1 września 2018, 17:57:10 - maciejko
Gol Pawła Olkowskiego

Paweł Olkowski strzelił bramkę dla Bolton Wanderers FC w zremisowanym 2-2 (2-2) meczu 6. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) z Preston North End FC. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie. Olkowski asystował również przy pierwszej bramce dla gości.

1 września 2018, 16:00 - Preston (Deepdale)
Preston North End FC 2-2 Bolton Wanderers FC
Callum Robinson 11, Alan Browne 16 - Sammy Ameobi 38, Paweł Olkowski 40

żółte kartki: Daniel Johnson - Josh Magennis, Gary O'Neil, Joe Williams.
czerwona kartka: Ben Pearson (po meczu, Preston, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Andy Davies (Hampshire).
widzów: 16 331.

Bolton zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów.

qde - 1 września 2018, 17:59:21 - *.aircity.pl
Miejmy nadzieję, że Olkowski zostanie powołany na kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski

Relax - 1 września 2018, 18:04:48 - *.oxylion.net.pl
Co on tam wyprawia?! :O Ale się skubany rozegrał

Krzychu - 1 września 2018, 18:09:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Myślę, że mimo zakończenia gry w Reprezentacji przez Piszczka o obsadę na prawej obronie w Reprezentacji nie musimy się specjalnie martwić. Jest Bereszyński i Kędziora teraz wraca do dobrej dyspozycji Olkowski a w perspektywie jeszcze młody Gumny.

Obiektyw - 1 września 2018, 18:11:43 - *.play-internet.pl
Świetnie oby tak dalej!Ślepy brzeczek niech śe gra dzwigala!!!

pipek - 1 września 2018, 18:28:18 - *.IP.cloudmosa.com (*.186.7.199)
@Obiektyw a coś się czepił Dźwigały, przeciez to nie prawy obronca tylko srodkowy a i wygrysc Kedziore z powolan na jesien nie ma najmniejszych szans! ;)

CZ9 - 1 września 2018, 18:40:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super

hmm - 1 września 2018, 18:40:36 - *.38.85.198
Olkowski to obecnie 3-ci prawy obrońca. Narazie nie ma szans wygryźć Bereszyńskiego i Kędziory. Jak tak dalej będzie grał to trafi do PL ale to narazie początek, więc zobaczymy jak będzie się dalej spisywał i na wiosne kto wie...

maxc - 1 września 2018, 22:56:12 - *.dynamic.mm.pl
To już na Widzew więcej chodzi.

BeeSKa - 1 września 2018, 23:24:20 - *.adsl.inetia.pl
Wątpliwe aby dostał się do kadry, akurat na tej pozycji mamy dwóch solidnych piłkarzy czyli Beresia i Kędziorę. Jakby grał na środku obrony to by miał dużo większą szansę na powrót do kadry w której na razie za wiele nie osiągnął. Pamiętam go tylko, że grał coś tam w eliminacjach do EURO we Francji. Później przepadł.

LEON - 2 września 2018, 3:36:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl