11 września 2018, 22:38:33 - bartekwr9
Gol Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz strzelił gola dla The New Saints FC w wygranym 6-0 (4-0) meczu 5. kolejki walijskiej ekstraklasy z Aberystwyth Town FC. Był to jego drugi ligowy gol w tym sezonie.

11 września 2018, 20:45 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 6-0 Aberystwyth Town FC
Aeron Edwards 15, 37, 84, Simon Spender 33, Jamie Mullan 43, Adrian Cieślewicz 64

żółta kartka (Aberystwyth): Matthew Jones.

sędziowała: Cheryl Foster.

W 39. minucie Aeron Edwards (TNS) nie wykorzystał rzutu karnego (Leigh Jenkins obronił).

Cieślewicz rozpoczął mecz w wyjściowym składzie. Jego zespół ma na koncie 12 punktów i zajmuje pierwsze miejsce w lidze.

ehri - 11 września 2018, 22:50:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ile wg was The New Saints wygrałoby z Legią/reprezentacją Polski/Zbigniewem Bońkiem

Borubar - 11 września 2018, 22:53:06 - *.icpnet.pl