19 września 2018, 19:00 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Stomil Olsztyn

GKS 1962: 1. Grzegorz Drazik - 16. Dominik Kulawiak (67, 5. Dawid Weis), 3. Kacper Kawula, 17. Kamil Szymura, 94. Dawid Gojny - 88. Krzysztof Gancarczyk, 20. Damian Tront, 32. Bartosz Jaroszek, 77. Patryk Skórecki, 8. Kamil Jadach (67, 11. Dominik Szczęch) - 28. Kamil Adamek (89, 19. Łukasz Krakowczyk).

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 27. Tomasz Wełnicki, 3. Lukáš Kubáň - 22. Dominik Kun, 21. Łukasz Jegliński (76, 8. Marcin Stromecki), 66. Miłosz Trojak, 5. Grzegorz Lech (76, 34. Wołodymyr Tanczyk), 10. Piotr Głowacki (82, 20. Wojciech Dziemidowicz) - 99. Michał Góral.

żółte kartki: Skórecki, Szymura, Tront - Jegliński, Sołowiej, Bucholc.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 1697.

W 86. minucie Michał Góral (Stomil) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

źródło: własne / JasNet.pl

Realia - 19 września 2018, 20:51:53 - *.29.165.47.threembb.co.uk
GKSa WALCZĄCA - GKSa WALCZĄCA DO KOŃCA!!!
Chwilami słabo to wyglądało ale najważniejsze 3 punkty!
AVE GKS !!! PS Sędzia zmień zawód, żenada!

rycho - 19 września 2018, 20:52:13 - *.111.247.8
Brawo!

Tatolanato - 19 września 2018, 20:56:46 - *.olsztyn.vectranet.pl
Cienko teraz to jestesmy na mieliznie

borr - 19 września 2018, 21:07:56 - *.dynamic.chello.pl
Stomil kpina. Wstydźcie się, prowadzić 1:0 i przegrać, z jakimiś jastrzębiami. Wstyd.

Mac1962 - 19 września 2018, 21:32:15 - *.system-net.pl
Do @borr te jakieś jastrzębie maja 2 razy tyle pkt co wy:p

sjz - 19 września 2018, 21:35:24 - *.dynamic.chello.pl
2 mecze wygrane u siebie - w obu grał Kawula - przypadek? nie sądze.. ;)

Gurew - 19 września 2018, 21:39:26 - *.136.136.160
Miód na moje serce gumaki na dnie.

Leo - 19 września 2018, 21:40:40 - *.system-net.pl
W końcu wygrywamy mecz w którym jestesmy słabsi. Z Garbarnia było na odwrót.

Jarecki - 19 września 2018, 21:41:06 - *.olsztyn.vectranet.pl
Kibicuję Stomilowi od 45 lat,ale teraz to już....mam dość

art - 19 września 2018, 21:46:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciężko się na to patrzy ale ważne 3 pkt.Brawo GKS jesteście najlepsi

Gregor - 19 września 2018, 21:47:04 - *.centertel.pl
Zgadzam się Leo. Najgorszy mecz w naszym wykonaniu ,a wygrywamy.Szczeście przy karnym też się do nas uśmiechnęło.

widz - 19 września 2018, 21:49:36 - *.wi.net.pl
Nic nie zapowiadało że to wygramy. Stomil solidniejszy szczególnie w 1 połowie. No ale właśnie taka jest piłka.

AntyHanys6 - 19 września 2018, 21:51:36 - *.dynamic.chello.pl
Boże co za padlina w wykonaniu mojej ukochanej drużyny.
Zero ambicji,Jadach na ławę niech jedzie na na wakacje do Ustronia.Adamek sam meczu nie wygra jego postawa Szacun.Stomil co ....buahahhahh

Jan - 19 września 2018, 21:52:02 - *.play-internet.pl
Ilu było kibiców Stomilu na sektorze gości?

Realia - 19 września 2018, 21:54:35 - *.29.165.47.threembb.co.uk
@SJZ Też to zauważyłem, i SYGNALIZUJE trenerowi, Pacholski na ławkę, jakoś kilka bramek to były jego babole, lata lecą! Trenerze KAWULA to przyszłość!

Tom - 19 września 2018, 21:57:54 - *.31.140.163.rybnet.pl
Najsłabszy mecz Jastrzębia w tym sezonie! Dzisiaj gra się nie kleiła wyraźnie, wynik dzisiaj lepszy niż gra!

zibi - 19 września 2018, 22:09:39 - *.dynamic.chello.pl
Dzisiaj mogliśmy zobaczyć paradoks piłki. Do 65 minuty GKS praktycznie nie istniał i praktycznie mogło być 0-2 i byłoby to sprawiedliwe.
Stomil jeden z najlepszych zespołów, który u nas grał a jest na ostatnim miejscu.
Drugą bramkę - chwała mu za to - strzela jeden ze słabszych zawodników naszej drużyny Krzysztof Gancarczyk, który miał wcześniej mnóstwo niecelnych podań, w dodatku bramka stadiony świata. No i jeszcze ten niewykorzystany karny Stomilu (dość kontrowersyjny) strzelony metr nad poprzeczką.

GKS 1962 Jastrzębie -
Prawdopodobnie najlepszy klub na świecie !

obiektywny - 19 września 2018, 23:29:28 - *.centertel.pl
Stomil któryś mecz z rzędu nie jest gorszym zespołem (nawet bliższym zwycięstwa), a mecz przegrywa. Pech i brak skuteczności to największa bolączka olsztynian. Życzę powodzenia bo szczęście zazwyczaj wraca.

stary - 19 września 2018, 23:39:18 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze że mecz nie był transmitowany Kudyba by sie zawiódł razem z Łapińskim..słuchałem na "weszło.pl" wywiad z prezesem Stomilu i nie owijał w bawełne do konca sezonu Stomil musi zdobyć 2 miliony złotych .. ale grają jak by mieli spokój budżetowy i za to im chwała Bo Jastrzębie grało po prostu kiepsko ,no ale grało i nikt nie bedzie rozliczał 3 punktów I choć na młynie były wyzywki ja szanuje kibiców którzy jadą całą Polske by dopingowac swój klub ,zresztą taki sam szacun dla Gieksy że od nas kibice nawet na sparingach pojawiaja sie w dużej liczbie.@jarecki twój klub nie grał źle możesz dalej kibicować i nawet wysle na sciepe z 20 zł.. Pacholski nie grał a szkoda bo to naprawde dobry zawodnik Kawule kochałem jak grał w 2 lidze ale teraz to własnie on jest tym niepewnym ostatnim ..Trener Skrobacz myśle ze to wszystko poukłada ..po tym kiepskim meczu jestem pewny ze moja ukochana drużyna utrzyma sie w 1 lidze a potem zobaczymy Stomil 7 sezon .. Cygany 10-ty .. GKS ???? może ktoś napisze co

luki M - 20 września 2018, 4:47:36 - *.wi.net.pl