26 sierpnia 2018, 18:07:10 - maciejko
Gol Patryka Michałka

Patryk Michałek strzelił gola dla Koralasa Kłajpeda w przegranym 1-3 (0-1) meczu 18. kolejki drugiej ligi litewskiej z Dainavą Alytus. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, było to pierwsze ligowe trafienie.

26 sierpnia 2018, 16:00 - Kłajpeda (Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas)
Koralas Kłajpeda 1-3 Dainava Alytus
Patryk Michałek 75 (k) - Dawit Makaradze 28, Sebastián Vásquez 52, 72 (k)

żółta kartka: Asyłbiek Siejtkalijew (Koralas).
czerwona kartka: Jevgenij Dodonov (22. minuta, Koralas).

sędziował: Ugnius Veprauskas.
widzów: 70.

Do 63. minuty w drużynie gości grał były zawodnik Wigier Suwałki Dawit Makaradze, którego zmienił Mindia Szkubuliani. Trenerem Koralasa jest były piłkarz Widzewa Łódź Andrius Gedgaudas, a szkoleniowcem Dainavy były zawodnik polskich klubów oraz były trener Wigier Donatas Vencevičius.

Koralas, który rozegrał dopiero 14 spotkań, zajmuje 14. miejsce w tabeli (ostatnie) z trzema zdobytymi punktami.

max - 26 sierpnia 2018, 18:09:40 - *.play-internet.pl
Roztrzelali sie Ci Polacy w ligach silniejszych niz ekstraklasa. Brzeczek bedzie mial w czym wybierac

kuczenko - 26 sierpnia 2018, 18:28:03 - *.dynamic.mm.pl
Zgadza się kolejny na którym Brzęczek powinien budować podwaliny pod nową reprezentację.

Kłębek - 26 sierpnia 2018, 18:35:22 - *.146.166.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przeciez ten typ gra w II lidze, a nie I, to on sie nie nadaje do reprezentacji, co wy gadacie.

Kongo - 26 sierpnia 2018, 18:37:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Up to janki a Ty łykasz jak młody pelian

aa - 26 sierpnia 2018, 18:56:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego ma się nie nadawać?? podolski grał w reprezentacji nawet jak był w fc kolonia w drugiej bundeslidze a leon bennhaker powołał kiedyś kokoszkę z trzeciej ligi znawcy

majo - 27 sierpnia 2018, 9:32:30 - *.253.213.7
Co ciekawe, Koralas wygrał dopiero w 13 meczu sezonu zgarniając pierwsze 3 punkty. Za to Jevgenij Dodonov podobnie jak w 16. kolejce ogląda czerwoną kartkę jeszcze w 1. połowie. Bilans bramek 5-66! To muszą być konkretne ogórki, nawet jak na Litwę.

LEON - 27 sierpnia 2018, 22:41:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl