27 sierpnia 2018, 19:54:41 - dyrovski
Thriller w Sosnowcu

Na zakończenie 6. kolejki Lotto Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec zremisowało u siebie ze Śląskiem Wrocław 3-3 (0-2). Goście prowadzili do przerwy dwoma golami po trafieniach Marcina Robaka i Farshada Ahmadzadeha. W drugiej połowie w ciągu dziewięciu minut Zagłębiu udało się odwrócić losy spotkania. Beniaminek po dwóch bramkach Vamary Sanogo i trafieniu Žarko Udovičicia objął prowadzenie, jednak w doliczonym czasie gry z rzutu karnego do remisu doprowadził Robak.

Śląsk zaatakował w 11. minucie i od razu zakończył swoją ładną, zespołową akcję golem. W jej końcowej fazie Michał Chrapek zagrał na prawą stronę pola karnego do Róberta Picha, a ten podał do Marcina Robaka, który strzałem "z pierwszej piłki" pokonał z bliska Dawida Kudłę. Sześć minut później Pich sam mógł zdobyć bramkę, ale jego dobre uderzenie obronił golkiper Zagłębia.

W 22. minucie po błędzie defensywy gości szansę mieli sosnowiczanie. Bliski wykorzystania złego zagrania Jakuba Słowika i nieporozumienia między Maciejem Pałaszewskim i Piotrem Celebanem był Szymon Pawłowski, lecz ostatecznie bramkarz Śląska poradził sobie ze strzałem 31-letniego pomocnika, a całą akcję wybiciem piłki zakończył Wojciech Golla.

Trzy minuty później wrocławianie wygrywali już dwoma golami - Kamil Dankowski dośrodkował w "szesnastkę", gdzie piłkę głową "przedłużył" Robak. Futbolówka dotarła na lewą stronę do Farshada Ahmadzadeha, a ten z łatwością minął Piotra Polczaka, a następnie kładącego się Kudłę i zdobył swoją pierwszą bramkę w Polsce. W 28. minucie ze środka boiska ruszył z piłką Vamara Sanogo. Rozpędzony napastnik Zagłębia uderzył z dalszej odległości, ale dobrą interwencją wykazał się Słowik. Następnie Žarko Udovičić zagrał "płasko" z lewej strony boiska, a futbolówka przeleciała niemal przez całe pole karne, aż w końcu strzał oddał Michael Heinloth, lecz ponownie górą był Słowik. Trzy minuty przed przerwą Kudłę spróbował jeszcze pokonać Pich, ale golkiper gospodarzy pewnie złapał piłkę.

Pierwszą dobrą okazję bramkową w drugiej części spotkania stworzyło sobie Zagłębie. Pawłowski zagrał z prawej strony w pole karne, gdzie Sanogo podał piętą do Tomasza Nowaka. Wprowadzony w przerwie zawodnik miał dobrą okazję do oddania strzału, ale zdecydował się podać jeszcze w lewo do Udovičicia, którego rozpaczliwy strzał został zablokowany przez Dankowskiego.

W 56. minucie Zagłębie strzeliło w końcu gola i od tego momentu wszystko się zmieniło. Wówczas Udovičić ładnie zagrał do Sanogo, a ten przytomnie uniknął spalonego i znalazł się w sytuacji sam na sam ze Słowikiem. Bramkarz Śląska obronił pierwszą próbę Francuza, ale wobec jego dobitki był już bezradny. W odpowiedzi Ahmadzadeh zacentrował z lewej strony, a nieźle głową uderzył Pich, ale Kudła nie dał się zaskoczyć.

W następnej akcji Sanogo skompletował dublet, doprowadzając do remisu. Udovičić dośrodkował w pole karne z lewej strony, a nieudanie głową zagrał Dankowski, który wybił futbolówkę wprost pod nogi francuskiego napastnika gospodarzy. Sanogo bez problemu umieścił piłkę w bramce. W 61. minucie problem Śląska zrobił się jeszcze większy, bowiem za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę boisko musiał opuścić Augusto. Cztery minuty później Zagłębie objęło prowadzenie. Z prawej strony Wrzesiński zagrał wzdłuż linii końcowej, a gola zdobył Udovičić, uprzedzając przed bramką Słowika.

W 75. minucie aktywny Pawłowski podał do Wrzesińskiego, a ten w bardzo dobrej sytuacji nie zdołał pokonać Słowika. Po chwili Adam Banasiak dośrodkował z rzutu rożnego przed pole karne do Pawłowskiego, po którego dobrym uderzeniu piłka odbiła się jedynie od poprzeczki. W 87. minucie mocno z rzutu wolnego kopnął Robak, ale Kudle udało się wybić futbolówkę. W następnej akcji ręką we własnym polu karnym zagrał Arkadiusz Jędrych i sędzia po wideoweryfikacji odgwizdał "jedenastkę". Do remisu, zdobywając drugiego gola w tym meczu, doprowadził Robak. W doliczonym czasie gry w słupek trafił jeszcze Mateusz Radecki.

27 sierpnia 2018, 18:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 3-3 Śląsk Wrocław
Vamara Sanogo 56, 59, Žarko Udovičić 65 - Marcin Robak 11, 90 (k), Farshad Ahmadzadeh 25

Zagłębie: 1. Dawid Kudła - 17. Michael Heinloth, 4. Arkadiusz Jędrych, 25. Piotr Polczak, 66. Adam Banasiak - 77. Konrad Wrzesiński (85, 42. Alexandre Cristóvão), 21. Sebastian Milewski, 10. Callum Rzonca (46, 6. Tomasz Nowak), 8. Szymon Pawłowski, 22. Žarko Udovičić - 27. Vamara Sanogo.

Śląsk: 27. Jakub Słowik - 30. Kamil Dankowski, 3. Piotr Celeban, 14. Wojciech Golla, 11. Mateusz Cholewiak - 16. Róbert Pich, 31. Maciej Pałaszewski (64, 21. Jakub Łabojko), 5. Augusto, 6. Michał Chrapek (60, 23. Mateusz Radecki), 10. Farshad Ahmadzadeh (78, 25. Damian Gąska) - 9. Marcin Robak.

żółte kartki: Heinloth, Pawłowski, Jędrych - Pałaszewski, Augusto.
czerwona kartka: Augusto (61. minuta, Śląsk, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 3923.

gfdhdgf - 27 sierpnia 2018, 19:55:44 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl
Jaki koszt wyjazdu tym razem? Stówka za 200 km A-4? Ile spóźnienia na mecz?

Abc - 27 sierpnia 2018, 19:56:07 - *.40.248.145.threembb.co.uk
Karny z kapelusza
To co z tą ręką trzeba robić, uciąć?

Tomaszek - 27 sierpnia 2018, 19:56:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny dla Śląska niezasłużony. Powtórka nie dawała 100% pewności co do tego, że zawodnik odbił piłkę ręką, więc karnego być nie powinno.

WKS MIEDŹ - 27 sierpnia 2018, 19:59:01 - *.man.tk-internet.pl
Prowadź 0-2, przegrywaj 3-2 w osłabieniu, zremisuj 3-3. Cała ekstraklapa. Amatorka level hard...

beds - 27 sierpnia 2018, 19:59:11 - *.dynamic.chello.pl
Może Zagłębie powinno zagrać bez stoperów, bo jak na razie to przez nich tracą punkty. Mam wrażenie że na chybił trafił wzięty kibic lepiej by zagrał.

Mariusz - 27 sierpnia 2018, 19:59:39 - *.direct-adsl.nl
Karny zasłużony ostatnia powtórka pokazała jak się ręka odgięła od piłki.

Ojrzyński przymierzany do Śląska

Borubar - 27 sierpnia 2018, 20:02:26 - *.146.162.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaki thriller??...Przecież to typowa ekstraklasowa rąbanka, z przypadkowymi golami dla obu zespołów. Zarówno Śląsk jak i Sosnowiec do końca rozgrywek będą walczyć o utrzymanie. Największymi szkodnikami tych klubów są ich trenerzy. Zarówno Dudek jak i Tadzik Pawłowski, to tacy "fachowcy", którzy nie mają najmniejszego pojęcia o taktyce. Jak można wygrywać 2:0 i stracić po przerwie trzy bramki! Albo jeszcze lepiej. Jak można prowadzić 3:2 grając w przewadze o cofać się na 30 metr?! To jest typowa polska myśl szkoleniowa, dzięki której będziemy mieli taki kibel w tej lidze przez następne 30 lat. Zarówno Śląsk i Sosnowiec to jedni z kandydatów do spadku.
Sosnowiec szczyci się, że liczą się kibicowsko, a na trybunach folklor i odgłosy dłubanego słonecznika. Gdyby nie wywieszone trzy prześcieradła (dwa Legii i jeden Olimpii Elbląg), to nawet bym nie wiedział, że w tej mieścinie są jacyś kibice.

Tomaszek - 27 sierpnia 2018, 20:03:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mariusz - ja cię proszę. Sędzia sprawdza czy piłka dotknęła ręki a nie jak co się od czego odgięło, a w powtórkach tego nie widać. Sędzia ma ten sam obraz co kibice przed tv.

ciekawe - 27 sierpnia 2018, 20:04:07 - *.direct-adsl.nl
Cóż to za kolejka. W każdym meczu minimum 3 bramki padły

Ktos - 27 sierpnia 2018, 20:05:49 - *.adsl.inetia.pl
Borubar nie ośmieszaj się.

Druid - 27 sierpnia 2018, 20:12:51 - *.222.7.254
Ależ Ty masz kopleks Sosnowca Borąbarze. Twoja mieścina to prawdziwa metropolia z pięknym stadionem na którym jest 100 flag i 10000 ludzi.

Hester - 27 sierpnia 2018, 20:13:03 - *.centertel.pl
Borubar won z 90 minut! Zablokowac przyglupa.

Chudy79 - 27 sierpnia 2018, 20:13:18 - *.dynamic.chello.pl
W pierwszej połowie powinien być rzut karny dla Zagłębia. Widać że Sanogo dostaje z łokcia w głowę i upada. Było to bardziej widoczne w powtórkach niż ta ręka w końcówce i rzut karny dla Śląska.

Trenerem Sosnowca powinien zostać Leszek Ojrzyński, bo to chłop z zasadami, który trzyma dyscyplinę i nie preferuje delikatnej gry. Z kolei do Śląska powinien powędrować Wdowczyk, który kładzie nacisk na ofensywę. Niech w końcu kluby, które chcą uchodzić za poważne, zatrudniają poważnych fachowców, nie emerytów i żółtodziobòw. Co takie Zagłębie Sosnowiec może ugrać z Dudkiem na ławce, albo bezbarwny Śląsk z nudnym Tadkiem jako trenerem?...
Poważni trenerzy siedzą na bezrobociu (Ojrzyński, Wdowczyk, Urban), a pracę znajdują incognita z Chorwacji , Portugalii i polscy wuefiści .
Czas teraz na poważną piłkę, czyli Premier League (Manchester United- Tottenham Hotspur). Taki mecz sobie z chęcią obejrzę, trzymając w ręku schłodzoną Warkę Classic.

Ktos - 27 sierpnia 2018, 20:15:14 - *.adsl.inetia.pl
Hej Borubar jak chcesz się przekonać czy w Sosnowcu są jacyś kibice Zagłębia, to polecam tam jechać i pokrzyczeć coś w stylu "Pogoń Szczecin!" czy cuś, tylko za ewentualne uszczerbki na zdrowiu nie odpowiadam.

Pielgrzym - 27 sierpnia 2018, 20:15:34 - *.adsl.inetia.pl
Zespół który na własnym boisku w ostatniej minucje pozwala sobie wydrzeć zwycięstwo ,NIE MA PRAWA BYTU w EKSTRAKLASIE. Zagłębie S. Tylko i AZ I liga to jest najwyższy poziom i możliwości Zagłębia Sosnowiec.Gdzie Wzmocnienia? Gdzie Trener ,a nie imitacja Trenera. Czyli poziom gry=DNO.Zagłębie S.ZAWODZI Kibiców.

Tofik - 27 sierpnia 2018, 20:16:27 - *.netcity.pl
Kokoszka był na ławce, a Rzonca grał?, bo na FB Zagłębia podali skład, z Kokoszką w 11.

hol - 27 sierpnia 2018, 20:17:40 - *.132.186.33 (*.64.29.136)
sosnowiec pewny spadek!!

Andrea - 27 sierpnia 2018, 20:18:57 - *.devices.net.pl
Darek Dudek, ciągle się uczy eksperymentując i popełniając w każdym meczu błędy. Jak może grać Rząca, który Tomkowi Nowakowi nie dorasta do pięt.

Wielek - 27 sierpnia 2018, 20:22:12 - *.centertel.pl
Myślę, że eksperci z 90 minut zgodzą się ze mną, że po tej kolejce można chwilę odetchnąć od nawoływania do zaorania stadionów, każdy mecz przynosił duże emocje i dało się go oglądać.

Andrzej - 27 sierpnia 2018, 20:26:07 - *.play-internet.pl
Zahlebie Sosnowiec PANY! Slunsk spadek!tyle

wzl - 27 sierpnia 2018, 20:43:15 - *.ssp.dialog.net.pl
Super emocje i mecz.Sprawiedliwy remis.Tym co nie widzieli ręki sosnowiczanina polecam wizytę u okulisty.Gosc zagrywa jak bramkarz ręczny przy karnym.Na miejscu trenera wysłałbym go na kilka meczów do rezerw.

Zajmon Leg - 27 sierpnia 2018, 20:45:42 - *.146.224.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Sep
To jest jakiś głupek z pleya co podpisuje sie jak ja

BedzinZS - 27 sierpnia 2018, 20:46:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Teraz wyjazd na szparke do Gdyni.Tylko Zagłebie!

? - 27 sierpnia 2018, 20:50:47 - *.146.39.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sosnowiec tak czekał i tak się dopominał ekstraklapy, a teraz po awansie nawet 4 tysięcy na trybunach nie ma?
Śmiech...

? - 27 sierpnia 2018, 20:55:17 - *.146.39.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@borubar - w futbolu jak najbardziej można prowadzić 2-0 i stracić 3 gole, przykładów na to nigdy nie brakowało (choćby ostatni włoski klasyk Napoli - Milan), nikt nic nie poradzi na to, że masz o tej grze takie żoowniane pojęcie i głupio się dziwisz.

jedrzej201 - 27 sierpnia 2018, 21:08:20 - *.adsl.inetia.pl
Ta kolejka ma rekord jak narazie. Brak 0:0.
34 gole, średnia wyśmienita. Naprawdę wysoka: 4,25 gola na mecz. Robi wrażenie.

SO1906 - 27 sierpnia 2018, 21:13:12 - *.dynamic.chello.pl
Wybaczcie borubarowi. Reprezentuje klub ze szczecina ktorego kibice zostali w ostanich latach pozbawieni dwoch szmat, godnosci i zostali pobici przez kiboli Zaglebia. A jego klub zdobyl w sezonie tyle goli co Zaglebie w dzisiejszym. Takze mniej jadu a wiecej zrozumienia. Chlopina walczy jak moze.

ja - 27 sierpnia 2018, 21:13:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Barubar- Wdowczyk poważny trener ? Załóż kabaret,marnujesz się...

Kibic 32 - 27 sierpnia 2018, 21:14:09 - *.adsl.inetia.pl
Witam szacunek dla piłkarzy Zagłębia za walkę i grali ambitnie ale pora na zmianę bramkarza bo mamy słabego i brakuje zawodnika co przytrzyma piłkę i rozegra i jeszcze napastnika z tym składem będzie ciężko się utrzymać i robią błąd ten co zawsze ze grają piłkę do tyłu jak prowadzą i 3 ręka właśnie tak się kończy gra do tyłu ale mam cichą nadzieję ze się utrzymają

artuur,,, - 27 sierpnia 2018, 21:20:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panie Tadeuszu Pawlowski! Może piłkarzem jako taki byłes ( jako taki bo nie zapomnę tobie osobiscie za karnego z Wisła w 1982r) kibice starsi Slaska wiedza o co chodzi. A teraz poważnie , koncz pan wstydu oszczedz i nie czekaj na grupe spadkową z dobrymi wynikami o utrzymanie nie tedy droga Tadeuszu ,,usmiechniety,,

Zniesmaczo - 27 sierpnia 2018, 21:36:52 - *.play-internet.pl
Gra Śląska to tragedia to obecnie najgorzej grająca drużyna,Panie Pawłowski aby drugiej połowie meczu grać taktycznie to drużyna musi mieć siły i coś nie coś techniki a na dziś tego brakuje i Ślask wygląda jakby biegało dziesieciu nierozumiejacych ze sobą statystów,PREZES reaguj

kolo - 27 sierpnia 2018, 21:42:11 - *.77.166.208.vultr.com (2a01:111f:a3c:f900:d441:80a4:4f6a:dfc6)
Bardzo wiele osób pisze na tym forum że to bezmyślna i nienawistna postać.
Zaczynam ich rozumieć
Borubarze wspomniałeś w wypowiedzi powyżej o "kiblu" ( słowo jakiego użyłeś )
To że sprzątasz w wagonach PKP toalety to już czytałem tutaj na tym forum .
Nie musi ci się jednak wszystko kojarzyć z fekaliami przecież .
Ty przenosisz swoją pracę na prywatne poletko.
Nie pij też tyle !
Codziennie pijesz !
Opamiętaj się

DARK - 27 sierpnia 2018, 21:48:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No dajesz.

ino - 27 sierpnia 2018, 21:53:57 - *.75.115.61
Zagłebie gra z niskim budżetem co odbija się na jakości piłkarzy. Dzisiaj widac było różnicę pomiędzy Pawłowskim nie chcianym w Lechu a resztą drużyny. Kijem Wisły nie zawrócisz, wyników nie osiągniesz jak nie wzmocnisz jakości piłkarzy. Młodzieży też nie widac w grze. Przyszłość jest nie ciekawa dla Zagłębia a entuzjazmem wyników nie osiągnie się. życze powodzenia, chciałbym się mylić w ocenie,

krzych - 27 sierpnia 2018, 21:57:42 - *.tktelekom.pl
Szanowny Borubarze! Byłeś i jesteś największą gwiazdą tego portalu! Bez Ciebie ekstraklapa byłaby nie do zniesienia! Ilość bezmózgich hejterów tylko potwierdza, jak ważny jest Twój głos. Sto lat i niewyczerpanego natchnienia!

Kibic - 27 sierpnia 2018, 21:58:53 - *.lss.net.pl
Banasik przesłaby 2 bramki jego biega jak w starym kinie pana mietka

Na szczęście dla Zagłębia i innych drużyn miejsce spadkowe jest tylko jedno, bo to że spadnie Pogoń jest pewne .
Borumatołek będzie miał karę.
Zresztą Szczecin to doskonałe miejsce na 1 - 2 ligę
W Sosnowcu powstanie nowy stadion jak już wiadomo.
W Szczecinie nie ma na co liczyć bo to biedne miasto biednych ludzi więc małe wpływy w podatków

ZS - 27 sierpnia 2018, 22:01:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Remis sprawiedliwy.Teraz jazda w tej gdyni z ta arka.ZSH

D... - 27 sierpnia 2018, 22:10:46 - *.9.156.31
Jak nie trawię Śląska, bo to plewy i śmietnisko, tak jednak muszę im oddać, że dwie pierwsze bramki strzelili po rewelacyjnym rozklepaniu obrony Sosnowca z pierwszej piłki. Szczególnie bramka na 1-0 po świetnej akcji. Ciekawe - przypadek, czy taką grę trenują?

DARK - 27 sierpnia 2018, 22:13:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik z przebiegu gry zasłuzony.Piszę to jako kibic ZS.Fakt,że tak jak powiedział komentator w 2 min.gdyby Sanogo dostał tak z łokcia na srodku boiska to był by faul więc tu jest błąd sędziego.Karny w 90 min.?Spoko reka była.Trzeba było wcześniej strzelić na 4-2 a sytuacje były.
Wy komentujecie wpisy barubara?Tego nie spełnionego dziennikarzyny?To jest p----edał ze szczecina czyli z miasta które zamyka tabele ex.Darujcie sobie.

SportoweZS - 27 sierpnia 2018, 22:16:02 - *.play-internet.pl
Najwaznie to trenowac sporty walki.Zagłebie dzis walczylo.Teraz jazda z ta arka w gdyni.

życzeniowi - 27 sierpnia 2018, 22:23:57 - *.bialnet.pl
Mam nadzieję, że gorale spadną.

Dani - 27 sierpnia 2018, 22:28:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panowie piłkarze za tę pierwszą połowę to należy się Wam kryminał, to prawdziwy anty futbol. Mnóstwo strat, niedokładności Śląsk mógłby prowadzić 3:0 lub 4:0 gdyby nie trochę Naszego szczęścia... Brawo za 20-30 minut drugiej połowy. Była walka i zaangażowanie,tego wcześniej brakowało. Jeśli gramy u siebie to trzeba gryźć trawę by zdobywać te punkty! Gdzie i kiedy jak nie u siebie? Niestety znów brak pomysłu na dobicie przeciwnika przy stanie 11 na 10. Gra do tyłu jedna dwie akcje i mogło być 3:4 dla Śląska. Więcej spokoju, wyrachowania i mogły być 3 punkty, a tak jest TYLKO 1. Mielibyśmy 6 punktów są 4. Panowie piłkarze dzięki za emocje, gramy dalej...trzeba uciułać te punkty bo będzie ciężko z następnymi drużynami. Zagłębie grać!!!

fansport - 27 sierpnia 2018, 22:28:54 - *.dynamic.chello.pl
najważniejszy sędzia przy varze, podejmujący decyzje, ja nakazałbym pokazywanie powtórek na telebimie, żeby również kibice na stadionie mogli zweryfikować, bo bardzo byłoby przykro panu sędziemu od varu że ktoś ośmiela się podejrzewać go o jakieś złe intencje i że widzi to, co chce widzieć, a nie to co było.

tik tak - 27 sierpnia 2018, 22:37:06 - *.dynamic.chello.pl
Do wiadomości Borubara - Ojrzyński już byłkiedyś w Zagłębiu. Ściągnął 17 Dziółek i został wypie...ony.

Sl - 27 sierpnia 2018, 22:48:42 - *.dynamic.chello.pl
Trener Pawłowski powinien przestać się ośmieszać i powinien odejśc. Bez pomysłu na taktykę i po 2 miesiącach bez podstawowej 11. Mówił że z nowymi spadłby do 1 ligi, a tak naprawdę to ze starymi zawodnikami zawodzi, a nowi jak Radecki, Łobojko i Gaska dzisiaj wprowadzili ożywienie w grze Śląska, grając w osłabieniu.

rafalski85 - 27 sierpnia 2018, 22:54:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na razie Szymon Pawłowski w przeciętnej formie jest Widzów 3900 To słabo Na Łęczną i Kszo lepsza publika przychodziła Czy na Radomiak albo Radzionków Dużo wniosło wejście Tomasz Nowaka Bohaterowie Marcin.Robak i Vamar.Sanogo

holl - 28 sierpnia 2018, 0:07:12 - *.20-3.cable.virginm.net
zagłębie spadek na sto procent same lapsy mieszkają w Sosnowcu burubar ty cepie co ty tu robisz spadaj do szczecina paprykarzu ale mam z was beke ..ce ce cewuka cewukaes Legia!!!

maszt - 28 sierpnia 2018, 0:09:22 - *.opera-mini.net (*.47.11.99)
Panowie ktos wie ile Marcin Robak zdobyl bramek w samej ekstraklasie?103?Szacun,ze w tym wieku nadal wali bramy,gdyby pare lat nie gral w 1 lidze to spokojnie mialby ze 150 bramek

orzel - 28 sierpnia 2018, 4:01:09 - *.centertel.pl
Do Pana BORUDASa czemu ZAGŁĘBIE i ŚLĄSK ma spaść ??? Najlepiej by było to rozwiązać w piz..u i
koniec ,a kasę przeznaczyć na inną dyscyplinę tylko nie hokej!!1

orzel - 28 sierpnia 2018, 4:20:10 - *.centertel.pl
kurna nać jak on skakał do główki pewnie fryzurę zrobił na gumę i bał się jak będzie wyglądał przed kamerą powinni nie pokazywać ich w telewizji kurna LUKSEMBURG nas jedzie !!!! NIEDŁUGO TO NAS WYSPY BORA BORA OGRAJĄ - pANOWIE ŻENADA POLSKA PIŁKA -SOSNOWICZANIN

Sosnowiec - 28 sierpnia 2018, 5:39:13 - *.web.vodafone.de
@Borubar,ty lepiej potrzymaj ręce w majtkach. Twoja ocena potrzebna Pogoni Szczecin 😀

wikiadax - 28 sierpnia 2018, 7:08:00 - *.204.194.98
brawo WKS, nareszcie wpuściliście Łabojkę na boisko, chłopak jest bardzo ambitny i zdolniejszy technicznie o wiele na swojej pozycji od Krychowiaka, tak że za niedługi czas (rok góra dwa) zastąpi Krychę na tej pozycji w reprezentacji a od teraz z nim WKS zacznie cisnąć w górę tabeli , Raków miał z niego wiele dobrego i szkoda, że go nie utrzymał, ale chociaż zarobił na jego transferze właściciel p. Marek.

paprykarz - 28 sierpnia 2018, 7:10:07 - *.dynamic.mm.pl
le/?tid=pznp0 jeszcze trochę puknie w tym roku, myślę.

hajerInoGi - 28 sierpnia 2018, 7:41:17 - *.coig.pl
Sędzia skroił goroli i tyle. Niezależnie od tego czy piłka uderzyłaby w rękę czy nie i tak by wyszła poza boisko, bo nie leciała nawet w światło bramki. Ale warszawiak zinterpretował to na swój sposób i tyle. Ale już taki konsekwentny w pierwszych minutach nie był gdy Sanogo dostał łokciem od obrońcy. Równie dobrze mogłoby być 5:5 w tym meczu.

SEC - 28 sierpnia 2018, 7:46:37 - *.connectit.pl
Z Borubedałem trzeba zgodzić się w jednym. Sosnowiec przy prowadzeniu 3:2 cofnął się do obrony, zamiast dobić przeciwnika w osłabieniu. Nie wiem czy to tylko nasza taktyka, czy każdego zespołu w e-klapie. Natomiast pamiętam, że w większości meczów źle się to kończyło. Co do trenera Dudka zastanowiłbym się poważnie nad wzmocnieniem obrony. To co robili woła o pomstę do nieba.

Jaś Niepan - 28 sierpnia 2018, 8:13:17 - *.dynamic.chello.pl
Śląsk z takim trenerem niewiele ugra w tej lidze.
Liga jak targ niewolników.Większość futbolistów z łapanki,tak to wygląda.

Dzl - 28 sierpnia 2018, 8:36:54 - *.play-internet.pl
Czekamy już w Gdyni na pewne punkty.Sosnowiec i Radom to brzmi śmieszniej niż słoiki warszawskie.

JAX - 28 sierpnia 2018, 8:50:08 - *.tonetic.pl
Sosnowiec - Radom ,DERBY POLSKI

xp25 - 28 sierpnia 2018, 9:00:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Słaby mecz dwóch słabych drużyn a media próbują zrobić z tego wielkie wydarzenie.Śląsk mając 0-2 dał sobie strzelić 3 bramki a Zagłębie mając przewagę jednego zawodnika tylko potrafiło zremisować co utwierdza w przekonaniu że grały ze sobą druzyny zbliżone niskim poziomem do siebie.To nie była dramaturgia to był mecz o dużej skali błędów i małych umiejętnościach piłkarzy a trenerzy zbliżyli się poziomem do piłkarzy.

brygida - 28 sierpnia 2018, 11:23:21 - *.ip-5-196-66.eu
Śląsk za taką dziadowską gre powinien do końca rundy grać w poniedziałki o 18.

Mi(L)ik - 28 sierpnia 2018, 12:45:55 - *.skybroadband.com
Mało ludzi chodzi na Extraklase w Sosnowcu. Koniec września Dudka już tam nie będzie.

swiss - 28 sierpnia 2018, 16:17:17 - *.ub.uni-frankfurt.de
Bravo Breslau !!!
Sosnowieckie spadek, stadion wiejski i gorolski

pablo23 - 28 sierpnia 2018, 17:59:57 - *.greyponyit.com
Pawłowski mówi, że grając nowymi by spadł. A teraz grając starymi i tak po 30 kolejce będą pod koniec tabeli. Potem 2-3 wygrane z leszczami w ostatnich 7 kolejkach i utrzymanie jak co roku. Nie dziwię się, że jeśli klub tak "wysoko" mierzy to nie ma klimatu do kibicowania.

TG PIEKAr - 28 sierpnia 2018, 18:58:50 - *.piekary.net
duzo was

Borubar - 29 sierpnia 2018, 0:26:44 - *.play-internet.pl
Szczecin chociaż jedno z ładniejszych na zachodnim Pomorzu a nie to co sosnowiec.sosnowiec jedno z najbiejdniejszych i najbrzydszych miast na Śląsku.Każdy dobrze wie,że granicząc z Katowicami również jesteście ślązakami

Borubar - 29 sierpnia 2018, 0:31:05 - *.play-internet.pl
Szczecin jest bardzo ładnym miastem na Zachodnim Pomorzu i większym od sosnowca.sosnowiec jest najbiedniejszym i najbrzydszym miastem na śląsku.Graniczycie z Katowicami więc też Ślązakami jesteście

BeeSKa - 29 sierpnia 2018, 0:33:01 - *.adsl.inetia.pl
Był to typowy mecz ekstraklasy, w którym mógł paść każdy wynik. Zakończyło się remisem wg mnie sprawiedliwie.
1)Brak obrony u obu ekip, bramki padały po totalnym rozklepaniu obrony + głupia ręka na koniec.
2)Pierwsza połowa dla Śląska, w drugiej Zagłębie mogło już na początku 50tej minuty strzelić na 1-2, nabrali rozpędu i rozklepali totalnie naszą obronę doprowadzając do 3-2. W międzyczasie idiotyczny faul Augusto. Myślałem, że to już koniec, ale Sosnowiec już odpuścił (prowadzimy więc przestajemy grać) i zemściło się to w 87 minucie gdy pikarz Zagłębia zagrał ręką, teraz przy Varze naprawdę trzeba na to uważać bo obecnie ręka to prawie pewny karny. Robak się nie pomylił i koniec meczu.

BeeSKa - 29 sierpnia 2018, 0:44:50 - *.adsl.inetia.pl
Jeszcze jedno nie potrzebnie krytykujecie Pawłowskiego bo dobrze sobie radzi, jest przeciwieństwem Probierza więc może wydawać się "nudny", ale zatrudniając podawanych "ekspertów" typu Ojrzynski,Wdowczyk,Urban raczej niewiele by się zmieniło. Śląsk nie gra źle, nie mamy zbyt mocnego składu, na + bardzo wyróżnia się Irańczyk, reszta średnio w dodatku było dużo roszad, może trzeba poczekać na lepsze zgranie zespołu. Śląsk to obecnie ekipa na takie 10 miejsce w tabeli i raczej drogi fachowiec "Polskiej myśli szkoleniowej" nie osiągnie spektakularnego sukcesu.

we - 29 sierpnia 2018, 2:41:14 - *.dynamic.chello.pl
a Polacy są Niemcami bo przecież Polska graniczy z Niemcami...czy nie można temu Borubaroiwi dać w kiońcu bana za głupotę?

LEON - 29 sierpnia 2018, 6:10:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl