15 września 2018, 20:50:13 - bartekwr9
Gol Jakuba Więzika

Jakub Więzik strzelił gola dla FK Železiarne Podbrezová w wygranym 3-2 (2-1) meczu 8. kolejki słowackiej ekstraklasy z FC Nitra. Była to jego pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

15 września 2018, 19:00 - Podbrezová (Zelpo Aréna)
FK Železiarne Podbrezová 3-2 FC Nitra
Dávid Leško 23, Michal Obročník 28, Jakub Więzik 85 - Tomáš Vestenický 18 (k), Abdulrahman Taïwo 64

żółte kartki: Dávid Leško, Martin Kuciak, Miroslav Viazanko - Richard Križan, Pavol Farkaš.
czerwona kartka: Pavol Farkaš (84. minuta, Nitra, za drugą żółtą).

sędziował: Ivan Kružliak.
widzów: 1128.

W 85. minucie Matúš Mikuš (Podbrezová) nie wykorzystał rzutu karnego (Lukáš Hroššo obronił).

Więzik wszedł na boisko w 68. minucie w miejsce Endy'ego Bernadiny. W drużynie gości cały mecz zagrał były piłkarz Cracovii Tomáš Vestenický.

FK Železiarne Podbrezová ma na koncie 13 punktów i zajmuje piąte miejsce w lidze.

Borubar - 15 września 2018, 22:39:09 - *.centertel.pl
Dla Więzika to pierwsza bramka w tym sezonie, a w barwach tego klubu zdobył już 3 bramki, a w lidze słowackiej - 4. Myślę, że Więzik strzeli dla klubu z Podbrezowej max. 4 bramki.

irek - 15 września 2018, 23:36:51 - *.ssp.dialog.net.pl
Więzik zwiał z uwięzi. Słowaccy bramkarze w strachu.

kumpel - 16 września 2018, 6:26:23 - *.centertel.pl
Węzeł ? musiały być piękne widły skoro żniwa były nie dawno.. dwa treningi u starego w tygodniu więcej i już owocujesz, jeszcze z dwa więcej i stary kadre załatwi pozdro dziku !

Wujek Olgi - 16 września 2018, 8:01:26 - *.246.155.120.rev.vline.pl
Postawil kropke nad i dal im zwyciestwo.Na razie jest git.

LEON - 17 września 2018, 3:15:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl