25 sierpnia 2018, 22:25:55 - koofel
Dwa gole Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił dwa gole dla Napoli w wygranym 3-2 (0-1) meczu z Milanem w ramach 2. kolejki włoskiej ekstraklasy. 24-letniego pomocnika w 72. minucie zmienił Amadou Diawara. To jego pierwsze bramki w rozgrywkach.

25 sierpnia 2018, 20:30 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 3-2 AC Milan
Piotr Zieliński 53, 67, Dries Mertens 80 - Giacomo Bonaventura 15, Davide Calabria 49

żółte kartki: Lorenzo Insigne, Kalidou Koulibaly - Suso, Ricardo Rodríguez.

sędziował: Paolo Valeri (Rzym).

Całe spotkanie w Napoli zagrał Arkadiusz Milik.

Napoli z sześcioma punktami zajmuje drugie miejsce w tabeli.

ehri - 25 sierpnia 2018, 22:27:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
"A w kadrze to nie umi tak"

Pavlovsky - 25 sierpnia 2018, 22:28:52 - *.ssp.dialog.net.pl
gole golami, ale gra jego obunożna i ta technika użytkowa to miód dla oczu.

scoti - 25 sierpnia 2018, 22:30:11 - *.dip0.t-ipconnect.de
ehri bedzie umioł

Wujek Olgi - 25 sierpnia 2018, 22:31:21 - *.166.rev.vline.pl
Fajnie zagral, grozne strzaly zza pola karnego. W kadrze bylo kilku graczy ktorzy nie umieli grac tak jak w klubie np Warzycha.

olo - 25 sierpnia 2018, 22:37:45 - *.dynamic.chello.pl
Zieliński za rok w Juve
Milik za rok w Lechii

Jasio - 25 sierpnia 2018, 22:39:43 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Fajnie ze strzelil no ale fanem Napoli nie jestem a w reprezentacni i tak gra kiche wiec szampana nie bede otwieral.

Luka - 25 sierpnia 2018, 22:43:23 - *.centertel.pl
Czy tylko mi się wydaje że Milik w tym meczu pokazał że jest strasznie drewniany!? Biegał jak łania i był najsłabszym ogniwem swojego zespołu! A Piotrek klasa!

Pavlovsky - 25 sierpnia 2018, 22:50:40 - *.ssp.dialog.net.pl
co do Milika to na jego obronę to że jednak był bardzo skutecznie odcięty od wszelkich podań. To co momentami robił Milan broniąc się już od 20 minuty wyglądało żałośnie.

siła - 25 sierpnia 2018, 23:27:45 - *.net-system.pl
Co za ludzie.. Reprezentacja miała dać ciała bo taki był plan układów mafii. Nauczcie się, że ten sport przynosił takie dochody, że zamieniono go w igrzyska pełne polityki i pieniędzy. Nawałka świetnie wykonał plan, zajechanie zawodników i zero perspektyw. Nie grac, nie atakować,bo nas skontrują. Ależ kunszt zwycięzcy. W Ziela wierzyłem już dawno. Jest mistrzem. A na mundialu walczył za pięciu, nic się nie poradzi, że musiał grać 30 metrów od swojej pozycji. I wspaniały kierowca zepsutych samochodem nie pojedzie.
Jakie to normalne dla hien, karmić się wygranymi i zachwycać się swoją dumą ale w razie porażki zamiast walki wybrać ujadanie..

Zmora - 25 sierpnia 2018, 23:28:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Byłem w szoku jak grał Zieliński.Chlopak ma naprawdę papiery na granie.W tym meczu był klasa dla siebie.Ojj gdyby jeszcze tak grał na kadrze naszej reprezentacji😕

fansport - 25 sierpnia 2018, 23:39:35 - *.dynamic.chello.pl
gdyby na mundialu ubrał niebieską koszulkę, to może tam też by strzelił.

max - 26 sierpnia 2018, 0:11:48 - *.play-internet.pl
Widać że Nawałka nie umiał wykorzystać Zielińskiego dla reprezentacji.Wyniki Nawałki skądinąd niezłe to byl zbieg kilku okoliczności i szczęscia.
Sarri potrafił zrobić z Ziela pomocnika i Acelotti też to kontynuuje. .Widzisz Boniek że musisz zatrudnić w kadrze Polski trenera a nie wuefistów..

... - 26 sierpnia 2018, 0:25:51 - *.dynamic.chello.pl
fajna gra i bramki

... - 26 sierpnia 2018, 2:30:45 - *.146.161.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żeby tak grac w reprezentacji musi mieć takich partnerów jak w Napoli.
A nie wozy z węglem - jak na mundialu.

M.u. - 26 sierpnia 2018, 4:40:41 - *.175.107.54.static.turktelekom.com.tr
Slaba gra zielinskiego w kadrze to wina Lewandowskiego. Stwarzal presje na chlopaku ze wszystkie pilki ma podawac do niego. Cale zlo naszej repry to bufon Lewandowski

Kolo - 26 sierpnia 2018, 7:24:56 - *.dynamic.chello.pl
Teraz pytanie, ile poczekamy na kolejny taki występ. Bo jeżeli Zielu chce wskoczyć na poziom topowego pomocnika w Europie i znaleźć się na liście życzeń tej garstki największych klubów, musi tak grać dużo częściej.
Dobrze, że zmienił się trener i teraz jest ktoś, kto ewidentnie docenia Polaków, więc Zieliński ma szanse na regularne występy, a nie jakieś ochłapy trzydziestominutowe, jak to często miało miejsce sezon temu.
Mam nadzieję, że praca w klubie z tak wielkim trenerem pomoże Zielińskiemu później w reprezentacji, przynajmniej w tych meczach z rywalami naszej klasy oraz słabszymi, bo cudów po tej kadrze już nie oczekuję, miejsce w szeregu znam.

Ff - 26 sierpnia 2018, 9:01:37 - *.interkar.pl
Napoli mistrz.

Epikur - 26 sierpnia 2018, 12:04:14 - *.146.1.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ekipa na wygranie Euro 18. 1. Szczęsny (Juventus), 2. Bereszynski (Milan), 3.Glik (Liverpool) 4. Bednarek (Everton) 5.Rybus (lokomotiv), 6. Szymanski (CSKA), 7.Krychowiak (Zenit), 8. Zieliński (Juventus) 9.Kurzawa (Lille), 10.Milik (Napoli), 11. Piątek(Lazio). Rezerwa: Lewandowski (Real)

@Epikur - 26 sierpnia 2018, 12:17:58 - *.dynamic.chello.pl