11 września 2018, 19:51:35 - bartekwr9
eMME: Titas Milašius wystąpił w reprezentacji Litwy

Titas Milašius wystąpił w reprezentacji Litwy w przegranym 0-2 (0-1) meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Danią. Piłkarz Escoli Varsovia Warszawa wszedł na boisko w 65. minucie w miejsce Dovydasa Virkšasa.

11 września 2018, 18:00 - Gargżdy (Gargždų miesto stadionas)
Litwa 0-2 Dania
Oliver Abildgaard 44, Robert Skov 73

żółte kartki: Daniel Romanovskij, Rimvydas Sadauskas - Oliver Abildgaard.

6. Litwa        8  4  3-14

W młodzieżowych mistrzostwach Europy zagra 12 drużyn - Włosi jako gospodarz turnieju są zwolnieni z eliminacji. Uprawnieni do gry będą zawodnicy urodzeni w 1996 r. i młodsi. Bezpośrednio do turnieju finałowego awansuje dziewięciu zwycięzców grup, a cztery najlepsze zespoły z drugich miejsc w grupach zmierzą się w barażach o kolejne dwa miejsca.

pb - 11 września 2018, 20:49:34 - *.148.41.126
legia pewnie by przegrała z litwą xD pamietam zadyme w wilnie co kibice legii z płytami gonili litwinska policje

LEON - 12 września 2018, 17:27:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl