14 września 2018, 20:22:28 - euzi
Czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka

Pomocnik Łokomotiwu Moskwa Grzegorz Krychowiak został ukarany czerwoną kartką, a jego drużyna zremisowała u siebie 1-1 (1-1) w spotkaniu 7. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Dinamem Moskwa. Reprezentant Polski musiał opuścić boisko w 66. minucie za drugą żółtą kartkę.

14 września 2018, 18:30 - Moskwa (RŻD Ariena)
Łokomotiw Moskwa 1-1 Dinamo Moskwa
Anton Miranczuk 32 - Miguel Cardoso 4

żółte kartki: Grzegorz Krychowiak, Dmitrij Barinow (Łokomotiw).
czerwona kartka: Grzegorz Krychowiak (66. minuta, Łokomotiw, za drugą żółtą).

sędziował: Aleksiej Matiunin (Moskwa).

W drużynie gospodarzy Krychowiak zaczął mecz w wyjściowym składzie, a Maciej Rybus z powodu urazu pozostał poza kadrą. W Dinamie z kolei Abdul Aziz Tetteh (ostatnio Lech Poznań) rozegrał całe spotkanie, a Fedora Černycha (wcześniej Górnik Łęczna, Jagiellonia Białystok) w 58. minucie zmienił Anton Sosnin.

Łokomotiw po siedmiu meczach jest na ósmym miejscu w tabeli i ma dziewięć punktów.

rrrrrr - 14 września 2018, 20:24:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grzesiu się nie pierdzieli w tańcu

Brzeczek - 14 września 2018, 20:27:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Grzesiu. I o to chodzi w mojej koncepcji

kaczka - 14 września 2018, 20:28:21 - *.unknown.vectranet.pl
Przynajmniej ostatnio się wpisuje w statystykach meczowych jak nie bramka czy asysta to czerwona kartka. Widać że roznosi go energia

tokas9 - 14 września 2018, 20:28:41 - *.74.114.120
Nagroda zawodnika miesiaca uderzyla mu do glowy ;)

adek - 14 września 2018, 20:49:53 - *.chojnet.pl
Dobry mecz Krychowiaka mimo kartki . Faul na czerwoną naciągnięty
313920

fijoł - 14 września 2018, 21:05:32 - *.dynamic.mm.pl
Naciągnięty to jest status bawidamka w futrze latem.

sdsds - 14 września 2018, 21:06:32 - *.dynamic.chello.pl
Adek no nie no czerwień zasłużona widać Grzegorz no zachował się dość głupio co on tam chciał zrobić zagrożenia nie było żadnego

oszcz. - 14 września 2018, 21:19:31 - *.90.166.18
w Lokomotiv walka, w repr. oszcz.

mezz - 14 września 2018, 22:05:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak dla mnie jeden z najslabszych grajkow dzisiaj u gospodarzy, ale faktem jest, ze kartka troche naciagana.

visu - 14 września 2018, 22:37:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jego specjalnością jest długie na 40m, prostopadłe podanie do bramkarza swojej drużyny. Niech się lansuje dalej na facebooku w futrze. Piłkarzyk-celebryta.

BI - 15 września 2018, 0:31:55 - *.centertel.pl