28 września 2018, 22:39:33 - euzi
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił bramkę dla Leeds United, a jego drużyna zremisowała 1-1 (0-1) w wyjazdowym meczu 10. kolejki angielskiej Championship przeciwko Sheffield Wednesday. To czwarte ligowe trafienie 28-letniego pomocnika w tym sezonie.

28 września 2018, 20:45 - Sheffield (Hillsborough Stadium)
Sheffield Wednesday FC 1-1 Leeds United FC
Adam Reach 45 - Mateusz Klich 54

żółte kartki: Matt Penney, Barry Bannan - Mateusz Klich.

sędziował: Robert Jones.
widzów: 26 717.

Klich oraz były obrońca Lecha Poznań Barry Douglas rozegrali całe spotkanie. Ich klub jest liderem i ma 19 punktów po 10 meczach.

westham - 28 września 2018, 22:42:20 - *.dynamic.chello.pl
jest w gazie pokazuje się do gry

KCH - 28 września 2018, 22:43:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka bardzo ładna, ale ta gościa z Sheffield na 1-0 to na 90% będzie gol sezonu.

starotyski - 29 września 2018, 0:53:43 - *.as43234.net
Coraz więcej świrów na 90minut. Jeszcze nie wiem czy to dobrze, czy to źle. Borubaryzm jest jak Dżuma.

Zawiszak - 29 września 2018, 2:16:17 - *.play-internet.pl
Gdyby w Cracovii teraz grali Klich Covilo Piątek i Kapustka Cracovia by grała teraz w fazie grupowej LM

Kol - 29 września 2018, 6:34:56 - *.dynamic.chello.pl