30 września 2018, 7:39:26 - dyrovski
Gol Dawida Kurminowskiego

Dawid Kurminowski strzelił gola dla MFK Zemplín Michalovce w zremisowanym 2-2 (0-2) meczu 10. kolejki słowackiej ekstraklasy z MFK Ružomberok. To druga bramka 19-letniego napastnika w sezonie.

29 września 2018, 19:00 - Michalovce (Mestský futbalový štadión)
MFK Zemplín Michalovce 2-2 MFK Ružomberok
Sadam Sulley 58, Dawid Kurminowski 85 - Tihomir Kostadinov 24, Kristi Qose 41

żółte kartki: Jozef-Šimon Turík - Tihomir Kostadinov.

sędziował: Adam Somoláni.
widzów: 924.

W 69. minucie Ismar Tandir (Ružomberok) nie wykorzystał rzutu karnego (Matúš Kira obronił).

Wypożyczony z Lecha Poznań zawodnik wszedł na boisko w 80. minucie w miejsce Petera Kolesára. W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrali wypożyczony z Legii Warszawa Tomasz Nawotka, a także występujący w przeszłości w Polonii Bytom Blažej Vaščák. W przerwie na boisku pojawił się następny wypożyczony z Legii zawodnik - Sadam Sulley, zmieniając Cheikha Alana Diarrę. Na ławce rezerwowych pozostali Jakub Grič (niegdyś Sandecja Nowy Sącz) i kolejny wypożyczony z Legii gracz - Brian Iloski, zaś poza kadrą znalazł się wracający do zdrowia po kontuzji Gerard Bieszczad.

W drużynie gości przez pełne 90 minut na boisku przebywał Yani Urdinov, który w przeszłości grał w Widzewie Łódź.

Zemplín ma pięć punktów na koncie i zajmuje ostatnie, dwunaste miejsce w tabeli.

Man - 30 września 2018, 9:44:59 - *.static.ip.netia.com.pl
News fajny bo bardzo szczegolowy.

fansport - 30 września 2018, 10:04:34 - *.dynamic.chello.pl
brzęczek powinien go powołać, selekcjoner ma sprawdzać wszystkich piłkarzy, tylko wtedy będzie wiedział, kto lepszy, kto gorszy.

lolo - 30 września 2018, 10:12:32 - *.play-internet.pl
Zapamiętajcie te drużyny. Latem 2019 roku przeprowadzą rzeź polskich klubów w pucharach.

PM - 30 września 2018, 12:49:21 - *.dynamic.chello.pl
@fansport święte słowa, bo to nie może być tak, że gra tym co NaWałka, a jeśli ktoś gra gorzej to dziurę zapycha jakimś graczem z Płocka z sezonu 2017/18. Plus powoływanie Błaszcza bez formy, bo Brzęczek to jego wujek.

wycior - 30 września 2018, 13:08:11 - *.centertel.pl
Teraz pewnie na 90minutek.sk piszą, że zamiast szkolić młodych Słowaków ściągany jest polski szrot

mml - 30 września 2018, 18:08:40 - *.free.aero2.net.pl
co to ? dzień po meczu?

LEON - 1 października 2018, 0:54:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Dawid

ZIENIU - 1 października 2018, 11:26:24 - *.10.208.191
Frekwencja w słowackiej lidze wymiata. Ciekawe jaka tam średnia sezonu? Pewnie ok 3 tys na mecz. U nas jest dość dobrze pod tym względem ok 10 tys nawet wyprzedzamy niektóre średnie ligi zachodnie. Szkoda tylko, że najważniejsze wyniki sportowe są fatalne