16 września 2018, 16:58:39 - huberts
Bramka Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Genoi, a jego drużyna wygrała u siebie 1-0 (0-0) z Bologną w meczu 4. kolejki Serie A. 23-letni napastnik grał przez cały mecz. Polak ma na koncie cztery ligowe bramki w tym sezonie.

16 września 2018, 15:00 - Genua (Stadio Luigi Ferraris)
Genoa CFC 1893 1-0 Bologna FC 1909
Krzysztof Piątek 69

żółte kartki: Daniel Bessa, Federico Marchetti - Mattia Destro, Mitchell Dijks, Giancarlo González, Blerim Džemaili, Łukasz Skorupski.
czerwona kartka: Erick Pulgar (90. minuta, Bologna, za brutalny faul).

sędziował: Luca Banti (Livorno).

W drużynie gości cały mecz rozegrał Łukasz Skorupski.

Genoa ma sześć punktów i zajmuje siódme miejsce w tabeli, zaś Bologna po czterech meczach jest na 18. miejscu z dorobkiem jednego punktu.

Gal - 16 września 2018, 17:00:05 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Gratulacje Genoia w tym sezonie powinna spokojnie zajac miejsce 8-12.

. - 16 września 2018, 17:01:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piątek wciąż mnie zadziwia. Oby tak dalej.

trampek - 16 września 2018, 17:02:53 - *.16-4.cable.virginm.net
Tak trzymać ! Czekam jeszcze aż odpali "Teo" i będzie trochę radochy z gry Polaków na zachodzie.

cool - 16 września 2018, 17:09:00 - *.adsl.inetia.pl
Gdyby Brzęczek wystawił go Na mecz z Włochami napewno byśmy wygrali,i to wysoko !

ja - 16 września 2018, 17:37:44 - *.play-internet.pl
Grał za to z rezerwami Irlandii i kopał się po czole.

Loza S. - 16 września 2018, 17:54:20 - *.dynamic.chello.pl
ja@ rezerwy to byly chyba nasze, jakby ronaldo gral w legii tez by sie kopal po czole...

voyt - 16 września 2018, 18:02:41 - *.cm-5-1b.dynamic.ziggo.nl
Zaczyna sie...bedzie jak z Wilczkiem i Teodorczykiem - weekend bez newsa z golem Piatka na 90minut weekendem straconym :P

voyt - 16 września 2018, 18:04:35 - *.cm-5-1b.dynamic.ziggo.nl
I zaczyna sie....bedzie jak z Wilczkiem i Teodorem. Weekend bez gola Piatka na 90minut weekendem straconym :P

ja - 16 września 2018, 18:08:00 - *.play-internet.pl
U Irlandii nie było 9 z podstawowego składu u polaków nie było 3 to tyle na temat rezerw.

Kw2 - 16 września 2018, 19:18:30 - *.centertel.pl
@ja Skąd wiesz ile Polaków brakowało z podstawowego składu? Jaki to jest podstawowy skład Polski? Kadra Brzeczka a kadra Nawałki to dwie odrębne sprawy.

Sema4 - 16 września 2018, 19:19:18 - *.dyn.telefonica.de
u nas byli drewno Milik i każdy gral na niego plus drewno (obecnie) Kuba ,który niewie co to pilka wiec z czego miał grac Piątek,napastnik zyje z podan

ja - 16 września 2018, 20:04:07 - *.play-internet.pl
Brakło Lewandowskiego, Zielińskiego i Bereszyńskiego reszta pierwszy skład.

Olimpia El - 16 września 2018, 20:53:25 - *.adsl.inetia.pl
Piatek widac ze nie zwalania tempa.Tak trzymac!

znawca - 16 września 2018, 22:59:35 - *.228.253.81