15 września 2018, 22:22:47 - mogiel
Gol Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił bramkę dla Sampdorii w wygranym 5-0 (1-0) wyjazdowym spotkaniu 4. kolejki Serie A przeciwko Frosinone. Polak wszedł na boisko w 65. minucie w miejsce Fabio Quagliarelli. To pierwsze trafienie 21-latka w sezonie.

15 września 2018, 20:30 - Frosinone (Stadio Benito Stirpe)
Frosinone Calcio 0-5 UC Sampdoria
Fabio Quagliarella 10, Gianluca Caprari 46, Grégoire Defrel 54, 86, Dawid Kownacki 83 (k)

żółte kartki: Raffaele Maiello, Andrea Brighenti, Danilo Soddimo - Grégoire Defrel.

sędziował: Massimiliano Irrati (Pistoia).

W zespole Frosinone pełne 90 minut zagrał Bartosz Salamon, a w zespole Sampdorii - Bartosz Bereszyński i Karol Linetty.

Frosinone ma jeden punkt i zajmuje przedostatnie, 19. miejsce w tabeli, zaś Sampdoria w trzech meczach zgromadziła sześć "oczek" i jest czwarta.

Borubar - 15 września 2018, 22:35:07 - *.centertel.pl
No no no... gratuluję Sampdorii tego wyniku. Szkoda że takie wyniki rzadko padają np. w naszej Ekstraklasie, która z sezonu na sezon ma coraz niższy poziom (głównie przez brak polskich drużyn w europucharach).

Kawi - 15 września 2018, 22:35:08 - *.dynamic.chello.pl
Jestem w szoku, że Kownackiego dopuszczają już tam do karnych.

Vip - 15 września 2018, 22:49:29 - *.play-internet.pl
Kownacki jest pod biznes musi strzelać!A że się urodził karny to wyższa szkoła biznesu!he narazie biznesmeni siedzą cicho ale ...

wega - 15 września 2018, 23:25:52 - *.play-internet.pl
Co oznacza herb Sampdorii?

da - 15 września 2018, 23:30:26 - *.icpnet.pl
Tylko należy dodać ze karny był po faulu właśnie na Kownackim.

Kulinho - 15 września 2018, 23:33:42 - *.netspeednet.pl
Świetnie, niech się rozwija nam ten młody snajper Dawid Kowancki, a raczej jakby to powiedzieli angielscy komentatorzy Dejwid Kołnaki.

fansport - 15 września 2018, 23:46:34 - *.dynamic.chello.pl
następny po lewandowskim, strzeli gola z karnego, macie następce lewandowskiego, on też gole strzela z karnego.

kibic - 16 września 2018, 0:12:36 - *.interblock.pl
Kownacki przynajmniej strzela bo zarówno Lewandowski jak i Milik w swoim drużynach zawiedli dziś. Jeden i drugi nic nie wniósł do drużyny. A Milika już Ancelotti na ławie sadzi bo wie że to zawodnik na rezerwę. Dzis było to potwierdzenie ja kwszedl gdzies w 60 minucie.

kupis18 - 16 września 2018, 0:18:57 - *.dynamic.chello.pl
Do kibic siedział na ławce bo LM za pasem i nie wiem czy asysta przy jedynym golu w meczu to nic nie wnoszące wejście ;)

Rafał - 16 września 2018, 6:56:34 - *.146.35.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tytul ma byc kownacki strzelil karnego,a nie ze strzelil gola, bo narazie mizernie gra w sampdorii. Ale wchodzi do skladu i to sie liczy

Wikiadax - 16 września 2018, 7:10:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co Wy ludzie macie do Arka? Kownacki, Piątek, Teodorczyk czy inni pretendenci do drugiego napastnika w kadrze umywają się do niego. Facet jest kreatywny, ma super technikę, dobrze gra głową, w meczu z Irlandią najwięcej do ataku wniósł. A jest po 2 kontuzjach poważnych. W Napoli byle kto nie gra !!!

fansport - 16 września 2018, 9:39:20 - *.dynamic.chello.pl
napastnik jest od strzelania w bramkę, a nie po słupkach i poprzeczkach.

@wikiadax - 16 września 2018, 9:39:35 - *.dynamic.chello.pl
Bez przesady z tym poziomem Napoli. W Europie nic nie znaczą.

Vlado - 16 września 2018, 14:45:29 - *.dynamic.mm.pl
Nic nie znaczysz to ty wśród znajomych. Kownaś sam tego karnego wywalczył.

Wujek_Quwu - 16 września 2018, 15:29:32 - *.246.155.120.rev.vline.pl
Milik spoko dogral pilke i wpadla bramka, wszedl z lawki i to przynioslo korzysc druzynie. Mysle ze Napoli nie jest w ciemie bite i by nie trzymalo goscia w klubie zeby tylko kase bral, To tylko w naszych klubach ("statyw" Eduardo).

LEON - 17 września 2018, 3:33:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl