15 września 2018, 19:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 2-1 Stomil Olsztyn
Tomasz Boczek 45, Emil Drozdowicz 76 - Michał Góral 76

Chojniczanka: 84. Radosław Janukiewicz - 23. Jacek Podgórski, 90. Tomasz Boczek, 85. Hubert Wołąkiewicz, 6. Przemysław Pietruszka - 22. Karol Gardzielewicz, 5. Paweł Zawistowski, 9. Wojciech Trochim (88, 2. Kamil Sylwestrzak), 10. Tomasz Foszmańczyk (21, 7. Krzysztof Danielewicz), 87. Damian Piotrowski - 27. Piotr Grzelczak (69, 21. Emil Drozdowicz).

Stomil: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 27. Tomasz Wełnicki, 71. Remigiusz Szywacz (46, 5. Grzegorz Lech) - 34. Wołodymyr Tanczyk, 66. Miłosz Trojak, 21. Łukasz Jegliński (61, 8. Marcin Stromecki), 22. Dominik Kun, 10. Piotr Głowacki - 99. Michał Góral.

żółte kartki: Szywacz, Tanczyk, Kun, Góral.
czerwone kartki: Paweł Zawistowski (14. minuta, Chojniczanka, za brutalny faul) - Wołodymyr Tanczyk (84. minuta, Stomil, za drugą żółtą).

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Jasnowidz - 15 września 2018, 21:11:08 - *.242.117.10
Tragedia jest ze Chojniczanka z taka gra fuksem wygrala .Ale 3 punkty sa liczy sie wynik a nie gra.

z - 15 września 2018, 21:17:53 - *.146.129.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fuksem ? Dobre... pajace chyba nie wiedzieli, ze prawie cały mecz Stomil grał w przewadze.

Starykibic - 15 września 2018, 21:23:06 - *.dynamic.chello.pl
Mecz do bani wynik tylko 2 - 1 Takie zwycięstwo A domowi znawcy gry w piłkę i narodowi trenerzy załamani T R A G E D I A !!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam pytanie ; Co was jest w stanie zadowolić ? Może szach ?????

lpo - 15 września 2018, 21:33:53 - *.22.22.198
co jest z wami Stomil?co jest z wami???prezes wez sie do roboty!!zrob cos a nie narzekasz caly czas!!

Aa@gmail.c - 15 września 2018, 21:36:47 - *.play-internet.pl
Brawo dla trenera Stomil zarabiajacego 25 tyś zł a od 4 meczy nie potrafi zremisowac, a dziś to już apogeum grać 75min w przewadze i jeszcze stracić dwa gole!

Jan - 15 września 2018, 21:47:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra gra Chojniczanki w
10 grali z głową.Słaby Podgórski oraz jeszcze słabszy Grzelczak to tragedia

Do Jan - 15 września 2018, 21:57:08 - *.petrus.pl
Byłeś na mecz spójrz ile przechwytów miał podgórski !

Steffen - 15 września 2018, 22:44:54 - *.adsl.inetia.pl
Czy ktoś, kto oglądał mecz byłby uprzejmy się wypowiedzieć, jak zaprezentował się Piotr Grzelczak? Z góry uprzejmie dziękuję!

Tofik - 15 września 2018, 23:01:55 - *.netcity.pl
Wie ktoś jak wyglądał ten faul Zawistowskiego?

bajubaj - 15 września 2018, 23:05:09 - *.opera-mini.net (*.13.106.204)
stomil jest bankrutem jak warta i cudem graja

Bks - 15 września 2018, 23:22:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Opona awans!

~DO TOFIK - 15 września 2018, 23:55:06 - *.147.70.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Siedząc na B3 widziałem to jakby Zawias kopnął gościa w klatkę z wyprostowaną nogą nawet nie próbując chować nogi. Kolega siedząc na A4 mówił, że prawie kopnął go w gardło/szczękę więc donie tragedii niedaleko. Jak na moje zasłużona czerwień i zaś zabrać mu kapitana i dać Pietruszce. Zobaczymy co powtórka pokaże.

Kris - 16 września 2018, 0:04:41 - *.play-internet.pl
Byłem na meczu..Dwa tygodnie przerwy a Chojniczanka bez świeżości. .nie ma siły biegać. .Trochim odjechał rękawami. .słaby od 3 tygodnii. .Cecherz czyżbyś był zs słaby obecnie na 1 lige? Zajechałes chłopaków. .albo oni słabi tak jak ty na tą lige. .

Do kris - 16 września 2018, 4:40:08 - *.sub-174-198-20.myvzw.com
Kris jaki ty jestes glupi !!!
75 minut grają w 10 tke
Wytrzymują i jeszcze strzelają 2 bramki a ty taki durny wpis
Lecz się pajacyku

Realia - 16 września 2018, 7:45:44 - *.40.248.143.threembb.co.uk
o co chodzi STOMIL, niech ktoś się wypowie bo ponoć brak kasy i wycofują się z rozgrywek??!!

max - 16 września 2018, 13:07:42 - *.dynamic.chello.pl
Do Jan
Potrzeba trochę czasu jak Piotr Grzelczak w pasuje się do zespołu.Zobaczysz strzeli jeszcze kilka bramek.

Klaus - 16 września 2018, 14:43:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hi ,hi ,hi.Ho,ho,ho.Stomil to już nie jest Dno.Stomil to jest wielkie G

Stomil - 16 września 2018, 15:39:13 - *.centertel.pl
Nikt sie nie wycofuje z rozgrywek napinacze.

olsztyniak - 16 września 2018, 18:11:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przede wszystkim bardzo martwi wielki bałagan organizacyjny jaki panuje w Stomilu Olsztyn. Sportowo ok tyle meczy na wyjeździe można z tego jeszcze wyjść - ale nie przy takim nieładzie organizacyjnym. Najgorsze jest to że jest przyzwolenie miasta oraz kibiców na coś takiego.W innym klubie to by wszystkich działaczy wywieźli na taczkach - OLSZTYNIAK

hu890 - 16 września 2018, 19:00:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl