Lolo - 29 września 2018, 22:24:01 - *.201.55.170

cvg - 29 września 2018, 22:26:25 - *.dynamic.mm.pl
Myślę, że Raków powinien przemyśleć godziny meczów
Gra przy świetle poprawia klimat ale 8 w sobotę totalnie rozwala system i przestawia cały wieczór.. imieniny, urodziny, impreza u cioci... wszystko walibw łeb... w przeciwieństwie np. do takiej 3 lub 4... stąd tak mało osób pewnie

Stal - 29 września 2018, 22:27:20 - *.147.97.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

:-) - 29 września 2018, 22:28:09 - *.146.233.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tradycyjnie u siebie ciężko, ale 3 pkt są i tylko to się liczy.
Papszmiriada trwa

voko - 29 września 2018, 22:28:22 - *.centertel.pl
@PM wez chłopcze naucz sie na klasówkę do szkoły i zamknij jape.Zapamiętaj Raków na koniec sezonu bedzie 6-7 w tabeli

Polako - 29 września 2018, 22:30:32 - *.234.c88.petrotel.pl
Mam pytanie do kibiców z Częstochowy - czy jeszcze niedawno dobrze rokujący Radwański zupełnie przestał się rozwijać, że stracił miejsce w składzie i grywa ogony? Ew. nie daje aż takiej jakości, by rozsądnym było stawiać na tylko wypożyczonego gracza albo ma jakąś kontuzję?

Kibice - 29 września 2018, 22:36:29 - *.play-internet.pl
Jesteś prawdziwym kibicem idziesz na mecz bez względu która to godzina

BBJ - 29 września 2018, 22:40:40 - *.146.32.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@voko boli?

gonik - 29 września 2018, 22:43:08 - *.dynamic.mm.pl
voko zrób sobie badanie na zator bo żyłka ci strzeli... Raków obija wszystkich jak dzieci.. a na jesień gra się teraz 2/3 całości meczów więc ciekawe ile byś postawił u booka na te swoje brednie... ja za to założę się że bytowia owszem wyleci z piątki .. zakład??

dd - 29 września 2018, 22:43:29 - *.dynamic.mm.pl
POLAKO, Radwański jest jednym z wielu bardzo dobrych pomocników bo kadra jest bardzo wyrównana. Wejdzie w swoim czasie bo nikt nie może przewidzieć posunięć trenera ;)

wikiadax - 29 września 2018, 23:42:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz godny lidera z viceliderem I Ligi. Raków z wielkim trudem utrzymał zwycięstwo kiedy Bytovia w końcówce cisnęła niemiłosiernie. Niewiele brakowało do powtórki z Jastrzębiem. Brawo Chłopaki za walkę do końca i dla Trenera Marka za umiejętne dopasowywanie składu pod każdego rywala. Teraz już nikt nie powie, że Raków jest przypadkowym liderem !!!

gonik - 29 września 2018, 23:53:33 - *.dynamic.mm.pl
nie przesadzaj z tym ciśnięciem... raków w pietwszej połowie powinien wygrywać 3-0. zasłużona i bezdyskusyjna wygrana

Zaja - 30 września 2018, 0:04:49 - *.237.224.134
Powinien wygrać w pierwszej , ale pod koniec meczu cisnienie było. Do ostatniej akcji były nerwy skoro bramkarz wyszedł w pole karne Rakowa

Jsb - 30 września 2018, 0:40:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wszyscy macie racje raków ładna piłkę gra ale sędzia druga połówkę zepsol a bytovia szacun za walkę raków jak nie spochnie to awans pewny a bytovia miejsce 2-8 i tak będzie dobrze pozdrawiam

daro - 30 września 2018, 0:41:12 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Bytovia, bez dwóch zdań, najlepsza drużyna jaka do tej pory grała w Częstochowie. Dobry i szybki mecz z obu stron, dużo składnych i ciekawych akcji. Inna sprawa to nieskuteczność Rakowa, w I połowie trzy zmarnowane setki. Zastanawiam się tylko jak długo Bytovia utrzyma taką formę, bo kadrę ma raczej wąską i w razie konieczności zmian może spaść jakość. W tej formie jak dzisiaj będzie lała innych w I lidze.

Jsb - 30 września 2018, 1:04:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Daro super wpis bytovia kadra fajna ale nie szeroka jak np raków młode chłopaki walczą plus ograni czytalem wywiad z prezesem bytovi ze tylko pewne utrzymanie ich interesuje i punkty łapią bo po drutexs trzeba to wszystko ustawić ale jest Ok tyłów z kasa niema nowe boisko się buduje z boku stadionu A jak wiadomo kasa niegra Pozdrawiam daro i dzięki za wpis

ŁKS_fan - 30 września 2018, 1:35:48 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Raków chce grać w Sosnowcu.

Zizu 81 - 30 września 2018, 1:38:25 - *.42.12.73.alfanet24.pl
Daro
Jak dla mnie najlepiepszy zespół to Jastrzębie , Bytovia nr 2 ale do przerwy powinno być 5-1 dla gospodarzy 🤔

lolo - 30 września 2018, 6:54:16 - *.dynamic.mm.pl
widze ze dzieci nie wiedza ze Rakow niemoze awansowac.

Zaja - 30 września 2018, 8:45:44 - *.237.224.134
Do lolo: To przynajmniej Wam zabierze taka mozliwość.

Chrisrks - 30 września 2018, 9:01:58 - *.42.13.165.alfanet24.pl
Po pierwsze piszcie nazwy klubów dużą literą.Raków rzeczywiście miał 100% sytuacje(Patryk Kun- 2) ,D.Formella,S.Musiolik i powinien już do przerwy rozstrzygnąć spotkanie.Po przerwie tradycyjnie goście zaczynają grać aktywnie,ale wcale nie byli lepsi.Zdecydowane i zasłużone zwycięstwo Rakowa!Żal słuchać trenera gości,który pier....i coś o stronniczym sędziowaniu.Ave Racovia!!!

lolo - 30 września 2018, 10:07:54 - *.dynamic.mm.pl
do Zaja nam?a wiesz gdzie gra Korona Kielce?

Wikiadax - 30 września 2018, 10:52:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Super byłoby jakby pomimo problemów kadrowych Raków nie odpuścił PP i wtedy największy sukces tej jesieni byłby, czyli konfrontacja i najlepiej odprawienie z kwitkiem Poznańskie Pyry co jest bardzo realne z tym w jakim gazie jest Raków

daro - 30 września 2018, 13:26:14 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Zizu 81
Jastrzębie było silne naszą niemocą. Przy 2:0 można ich było dobić ale w II połowie zawodnicy Rakowa byli jak dzieci we mgle, nagle przestali grać i przyglądali się, co robi Jastrzębie. Był to najgorszy mecz Rakowa jak do tej pory. Natomiast wczoraj Raków zagrał doskonałe spotkanie, od pierwszej do ostatniej minuty a Bytovia była niewiele słabsza, choć w sytuacjach, gdyby były wykorzystane to powinno być 5:2.

lzxa - 30 września 2018, 13:51:48 - *.dynamic.chello.pl
2 600 widzów... po co z taką publiką do ekstraklasy?

WróżMaciej - 30 września 2018, 14:12:02 - *.57.136.195.intelly.pl
Fajnie by było, gdyby Raków awansował. Ile to już lat poza najwyższą klasą? Ponad 20?

qepo - 30 września 2018, 15:29:48 - *.arbelon.com.pl
@lzxa - po to żeby bolało takich Ty ;]

zen - 30 września 2018, 16:00:37 - *.146.165.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
awans to dopiero na wiosnę--jeżeli będzie--wliczcie CUDA z 2 cześci sezonu.

kzet69 - 30 września 2018, 18:01:42 - *.43.33.254.ipv4.supernova.orange.pl
szkoda że z racji obowiązków zawodowych nie byłem na meczu, ale wielkie gratki dla Rakowa, ekstraklasa już jest jedną nóżką, trzeba tylko drugą dostawić!!!

kzet69 - 30 września 2018, 18:06:30 - *.43.33.254.ipv4.supernova.orange.pl
do @lzxa
będzie przeciwnik warty tego będzie i publika...

mexi - 30 września 2018, 18:08:10 - *.centertel.pl
Aj ludzie wy już dzielicie skórę na niedzwiedziu a do końca sezonu jeszcze ooo.. albo i więcej.Raków też nie będzie wszystkiego wygrywał daje jeszcze chwile i przyjdzie zadyszka.Dajcie sobie nie jedni na luz.

kzet69 - 30 września 2018, 18:09:50 - *.43.33.254.ipv4.supernova.orange.pl
@WróżMaciej dokładnie 20 lat, pamiętam te wspaniałe lata 90 -te gdy człowiek układał kalendarz studenckiego życia pod mecze Rakowa w ekstraklasie by być na każdym Pora na powtórkę

Wolfik - 30 września 2018, 22:33:45 - *.dynamic.mm.pl
@kzet69: Dokładnie, jak mówisz. Pamiętam jak zwalniałem się z roboty by na mecze zdążyć z Dąbrowy Górniczej. A karnet do dziś z portfelu noszę .