21 września 2018, 19:52:53 - dyrovski
Przełamanie z liderem

Na otwarcie 9. kolejki Lotto Ekstraklasy Pogoń Szczecin odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, wygrywając u siebie z liderem rozgrywek - Wisłą Kraków 2-1 (1-0). Dwie bramki dla "Portowców" zdobył Adam Buksa, zaś dla "Białej Gwiazdy" trafił Jesús Imaz.

Pogoń przeważała od samego początku. Już w 2. minucie w dobrej sytuacji znalazł się Radosław Majewski, ale jego strzał był bardzo nieudany i Mateusz Lis pewnie złapał piłkę. Dwie minuty później Ricardo Nunes dośrodkował z rzutu wolnego, a Marcin Wasilewski wybił futbolówkę niefortunnie wprost do Zvonimira Kožulja, który jednak nie potrafił głową uderzyć celnie. Wisła zaatakowała w 12. minucie - na lewej stronie Martin Košťál podał do Jesúsa Imaza, Hiszpan zagrał natychmiast do Zdenka Ondráška, a ten wyłożył piłkę piętą Dawidowi Kortowi. Futbolówka po strzale bez przyjęcia byłego pomocnika Pogoni poleciała nad poprzeczką.

Dwie minuty później gospodarze zdobyli gola. Ricardo Nunes zacentrował w rzutu rożnego, a stojący przed bramkarzem Wisły Adam Buksa z najbliższej odległości głową skierował piłkę do bramki. W 18. minucie Pogoń mogła podwyższyć swoje prowadzenie, kiedy Majewski wbiegł w "szesnastkę" na lewej stronie boiska, lecz strzał 31-letniego pomocnika był niecelny. W odpowiedzi z rzutu wolnego kopnął Kort, ale po jego uderzeniu piłka także poleciała nad bramką. Następnie próbę z lewej strony pola karnego podjął Košťál, lecz nie udało mu się odpowiednio "podkręcić" futbolówki.

W 37. minucie z rzutu wolnego także niecelnie tym razem strzelił Maciej Sadlok. Przed przerwą dwie dobre okazje miała jeszcze Pogoń - najpierw Ricardo Nunes dośrodkował z lewej strony, a głową piłkę obok słupka posłał Kamil Drygas. Następnie z drugiej strony zagrał Kožulj, a niezły strzał oddał Majewski, jednak futbolówka poleciała obok bramki.

Druga połowa rozpoczęła się dla "Portowców" wyśmienicie. Już w pierwszej akcji Ricardo Nunes zagrał na lewej stronie w pole karne do Kožulja, a ten podał do Buksy. Wydawało się, że Sadlok wybije piłkę, ale ostatecznie ta dotarła do napastnika Pogoni, który zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. W 58. minucie Buksa ruszył z futbolówką z własnej połowy, a następnie oddał niecelny strzał z linii "szesnastki". Jedenaście minut później z rzutu wolnego mocno kopnął Majewski, lecz piłka poleciała obok bramki. W 72. minucie Buksa był bardzo bliski skompletowania hat tricka, ale futbolówka po jego uderzeniu odbiła się jedynie od słupka.

Dziesięć minut później wreszcie zaatakowała Wisła i od razu zdobyła bramkę, wykorzystując zdezorientowanie defensywy Pogoni. Tibor Halilović podał na prawą stronę pola karnego do Marko Kolara, a ten spod linii końcowej zagrał wzdłuż bramki. Gola głową z najbliższej odległości strzelił Imaz. W 87. minucie bliski wyrównania był Ondrášek, ale jego "główka" była niecelna.

21 września 2018, 18:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 2-1 Wisła Kraków
Adam Buksa 14, 46 - Jesús Imaz 82

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 22. David Stec (90, 21. Sebastian Rudol), 40. Sebastian Walukiewicz, 25. Lasza Dwali, 77. Ricardo Nunes - 27. Sebastian Kowalczyk, 17. Zvonimir Kožulj (80, 15. Hubert Matynia), 28. Tomás Podstawski, 14. Kamil Drygas, 10. Radosław Majewski (76, 20. Tomasz Hołota) - 18. Adam Buksa.

Wisła: 1. Mateusz Lis - 5. Jakub Bartkowski, 27. Marcin Wasilewski, 4. Maciej Sadlok, 2. Rafał Pietrzak - 9. Rafał Boguski (64, 24. Marko Kolar), 10. Vullnet Basha, 7. Dawid Kort (63, 8. Tibor Halilović), 11. Jesús Imaz, 77. Martin Košťál (73, 26. Kamil Wojtkowski) - 13. Zdeněk Ondrášek.

żółte kartki: Drygas, Kožulj, Buksa - Košťál, Bartkowski, Pietrzak, Ondrášek, Basha.

Sto(L)ica - 21 września 2018, 19:55:57 - *.centertel.pl
Wszystko powoli wraca na swoje miejsce, a niektórzy już Koronowali Wisłę miszczem. A mistrz jest ty(L)ko jeden Legia Warszawa!

vbssdbs@wp - 21 września 2018, 19:56:19 - *.adsl.inetia.pl
juz sie zaczyna, nie ma kasy na puchary to po co wygrywac...

SEBA - 21 września 2018, 19:56:22 - *.play-internet.pl
Hahahahahahahaha.....1 celny strzał.A po meczu z nami tak się wywyzszaliscie.

Hazel - 21 września 2018, 19:56:40 - *.dynamic.chello.pl
To był mecz ekipy ze strefy spadkowej z liderem? Naprawdę? I to Wisła była tym liderem? Rety, i jak tu się dziwić, że Legia rok w rok doczłapuje się do mistrzostwa...
Nawiasem mówiąc Pogoń dzisiaj nie zagrała wiele lepiej niż z Miedzią w pierwszej kolejce (przegrana 0-1 wtedy), ale kilka dobrych zagrań indywidualnych i błędy przeciwników - bramkarz nie może dać się tak wytarmosić w piątce - pozwoliły na zainkasowanie pierwszego kompletu punktów w tym sezonie.

Jondek - 21 września 2018, 19:56:42 - *.centertel.pl
Na tak słabą ligę chodzi jeszcz tylu ludzi?Po co?

xxx - 21 września 2018, 19:56:48 - *.class101.petrotel.pl
Wisła pakuję 5 bramek Lechii, Lechowi, jest liderem, przyjeżdża do ostatniej w tabeli Pogoni i przegrywa... ta liga jest dosłownie... ehh.

Kibic - 21 września 2018, 19:57:05 - *.centertel.pl
Bananowa liga trwa w najlepsze. Niby to lider rozgrywek przegrywa z przed ostatnia drużyna.... Powiem tak - nie ma znaczenia która pseudo drużyna wygra ta śmieszna ligę i tak będzie to samo w pucharach. Jest to zarazem straszne i śmieszne

Pangia - 21 września 2018, 19:57:20 - *.dynamic.mm.pl
Ktoś tam się nieźle u buka obłowił. Nie ma takiej możliwości, że nie.

jo - 21 września 2018, 19:58:37 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
Gratuluje KSG!
Jazdka ze Szczecina - biała gwiazdka :-0

Borubar - 21 września 2018, 19:58:44 - *.147.3.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ile znaczy wartościowy napastnik to widać po Adamie Buksie. Mam nadzieję,że kontuzję przestaną mu dokuczać i wzniesie nas na wyżyny,tak jak wiosną tego roku. Jakość transmisji w tv Eurosport miło mnie zaskoczyła. Nie odstawali bardzo od NC+ i przyjemnie oglądało się transmisje. Pogoń zawsze się podnosi i zawsze nawet minimalnym nakładem sił utrzyma Ekattallase. Z kolei drużyny pokroju Sosnowca, Wisły Płock, muszą drżeć o utrzymanie do samego końca, bo nie mają tyle doświadczenia, aby utrzymanie zapewnić sobie na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu. Gratulacje dla drużyny. Pozdrowienia dla Macieja Stolarczyka. Zwycięstwo nie zmieniło faktu, że przestałem tęsknić za Maciejem.

GFS - 21 września 2018, 19:58:57 - *.centertel.pl
Wasil I Sadlok słabo pogoda na ryby.

Edek - 21 września 2018, 19:59:08 - *.play-internet.pl
Wielkie brawa dla Portowców. Dużo pracy i ambicji. W efekcie w pełni zasłużone zwycięstwo. Wisła dzisiaj bezbarwna i bezradna. Można było odnieść wrażenie, że to Pogoń jest liderem a jej trener zna od podszewki drużynę rywala.
Pogoń zaprezentowała dzisiaj całkiem niezły futbol, jak na nasze warunki. Wiślaków pogrązył ekswiślak Buksa.

drig - 21 września 2018, 20:00:43 - *.133.39.226
Nie placa to chlopcy do buka poszli

a - 21 września 2018, 20:04:00 - *.147.32.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to czar kibolskiego bankruta prysł... Jaka liga, tacy jej liderzy... Nawet słabiutka Pogoń mogłaby nim być.

Pogoń - 21 września 2018, 20:05:26 - *.centertel.pl
Borubar(Arturze-konfidencie) dlaczego na meczu nie byłeś? Deszczu się przestraszyłeś? Pisałeś że jak Stolarczyk ze swoją Wisłą przyjedzie na Pogoń to wybierzesz się na mecz żeby osobiście wycmokać go po dupsku!

., - 21 września 2018, 20:05:33 - *.opera-mini.net (*.41.21.186)
Ale duzo tych kibicow? Haha. Nawet nie ma 3.8tys. Ale jaki klubik,taki stadionik,ehh nawet nie stadionik tylko jakieś paswisko. A paprykarze sie ciesza.

Matejko22 - 21 września 2018, 20:15:10 - *.centertel.pl
Warto było zobaczyć taką Pogoń bo Wisła była tylko tłem gdyby sędzina mierny to że dwa karne dla Pogoni powinny być;-)

Borubar - 21 września 2018, 20:15:25 - *.147.3.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Pogoń
Macieja niejednokrotnie broniłem i uważałem, że zostanie w przyszłości solidnym trenerem. To ja zawsze dodawałem mu otuchy podczas gdy wszyscy równali go z ziemią. Gdybym nie miał najmniejszego pojęcia o futbolu, to od razu bym napisał, że Stolarczyk nigdy nic nie osiągnie. Takich mamy "fachowców " na forach internetowych,że nie potrafią przewidzieć prostej rzeczy. Na meczu nie byłem,bo nie pasował mi termin. Gdyby grali o 20:30 to z pewnością bym poszedł i wspomógł klub finansowo zakupem piwa, kiełby i biletu na krytą trybunę. Konfidentem mnie nie nazywaj bo zawsze działam dla dobra społeczeństwa. Z pewnością nie możesz się wykazać niczym konkretnym jeśli chodzi o pomoc dla społeczeństwa. Ja mam na swoim koncie trzy ujęcia obywatelskie (pijani kierowcy) i jedno zgłoszenie pracy na czarno. Jestem w 100% pewny,że nie masz na koncie nawet 20% moich działań.

miki - 21 września 2018, 20:16:29 - *.90.160.140
ktoś u buka zarobił ;)

Wiślak - 21 września 2018, 20:17:27 - *.dynamic.chello.pl
Marudzenie,i żenujące komentarze.
A dlaczego tak jest? Odpowiedz:Siedzicie w domach i narzekacie nie wspieracie swoich klubów.
Jacy ludzie w tym kraju taka liga.
Graty dla Pogoni.I dla jej garstki wiernych kibiców.Za to że byliście mimo wyników,aury i terminu meczu.
Wisła głowy do góry gramy dalej.Widzimy się we wtorek na R22.
Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.

dino(L) - 21 września 2018, 20:18:34 - *.business.static.de.bt.net
@Wiślak
Ja Ciebie również pozdrawiam

Olo - 21 września 2018, 20:19:37 - *.dynamic.chello.pl
Widzę, że tradycyjnie zaczyna się oddawanie punktów przez lidera Ekstraklasy, żeby tylko mistrzem nie zostać. A później Legia będzie się jarać, że wygrała ligę, której nikt inny nie chce wygrać, bo na tym tylko straci kasę.

Varadi - 21 września 2018, 20:22:04 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo borubar. Dla tej zmiany jesteś sygnalista czyli jednak kolejarz

Stan - 21 września 2018, 20:23:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaka liga taki lider :P

lato - 21 września 2018, 20:23:57 - *.sileman.net.pl
Pierwszy gol to samoboj Lisa.Jak mozna byc tak slepym jak kom eurosportu.Lis pakuje piastka do tora a oni 17 powtorek i ze Buksa strzelil. Graty Pogon KSG

Edek - 21 września 2018, 20:24:16 - *.play-internet.pl
Wiśle nie pomógł Zdenek "Dostaw Nogę" Ądraszek.

R - 21 września 2018, 20:25:51 - *.centertel.pl
Pierwsza bramka dla Pogoni fałl na bramkarzu

Pogoń - 21 września 2018, 20:26:31 - *.centertel.pl
Ni dość że konfident to jeszcze oszustem jesteś! Pisałeś że jesteś człowiekiem honorowym, to gdzie ten twój honor? Wydawałeś oświadczenia że kończysz z pisaniem tutaj i teraz jak gdyby nigdy nic dalej się udzielasz i kłamiesz! Dla dobra społeczeństwa przestań się błaźnić bo znowu oklep zarobisz!

arni73 - 21 września 2018, 20:27:59 - *.ssp.dialog.net.pl
Taki to lider, że jeszcze dwa mecze i w strefie spadkowej może się znaleźć.

BeeSKa - 21 września 2018, 20:28:34 - *.adsl.inetia.pl
Dobrze mówił Stolarczyk w jakimś wywiadzie przed meczem, że nie jadą jako faworyci, bo każdy może wygrać z każdym obecnie. Hehehehe

Szczęsny - 21 września 2018, 20:30:00 - *.dynamic.chello.pl
@R do szkoły z tym twoim "fałlem". Błąd bramkarza a nie faul.

Pogoń - 21 września 2018, 20:35:07 - *.centertel.pl
Jeszcze jedno Borubarze konfidencie:w tej chwili robię coś dobrego dla społeczeństwa, podaję Ci adres do szpitala psychiatrycznego w Szczecinie:ul. Broniewskiego 26! Zapisz sobie i skorzystaj!

Ale ja o czym innym.
Zagrałem na live Hjk Helsinki, Ural rozstrzygn. w hokeja i Pilzno do rozstrzygn. w hokeja.
Hjk i Ural do rozstrzyg. wygrały swoje a w meczu Pilzno Sparta było 2:2, i te podłe nie daly mi early mimo iż spełniałem warunki early!!!
Pilzno się osmieszyło mając poteżną przewagę... przegrali w dogrywce 2:3
I mnie wykasowali juz całkiem z kasy
Zgłaszam reklamacje, że nie było early.
Druga rzecz która jest zła to jest to że jak da się wniosek o wypłate to nie ma takiego posredniego konta co by pobrało pieniądze z wirtuala i przechowywało do momentu zaksięgowania w banku.

Iuka - 21 września 2018, 20:45:46 - *.centertel.pl
Haha, szach-mat borubar zaorany! A wracając do Stolarczyka to uważam że jego Wisła znajdzie sie w górnej 8 ale nie odegra nic ważnego w grupie mistrzowskiej

Ojjjj - 21 września 2018, 20:49:06 - *.146.37.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szczecin 400tys mieszkańców i tylko 3750 widzów!? Ja się nie śmieje ,to po prostu jest smutne.To nie tylko w szczecinie tak jest ale tu chyba najgorzej wygląda sytuacja z frekwencją patrząc na liczbę mieszkańców.

Pytajnik - 21 września 2018, 20:59:43 - *.static.korbank.pl
Początek końca. Opóźnienia w pensjach sięgają już trzech miesięcy. Sponsorzy oburzeni ujawniona historią, zawijają manatki. Rycerze ortalion spod znaku uciekającego miśka starają się ratować klub wykupując bilety, a to głównie z ich powodu uciekają sponsorzy.

kolo - 21 września 2018, 21:05:02 - *.dynamic.chello.pl
rekiny pogadają sobie w zacisznym gabinecie p. prezes i wejdą na odpowiednią ścieżkę od następnego meczu

Pogoń - 21 września 2018, 21:05:47 - *.centertel.pl
Ojjjj, zobacz na stadion a potem oceniaj! Porównaj sobie frekwencję w innych miastach gdzie są piękne, nowoczesne stadiony a ludzi przychodzi mało! Będzie nowy obiekt w Szczecinie (albo przynajmniej dach nad głową na tym który jest teraz) to i kibiców będzie więcej! Ja dzisiaj zmokłem jak kura, nie pierwszy ani nie ostatni raz, gardło zdarłem, w dopingu pomogłem!

fansport - 21 września 2018, 21:06:44 - *.dynamic.chello.pl
mistrzostwa się wiślakom zachciało , nie dla psa kiełbasa.

Tylko do v - 21 września 2018, 21:30:15 - *.opera-mini.net (*.40.248.54)
@varadi pisales kolego pod postem "Rafal Siemaszko"ze arka nie ma sekcji piłki recznej. Jak nie ma? Skoro jutro jest mecz sledzi z paprykarzami w exlidze. A Ty i ja kibicujemy naszej Miedziance jutro! Kolego! Hey Miedz! Kto wygra mecz? Oczywiscie Mks Miedz! 3-1 dla Miedzi!

paprykarz - 21 września 2018, 21:41:33 - *.130.71.194.in-addr.arpa
Raczej się u buków nikt nie obłowił - sprawdzałem przed meczem i było prawie po równo, co mnie dziwiło, ale pewnie buki coś więcej wiedzą. Pogoń nie spadnie, a kto nam da punkty jak nie stary-dobry Stolar co się u nas wypasł na dyrektorowaniu

GF - 21 września 2018, 21:43:15 - *.dynamic.chello.pl
Kiełbasa? Chyba raczej padlina

Parorubar - 21 września 2018, 21:59:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Byles na meczu czy znowu wybrałeś grill /mc Donaldas? A do komentowania pierwszy. Kibic w kapciach

xcz - 21 września 2018, 22:24:36 - *.dynamic.chello.pl
Podobał mi się ten Podstawski, że nie bał się gry 1 na 1 w polu karnym, jak nasze surowce. Jak się zaaklimatyzuje, będzie jeździł z leszczami z ligi równo i z efektem.

Giovanni - 21 września 2018, 22:26:53 - *.centertel.pl
Kibic Legii pozdrawia Pogoń

Tututka - 21 września 2018, 22:30:08 - *.77.166.208.vultr.com (2a01:111f:a3c:f900:5d6a:7598:8178:7a41)
@Pogoń
Masz 100 proc racji
Borubar to nie tylko konfident ale też kłamca i złodziej . Okradł swoją własną ciotkę !!!! ( o czym sam pisał )
O tym już nie wspomni
Człowiek bez godności i honoru wszyscy to wiedzą .

starr - 21 września 2018, 22:34:17 - *.icpnet.pl
Karny za faul na Podstawskim się należał to sędzia poszedł w tv czyste wejście w Nunesa oglądać.

holl - 21 września 2018, 22:47:11 - *.dab.02.net (*.64.80.237)
Brawo Paprykarze najwarzniesze że ten golębnik wyprzedziliscie ...Pozdro z Warszawy..

flota - 21 września 2018, 22:49:12 - *.dynamic.mm.pl
Mecz z liderem a na trybunach....pół Żylety.

Tifosi - 21 września 2018, 22:52:26 - *.proxnet.pl
Prawda to,że liderzy bojówki kibiców Ruchu Chorzów "Psycho Fans" poszli na współpracę z policją i posprzedawali swoich ziomków z Wisły Kraków?

KCH - 21 września 2018, 23:03:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedyś Sosin czy Mariusz Dżop, dzisiaj drewniany Buksa. Wisłę zawsze gnębili jej byli zawodnicy czy wychowankowie.
Gratulacje dla Pogoni za pierwsze zwycięstwo. Ta liga jest kompletnie nieprzewidywalna, ale sam Stolarczyk wiedział że ten mecz będzie dużo trudniejszy niż np ostatni z Lechią rudego Stokowca.

Cwks - 21 września 2018, 23:07:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Pogoń!!!

J20 - 21 września 2018, 23:09:49 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Wisła przegrała , Lech przegrał . Można na 100% obstawiać u buka , że Jaga przegra a Legia max remis

Portowiec - 21 września 2018, 23:36:49 - *.play-internet.pl
Flota zamilcz ostatnio się wyparliście swojego klubu
Nie wstyd Ci ?

flota - 21 września 2018, 23:50:32 - *.dynamic.mm.pl
Portowcu, nie pij już. 3750 osób to powinno przyjść z samego Pogodna.

ja - 22 września 2018, 0:27:42 - *.dynamic.mm.pl
Grupa Przestępcza "Maczeta" Kraków

fansport - 22 września 2018, 0:40:06 - *.dynamic.chello.pl
podobno ta mała liczba kibiców to protest przeciwko temu że stadion za mały, a mieli obiecany nowy stadion na 20 tysięcy miejsc.

Na wałek - 22 września 2018, 1:10:34 - *.free.aero2.net.pl
Ustawianie meczów idzie pełną parą.

ukutursjać - 22 września 2018, 2:26:42 - *.internetia.net.pl
@Tifosi Oczywiscie, ze prawda. Nie na darmo nazywaja na calym Slasku Ruch fabRyką Konfidentów.

Piszczel - 22 września 2018, 2:29:50 - *.internetia.net.pl
@flota Kazdy ma gdzies palcic i ogladac ustawiane mecze.

niemagórni - 22 września 2018, 7:06:36 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Prawdziwe emocje tylko w ligach młodzieżowych i to od juniora młodszego w dół. Tam widać walkę, radość i prawdziwe łzy. Reszta na kompost.

40% - 22 września 2018, 7:15:11 - *.146.224.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@flota - a jaka była frekwencja w Świnoujściu na I lidze?
W porywach do 1,5 tys. stadionik malutki, a i tak pustkami świecił.

Tifosi - 22 września 2018, 7:29:27 - *.proxnet.pl
Kibice Wisły Kraków doprowadzili do rozpadu TKWM,czyli wieloletniej przyjaźni z Lechią i Śląskiem. Wybrali Ruch Chorzów w pakiecie z Widzewem i Elaną. Okazało się,że liderzy Ruchu Chorzów zostali świadkami koronnymi i posprzedawali kibiców Wisły. To dowodzi,że lepiej było dla Wisły pozostać wiernej swoim wieloletnim przyjaźniom,niż zakładać sojuz z nowymi zgodami.

slazak - 22 września 2018, 9:12:31 - *.adsl.inetia.pl
Ten mecz obnażył wszystkie słabości polskiej Ekstraklasy. Najbardziej wyrównana liga Europy Najsłabsze – według rankingu ELO – w ekstraklasie Zagłębie Sosnowiec dzieli od lidera tylko 179 rankingowych punktów. Powinno 2-2,5 razy więcej. Polskie zespoły graja na poziomie II niemieckiej Fußball Bundesligi. Brakuje mocnej czołówki, 3-4 klubów ogranych w europejskich pucharach. To tylko kilka cytatów z pewnego mądrego artykułu. Piłkarze Wisły mogli ten mecz sobie zwyczajnie odpuścić na znak protestu. Każdy znający temat wie, że nad stadionem na Reymonta krąży widmo prokuratora, policyjnych zatrzymań, wniosków o tymczasowe aresztowanie...

zzz - 22 września 2018, 9:18:48 - *.136.136.210
No to pograła wisełka :D Wystarczy trochę ich popressować i Ondrasek z Boguskim nie istnieją,szkoda że w puchraach tak nasze ekipy nie grają :P Poza tym Miśka nie ma zarząd się sypie,czarno to widzę :P A ito nie koniec rewelacji nt. gangsterskich kontaków Marzenki ;] Wszak za co żyć musi,bandziorów bronić będzie ha!

Yoop - 22 września 2018, 11:10:43 - *.opera-mini.net (*.147.4.85)
Brawo Portowcy Pozdr z GŚ ino GieKSa

flota - 22 września 2018, 11:44:07 - *.dynamic.mm.pl
@40% - stadion ma 3070 miejsc. Idealny jak na nasze warunki. W I lidze mieliśmy dobrą frekwencję jak na pojemność obiektu. Można sprawdzić w archiwum.W przypadku Pogoni mówimy o zespole miejskim liczącym ok.400 tys. ludzi. Ponadto był to mecz z liderem. 8-9 tys. to minimum moim zdaniem. Tylko tyle. Całe lata trzymam z Pogonią ale zwyczajnie mi przykro i wstyd, że w mieście z taką tradycją jest tak żenująca frekwencja.

flota - 22 września 2018, 11:46:23 - *.dynamic.mm.pl
Piszczel, coś w tym jest. Mam jednak szczerą nadzieję, że Pogoń się odrodzi i jeszcze będziemy dumni z Portowców.

Kolo - 22 września 2018, 12:13:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Decyzyjni z Chorzowa chcieli zostać bohaterami a zostali sprzedawczykami.

fansport - 22 września 2018, 12:14:06 - *.dynamic.chello.pl
trudno o dobrą frekwencje, jak są rozpieszczeni ligą mistrzów i wolą przed telewizorem oglądać messiego, niż na stadionie swój zespół.

40% - 22 września 2018, 12:19:10 - *.146.235.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Aleś palnął @flota - sobie w kolano. Mecz z Lubinem, który wtedy wygrał ligę wg archiwum oglądało w Ś. sześciuset kilkudziesięciu widzów... Czyli frekwencja na poziomie Głogowa
Zresztą o czym tu gadać, przecież były skróty w tv i było widać te "tłumy".

starr - 22 września 2018, 12:30:22 - *.icpnet.pl