25 września 2018, 15:30 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)

Gryf: 12. Wiesław Ferra - 19. Grzegorz Gulczyński (46, 22. Błażej Niciński), 10. Krzysztof Wicki, 17. Adrian Liberacki, 11. Mateusz Goerke - 16. Kamil Włodyka, 6. Oskar Sikorski, 15. Piotr Kołc, 20. Maciej Koziara (67, 14. Paweł Czychowski), 8. Robert Chwastek - 9. Dawid Rogalski.

Stomil: 13. Michał Leszczyński - 4. Jakub Mosakowski, 6. Ernest Dzięcioł, 16. Łukasz Sołowiej, 20. Wojciech Dziemidowicz - 34. Wołodymyr Tanczyk, 7. Paweł Głowacki, 21. Łukasz Jegliński, 73. Dominik Wasiak (77, 31. Hubert Szramka), 9. Tomasz Zając (90, 11. Maciej Serbintowicz) - 17. Mateusz Mętlicki (72, 19. Rafał Śledź).

żółte kartki: Liberacki, Goerke - Tanczyk.
czerwona kartka: Adrian Liberacki (90. minuta, Gryf, za drugą żółtą).

widzów: 355.

Puchar Polski 2018/2019

źródło: własne / lajfy.com

Ave - 25 września 2018, 17:22:12 - *.185.237.227
Brawo Stomil ! W rezerwowym składzie pewne zwycięstwo i awans do kolejnej rundy.

varadi - 25 września 2018, 17:22:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Ciekawe co robił na trybunach borubar ?

ol. - 25 września 2018, 17:24:01 - *.146.164.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przegrać ze Stomilem grającym w takim składzie, jeszcze u siebie to sztuka

Ave - 25 września 2018, 17:27:28 - *.185.237.227
Porównując ostatni mecz wygrany z Odrą Opole chyba żaden z zawodników nie wyszedł tam w podstawowym składzie. Większość zespołu przygotowuje się do piątkowego meczu z Chrobrym w Głogowie. W ramach ciekawostki dzisiejsza kadra pojechała do Wejherowa w dniu meczu (czyli jakieś 3-4h) i nie miała problemu z ograniem 2 ligowca. W Stomilu paru nastolatków (m.in. Wasiak, Mosakowski, Szramka, Serbintowicz).

OKS - 25 września 2018, 17:28:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasi sądząc po składzie ten mecz odpuścili widać ale cieszy wygrana AVE STOMIL!!!

Hultaj - 25 września 2018, 18:17:54 - *.dynamic.mm.pl
Varadi no Borubar czekał jak to ty piszesz pod wejściem bukmacherski czy znowu jak to pisałeś twojo piłkarze miedzi nie stali i nie obstawiali,twoje ośle wpisy po przegranej.Zawsze tam ich widziałeś i pisałeś dzieciaku.

OKS - 25 września 2018, 18:26:26 - *.play-internet.pl