29 września 2018, 20:20:29 - bartekwr9
Gol Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił gola dla Riga FC w wygranym 2-1 (0-1) meczu 23. kolejki łotewskiej ekstraklasy z RFS Ryga. Była to jego pierwsza ligowa bramka w tym sezonie. Biliński wszedł na boisko w 68. minucie w miejsce Thiago Primão.

29 września 2018, 18:30 - Ryga (Sporta kompleks Arkādija)
RFS Ryga 1-2 Riga FC
Roberts Savaļnieks 11 - Wołodymyr Bajenko 74, Kamil Biliński 83

żółte kartki: Aleksandrs Solovjovs, Vjačeslavs Isajevs - Stefan Panič.

sędziował: Damian Mac Graith.

W obu drużynach wystąpili piłkarze grający w przeszłości w polskich klubach. W RFS Ryga cały mecz zagrali Kaspars Dubra (Polonia Bytom), Aleksandrs Fertovs (Korona Kielce) i Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok). W barwach Riga FC pełne 90 minut rozegrali Antonijs Černomordijs (Lech Poznań) i Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk). W doliczonym czasie gry z boiska zszedł Deniss Rakels (Zagłębie Lubin, GKS Katowice, Cracovia, Lech Poznań), którego zastąpił Boriss Bogdaškins. Poza kadrą meczową znaleźli się Vladislavs Gabovs (Korona Kielce) oraz Oļegs Laizāns (Lechia Gdańsk, Łódzki KS).

Riga FC ma na koncie 53 punkty i zajmuje pierwsze miejsce w lidze.

Papagol - 29 września 2018, 20:21:19 - *.play-internet.pl