Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 70. Marcin Sierczyński, 3. Marcin Grolik, 5. Damian Michalski, 2. Mateusz Szymorek - 30. Bartosz Biel (78, 6. Adam Setla), 8. Paweł Czajkowski, 17. Marcin Ryszka, 19. Patryk Mularczyk, 11. Émile Thiakane (88, 16. Mikołaj Grzelak) - 7. Bartłomiej Bartosiak (70, 9. Hubert Tylec).

Olimpia: 19. Wojciech Muzyk - 3. Adrian Bielawski (55, 25. Damian Ciechanowski), 66. Piotr Witasik, 33. Tomasz Wełna, 6. Ariel Wawszczyk - 9. Marcin Kaczmarek, 26. Donatas Nakrošius, 11. Robert Ziętarski (46, 10. Aghwan Papikjan), 70. Konrad Handzlik (79, 8. Mikołaj Gabor), 17. Mateusz Marzec - 27. Przemysław Kita.

trete - 26 sierpnia 2018, 21:38:08 - *.dolsat.pl

1234aro - 27 sierpnia 2018, 6:34:05 - *.dynamic.mm.pl
Co się dzieje z Hirszem, dlaczego nie gra?

fk - 27 sierpnia 2018, 7:40:22 - *.kghm.pl (*.18.66.98)
Brawo GieKSa!

Xxx - 27 sierpnia 2018, 9:23:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gieksa jedyny zespół w 2 lidze bez przegranego meczu i kandydat do awansu. Brawo Panie Derbin i cała ekipa Bełchatowskiego GKSu.

bolek lole - 27 sierpnia 2018, 10:49:44 - *.play-internet.pl
Grudziadz dostaniecie lanie w Toruniu

lucjanos - 27 sierpnia 2018, 11:41:24 - *.adsl.inetia.pl
Do Xxx, jaki kandydat do awansu ? Przecież w meczu z Olimpią Bełchatów nie istniał na boisku. Weszły dwa strzały z dystansu z trzech w ogóle oddanych na bramkę. Bełchatów stworzył sobie JEDNĄ okazję z akcji po kontrze. I to wszystko. Olimpia siedziała na Was przez dobre 70 minut meczu. Tylko brak skuteczności pozwolił ma pozostanie 3 punktów w Bełchatowie.

GKS 1997 - 27 sierpnia 2018, 12:48:53 - *.228.34.59
@lucjanos Po każdym meczu GKS ,gdy czytam komentarze na tej stronie,są komentarze typu "GKS nie istniał" , "Tylko dwa strzały na bramke" itp.A jednak punktujemy aż miło z każdą ekipa więc psy szczekają a karawana jedzie dalej

lucjanos - 27 sierpnia 2018, 13:04:40 - *.adsl.inetia.pl
@GKS 1997. No okej i chwała Wam za to. Tylko pamiętaj, że każdy fart zawsze kiedyś się kończy.

under46 - 27 sierpnia 2018, 13:56:44 - *.unknown.vectranet.pl
@lucjanos. Może napiszesz, jakiego farta mieliscie w meczu z Radomiakiem. Wygraliscie 1:0, ale nie zasłużyliscie na pewno na taki wynik. Pozdrawiam Grudziądz.

xxz - 27 sierpnia 2018, 13:57:12 - *.147.96.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ogólnie wszystko fajnie, tylko bełchatowskim słabym ogniwem jest bramkarz.
To już któraś słaba interwencja, chociażby można przypomnieć jeszcze mecz z R.Chorzów, gdzie podobnie- słabo, zachował się bramkarz bełchatowian.

max - 27 sierpnia 2018, 21:34:42 - *.elektron.com.pl
To, że mamy farta, to nie oznacza że jesteśmy słabi. Najpierw się mówi o farcie a potem sile. Bo po kilku zwycięstwach już inaczej się to odbiera. A szczęście sprzyja lepszym i mówienie że klub jest liderem bo miał tylko szczęście to bzdura. Proponuję poczekać a potem oceniać. Brawo GKS super wynik. Oby tak dalej.