26 września 2018, 22:49:47 - wsobon
Dwa gole Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik zdobył dwie bramki w wygranym przez Napoli 3-0 (1-0) spotkaniu 6. kolejki włoskiej Serie A z Parmą. Reprezentant Polski ma na koncie trzy ligowe trafienia w tym sezonie. 24-letni napastnik opuścił boisko w 85. minucie zmieniony przez Adama Ounasa.

26 września 2018, 21:00 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 3-0 Parma Calcio 1913
Lorenzo Insigne 4, Arkadiusz Milik 47, 84

żółte kartki: Leo Štulac, Bruno Alves, Antonino Barillà (Parma).

sędziował: Daniele Doveri (Rzym).

W barwach Napoli wystąpił również Piotr Zieliński, który opuścił boisko w 76. minucie, gdy zmienił go Simone Verdi.

Napoli jest obecnie wiceliderem Serie A z piętnastoma punktami.

Kat - 26 września 2018, 22:52:42 - *.play-internet.pl
Wow

Borubar - 26 września 2018, 22:59:48 - *.146.96.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oby tą skuteczność przełożył na występy w kadrze. W Napoli jest skuteczny, więc może złapie trochę pewności siebie i odblokuje się pod ręką Jurka Brzęczka. Trzeba trochę mu zaufać i trochę chłopa wesprzeć bo może nie radzi sobie z krytyką. Nie jestem fanem Jurka Brzęczka, ale może taki łagodny szkoleniowiec będzie potrafił dotrzeć do Milika. Gol z Niemcami na Narodowym i bramka z Irlandią Północną dawały nadzieję na to, że Milik będzie wiodącym zawodnikiem w kadrze. Później coś się zacięło i teraz musimy łudzić się, że w końcu ruszy od nowa. Sam byłem zwolennikiem Milika (i dalej jestem) ale załamany jestem gdy nie wykorzystuje 100% okazji.

Pangia - 26 września 2018, 23:08:26 - *.dynamic.mm.pl
Najstarsi górale nie pamiętają ostatniego wartego odnotowania występu Milika w reprezentacji. Jego nie warto po prostu powoływać, bo sobie nie poradzi. Nie on pierwszy zresztą umie grać tylko w lidze.

fansport - 26 września 2018, 23:30:39 - *.dynamic.chello.pl
to prawdziwe święto, kiedy milik trafia nie w słupek, w poprzeczkę bramki, ale do siatki bramki, szkoda że w reprezentacji na euro i mundialu tak nie strzelał, tylko obijał te słupki i poprzeczki.

wikiadax - 26 września 2018, 23:45:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wartość "pomostu" Arek Milik - Piotrek Zieliński dla polskiej reprezentacji jest bardzo cenna. Malkontenci talentu Arka przekonacie się już w najbliższych spotkaniach kadry w październiku. Jurek zrobi z nich właściwy pożytek dla drużyny. Cały czas zapominacie, że Arek jeszcze jednak nie tak dawno przeszedł dwie poważne kontuzje. W Ajax strzelał cudowne gole a w Napoli byle kto nie gra jeszcze u Ancelottiego !!!

Tur Turek - 27 września 2018, 6:11:06 - *.net-system.pl
Milik jest świetny. Hejterów boli dupa. Z jego nieskutecznością troche mają rację. Ale to nie jest typowy snajper. To napastnik który przyjmie piłkę, przebiegnie 30 metrów i na koncu poda do lepiej ustawionego. Będzie łupał bramki ale to nie jest gracz na złotego buta. Ale hejterom bardziej pasuje tępak z okręgówki który nie ma wizji gry jednak potrafi kopnąć napałe w światło bramki. San Marino może też ma dobrych snajperów ale co im po tym jak nikt nie potrafi wziąć na siebie ciężaru gry?
Eto'o w Barcelonie marnował co mecz z 3 setki a do tego ładował 2 bramy. Umiał się odnaleźć. Jak przeszedł Ibra to stał i czekał na gotowe, wyniki poszły w dół.
Mundial był fatalny ale tam wińmy tylko Nawałkę. Senegal nas się bał a my nawet nie próbowaliśmy ich atakować. Taktyka na podanie do Cionka który krył Szczęsnego. A teraz Arek będzie zbierał baty bo w ciągu ostatnich 2-3 lat zmarnował kilka setek. Ahh, znawcy piłki nożnej.

VNNV - 27 września 2018, 8:19:52 - *.strzyzowski.net
Jeden trafia inny pudłuje. Zieliński dwie setki i nie trafił. Tak samo Stępiński w meczu z Genoa.

LEON - 27 września 2018, 19:13:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl