechii odeszli "celebryci" choć nie wszyscy którzy nic nie wnosili do drużyny a przede wszystkim Stokowiec pokazał że nie będzie tolerował braku zaangażowania i dyscypliny-Marko i to bez znaczenia czy walczymy o mistrza czy o utrzymanie.
Poprawiła się znacząco atmosfera w szatni do tego wszystkiego Kuciak od początku sezonu gra fenomenalnie w każdym meczu - czego brakowało w poprzednim sezonie dobrze by było jakby zawodnicy otrzymywali regularnie wynagrodzenie
Tym sposobem Lechia to zupełnie inna drużyna i dlatego może coś z tego będzie

Dorian - 1 września 2018, 0:19:42 - *.centertel.pl
ie sztuka, grać pięknie i dostawać . My tu w Gdańsku już to przerabialiśmy... Dominowaliśmy nad rywalami, posiadanie pilki zawsze po steonie LG i co.... ? Poprzedni sezon ledwie utrzymany... i to dzięki temu, że przyszedł trenejro z głową.
Ostatnie MŚ pokazały, ze pilka się zmieniła. Obecnie najważnjejsza

Dorian - 1 września 2018, 0:22:06 - *.centertel.pl
obrona. Proste a jak skuteczne. Presing od samego poczatku meczu. Nuech się im odechce rozgrywania. Ppsiadając dobrych przechwytaczy, odbierasz pilkę, wrzucasz do tych, którzy już wiedzą, ze jak

Dorian - 1 września 2018, 0:27:32 - *.centertel.pl