[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


6 października 2018, 17:21:21 - dyrovski
Lotto Ekstraklasa: Pogoń 4-0 Wisła Płock

6 października 2018, 15:30 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 4-0 Wisła Płock
Kamil Drygas 17, Sebastian Kowalczyk 70, Adam Buksa 76, Igor Łasicki 85 (s)

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 24. David Niepsuj, 40. Sebastian Walukiewicz, 25. Lasza Dwali, 77. Ricardo Nunes (50, 15. Hubert Matynia) - 27. Sebastian Kowalczyk (88, 34. Iker Guarrotxena), 28. Tomás Podstawski, 17. Zvonimir Kožulj (80, 8. Dawid Błanik), 14. Kamil Drygas, 10. Radosław Majewski - 18. Adam Buksa.

Wisła: 30. Thomas Dähne - 20. Cezary Stefańczyk, 26. Igor Łasicki, 18. Alan Uryga, 95. Patryk Stępiński - 7. Nico Varela (69, 16. Oskar Zawada), 4. Damian Szymański, 6. Damian Rasak (55, 10. Giorgi Merebaszwili), 8. Dominik Furman, 19. Karol Angielski - 21. Ricardinho (78, 23. Semir Štilić).

żółte kartki: Walukiewicz, Ricardo Nunes, Kowalczyk, Kožulj - Szymański, Varela, Uryga, Stępiński, Łasicki.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 5514.

ignac46 - 6 października 2018, 17:24:49 - *.centertel.pl
Dżwigała won !! Furman won !! Zarząd won !! Natychmiast albo jeszcze szybciej !! Amen.

Krugh - 6 października 2018, 17:24:54 - *.dynamic.chello.pl
Wielka Pogoń !!! Dopiero się rozkręcamy!!! Szkoda że nie na niebiesko

Menadzer - 6 października 2018, 17:25:25 - *.nette.pl
Szkoda Wisły Po ostatnich meczach widać jak ten zespół stacza się w dół. Lisiecki to dno totalne czemu on gra w pierwszej drużynie to tylko tajemnica prezesa i trenera

kupa - 6 października 2018, 17:25:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet nie zdążliśmy się obejrzeć, a Pogoń jeszcze niedawno skazywana na pewny spadek, dzisiaj ma zaledwie 7 punktów straty do lidera i śmiało może myśleć o grze o najwyższe cele. Histroia Pogoni Szczecin w tym sezonie najlepiej odzwierciedla obraz ekstraklapy.

Borubar - 6 października 2018, 17:25:55 - *.146.233.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Całkiem gładkie, łatwe i przyjemne zwycięstwo największego klubu na Pomorzu Zachodnim. Nie spodziewałem się takiej łatwej przeprawy zwłaszcza, że do tej pory z leszczami notowaliśmy słabsze rezultaty, a z czołówką graliśmy nieźle. Kamil Drygas to kapitan z krwi i kości i takiego kapitana nam potrzeba w Szczecinie. Pogoń już puka do górnej ósemki i za chwilę się tam zameldujemy. Darek Dźwigała już może pakować walizkę i szkoda, że musi zrobić to po meczu z nami. Pamiętam jego piękne rzuty wolne i te serpentyny, które rzucałem na murawę za czasów Sabriego Bekdasa. Zawsze miałem ich przy sobą sporą ilość, bo miałem wujka, który prowadził sklep spożywczy i czasem udało mi się trochę podprowadzić tych rolek. Byli trenerzy Pogoni zawsze dostają w czapkę w Szczecinie. Tak było gdy przyjechał Michniewicz (Pogoń-Termalica 5:0), ostatnio Maciej Stolarczyk z Wisłą przegrał tu 1:2, a dzisiaj Darek został poczęstowany pogromem. Ja też zawsze najgorzej czuje się w rodzinie i też gdy jadę na uroczystość rodzinną, to wracam rozgromiony. Tak było nawey ostatnio gdy pojechałem do dalszej krewnej i zawstydziła mnie przy całej rodzinie, że ponad 20 lat temu ukradłem z dziadkiem dwie reklamówki kukurydzy z pola. Faktycznie tak było, ale dziadek sam powiedział, że to nic złego. Uznaliśmy , że kukurydza nie jest prywatną własnością, lecz własnością społeczeństwa.

Slawo - 6 października 2018, 17:27:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzwigala co wyp.....laj

Paprukarz - 6 października 2018, 17:28:20 - *.mobile.spark.co.nz
W koncu takie zwycienstwo!
Moze bedzie coraz lepiej?Jeszcze Zyro,Delew i
Fojut zagraja niebawem.Czuje ze sie utrzymamy!

kęsik - 6 października 2018, 17:30:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No teraz to już pójdzie. Jeszcze jak wszyscy kontuzjowani wrócą, to nikt Pogoni nie zatrzyma.

bubiś - 6 października 2018, 17:30:32 - *.146.163.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wiadomo, że trener nie gra, ale dlaczego tak grają jego piłkarze?Przegrywamy na każdej pozycji walkę, jesteśmy wolniejszy, mniej biegamy. Tego nie da się wytłumaczyć. Tylko wstrząs może podnieść tę drużynę. Apeluję do Zarządu o wyciągniecie wniosków i reakcję, bo chyba kredyt zaufania dla Dźwigały nic dobrego nie przyniesie.

Wisła P - 6 października 2018, 17:31:22 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Borubar leszcz to Ty bo zyjesz tyko komentarzami na tym portalu życiowy nieudaczniku. Wyjdz w końcu z domu trollu. A Pogoń i tak spadnie.

jkl - 6 października 2018, 17:32:23 - *.108.c70.petrotel.pl
Ten Borubar to kiedys niesmieszny tzw Przemek i dziadek siwewlosy, pewnie na rencie siedzi internet z MOPSu i pieeerdoli glupoty. Mam nadzieje ze zaspiewamy na nastepnym meczu Darek Dzwigala to nasza duma i slawa

GórnikFan - 6 października 2018, 17:33:26 - *.215.192.92-internet.zabrze.debacom.pl
@Borubar - czy ta dalsza krewna też jest z Zabrza?

m. - 6 października 2018, 17:34:11 - *.dynamic.chello.pl
@jkl: wszyscy powinniście zaśpiewać: "wszyscyśmy głupsi od borubara".

xxx - 6 października 2018, 17:34:50 - *.class101.petrotel.pl
Darek pakujesz się i w poniedziałek w klubie Cię już nie ma! Mamy 11 kolejkę za nami, a klub gra jedną wielką tragedię. Z meczu na mecz jest coraz gorzej. Totalny chaos na boisku, brak taktyki i te ciągłe rotacje w składzie. Potrzebujesz mocniejszych okularów, żeby dostrzec, że chociażby Szymański to typowy defensywny pomocnik, a nie zawodnik do gry za napastnikiem? Z chłopaka którego chciał Spartak Moskwa zrobiłeś aktualnie przeciętnego kopacza. Z taką grą to jesteśmy obok Zagłębia Sosnowiec głównym kandydatem do spadku z takimi zawodnikami jak Ricardinho, Stilić, Merebashvili, Varela, Szymański, czy Furman. Już w poprzedniej kolejce zamiast wygrać po ogromnym szczęściu powinniśmy dostać od Lechii cztery bramki i tylko w Gdańsku mogą pluć sobie w brodę, że stracili pewne 3 punkty. Dziękujemy Darek, ale wystarczy. Panie prezesie Kruszewski liczymy na poważne decyzje!

W - 6 października 2018, 17:35:20 - *.play-internet.pl
Trener furman pa pa

robpłock - 6 października 2018, 17:40:45 - *.041.c84.petrotel.pl
Dzwigała wuefisto podaj się do dymisji,za twojej kadencji drużyna gra dno.Gdzie jest wisła z poprzedniego sezonu,to jest tylko cień tej drużyny.Ten trener wprowadzi nas do 1 ligi.W drugie połowie od 65 min.wisła nie istniała.Zarządzie wisły daj jeszcze więcej szans Dzwigale a za chwile 1 liga.

dd - 6 października 2018, 17:40:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trener nie pomaga zawodnikom, zawodnicy nie pomagają trenerowi. Nie ma chemii i tyle. Trener może być okej, piłkarze też, ale nie ma chemii i nic z tego nie będzie.

wisla - 6 października 2018, 17:43:50 - *.9.127.50
prezesie skoncz wasc wstydu oszczedz
rozgonic to dziadostwo z tym trenerem na zcxele to jest tragedia pierwsza liga pewnie info

zks - 6 października 2018, 17:47:36 - *.dynamic.mm.pl
Cała Wisełka jest zawsze razem!

oli - 6 października 2018, 17:48:14 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
No cóż, Wisła Płock gra coraz gorzej. Wchodzi 3 napastników i nie ma żadnej akcji pod bramką.
Widać że nie ma chemii, ciągłe eksperymenty ze składem, zawodnicy grają bez zaangażowania. Nic z tego raczej nie będzie.

Bolo - 6 października 2018, 17:54:08 - *.143.c70.petrotel.pl
Kruszewski ty ślepy jesteś chłopie?!Pokaż,że jesteś prezesem,pogoń tego dziada co się nazywa trenerem!!!Jeśli tego nie zrobisz to sam wkrótce wylecisz!!!

max - 6 października 2018, 17:54:10 - *.dynamic.chello.pl
Jak spisał się kolega Jurka Brzęczka? Zasłużenie powołuje Damiana Szymanskiego ?

opat - 6 października 2018, 17:55:51 - *.play-internet.pl
SZYMAŃSKIEGO to DRYGAS przykrył czapką.Panie Dzwigała co Pan robi z tą drużyną czy Masłowski i Kruszewski karzą Panu wystawiać Zawadę czyżby w Płocku brakowało drewna.Niszczy pan Merbe i SZTILICZa.Brać TYTOŃIA oby nie było za póżno.Panie DZWIDAŁA dobrze,że nosi pan czapke bo pod nią widać mniej szaleju.Ten wynik to prezent przed wyborczy dla właściciela Klubu.Do wyborów bez Dzwigały i Furmana.

Jasio - 6 października 2018, 17:56:03 - *.77.76.83
Brzeczek to nastepny Nawalka jeden bral swoich chlopakow z Gornika a ten z Plocka choc chlopaki zadnych umiejetnosci nie maja , Patologia i kolesiostwo . Boniek i Lewandowski robia cyrk z reprezentacji .

Autovidol - 6 października 2018, 17:57:25 - *.lightspeed.clmboh.sbcglobal.net
czy Barubar to nie czasem Siwewlosy? a wczesniej Ciamciara?

dd - 6 października 2018, 18:05:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do krytykantów trenera. Chciałbym powiedzieć, że zarówno piłkarze jak i trener są odpowiedzialni za wyniki. Grają niemal identycznym składem jak za Brzęczka a wyglądają słabo. To, że Dźwigała nadaje się tylko do juniorów bo nie ma charyzmy, każdy wie, ale piłkarze jako dorośli ludzie i profesjonaliści nie mogą sobie pozwolić na to aby grać przeciwko niemu bo coś im się nie podoba w jego osobowości. Widać że Stilić i Szymański to ludzie Brzęczka bo grają padlinę za Dźwigały. Stefańczyk osiągnął maximum w poprzednim sezonie i teraz będzie tylko w dół.Jedynie Furman gra na poziomie, ale i najwięcej zarabia. Dźwigała choćby nie wiem jak dobrze ich trenował to jeśli nie umie rządzić szatnią, nie odniesie żadnego sukcesu z Wisłą.

ivca - 6 października 2018, 18:06:35 - *.dynamic.chello.pl
@Autovidol
Oczywiście, że ten sam ;) Prawdopodobnie pracownik 90minut, w końcu ruch w komentarzach napędzać trzeba

Kolo - 6 października 2018, 18:13:51 - *.147.36.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do widzenia trenerze. W niedzielę bądź w poniedziałek dymisja trenera!!! Pewne info!!!

łukasz - 6 października 2018, 18:15:17 - *.play-internet.pl
KRUCHY miej jaja i odłuż prywate i pogoń Dzwigałe oraz Masłowskiego bo żle skończysz,jako grabarz Wisły

wisla - 6 października 2018, 18:16:00 - *.9.127.50
no to mamy po stadionie do okregowki tych grajkow do ciolkowa hehe

wisla - 6 października 2018, 18:20:03 - *.9.127.50
no to mamy po stadionie do okregowki tych grajkow do ciolkowa hehe

fan Wisła - 6 października 2018, 18:23:32 - *.216.c69.petrotel.pl
No i co Panowie ??? Od samego początku, jak pisałem o Dżwigale, że się nie nadaje: bo Wisła nie ma stylu, gra piach, że to trener bez charyzmy, bez pomysłu..... to żeście mnie krytykowali !!! Chodzę na mecze i widać ogromną różnicę w grze, między Wisłą z tamtego sezonu, a teraz !!!A przy tym, jego wybory personalne, dokonywanie zmian....- to jeden wielki DRAMAT ! TU POTRZEBA ODRAZU WIELKICH ZMIAN !!! Z ZARZĄDEM NA CZELE- bo zmarnują ten klub !!!

ares - 6 października 2018, 18:33:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Od dobrze poinformowanego fanatyka Wisły wiem,że tak naprawdę w klubie wszyscy mają Dźwigałę po dziurki w nosie.Dlaczego go nie dymisjonują?To jest już ich słodka tajemnica.

Jurek - 6 października 2018, 18:37:06 - *.class100.petrotel.pl
Drużyna Wisły jest ta sama, a zarazem nie ta sama. Gołym okiem widać brak takich piłkarzy jak:
- Arek Reca
- Konrad Michalak
- Jose Kante
Na dzień dzisiejszy brak w Wiśle również bocznych obrońców. Z całym szacunkiem dla Stefańczyka i Stępińskiego ale ich czas już minął.
Poszczególni piłkarze: Szymański, Merebashvili, Stilic są bez formy.
Najlepszy selekcjoner nic nie pomoże. Ale to co zrobił trener Dźwigała w 68' daje dużo do myślenia... Takie zmiany można robić w 88 minucie.
W sierpniu 2017 roku w Zabrzu również przegraliśmy 4:0, a mimo to zespół się odbudował.
TYLKO ZKS! Głowa do góry! Gramy dalej.
Panie Prezesie jesteśmy z Panem!!!
Starzy Kibice!

@fan Wisła - 6 października 2018, 18:37:55 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Pohamuj emocje. Widać, że trener nie radzi sobie z ustawieniem składu.
Furman bardzo dobry piłkarz ale obrona słaba. Wisła gra bardzo wolno, niedokładnie.
Co ma do tego zarząd? Zabrali trenera do reprezentacji wiec nie mieli za dużo czasu. Dźwigała tez nie jest w komfortowej sytuacji ale jednak mamy juz 11-ta kolejkę i bardzo słabo to wygląda.

zks - 6 października 2018, 18:44:38 - *.dynamic.mm.pl
Bo cała Wisełka jest zawsze razem!

z miasta - 6 października 2018, 18:45:25 - *.063.c85.petrotel.pl
czy prezeSIK z przypadku juz spakowany czy czeka az łysy przegra wybory??

PM - 6 października 2018, 18:47:36 - *.dynamic.chello.pl
Super wieść drodzy Portowcy! Jednak Drygas to świetny gracz

Kibic WP - 6 października 2018, 18:48:37 - *.241.c90.petrotel.pl
Dźwigała!!! Dźwigaj pan 4 litery i idź pan w trenować gdzie indziej!!! Nie pozwolimy ci na to byś niszczył nasz klub i brał za to pieniądze. Ty jesteś trener? Tobie jest potrzebny trener. Mam nadzieję że młody się nieźle wstydzi za ciebie.

dd - 6 października 2018, 19:03:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@z miasta A ty co, czyhasz na posadkę w Wiśle? Prezes zrobił kawał dobrej roboty i nie wyobrażam sobie innej osoby na tym miejscu. Żal du.. ściska że ktoś może mieć lepiej niż ty?

szybki - 6 października 2018, 19:21:39 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
"max - 6 października 2018, 17:54:10 - *.dynamic.chello.pl
Jak spisał się kolega Jurka Brzęczka? Zasłużenie powołuje Damiana Szymanskiego ? "
Chodzą pogłoski , że w obliczu słabszej formy Lewandowskiego , Szymański zażąda od selekcjonera kapitańskiej opaski .

fanatic - 6 października 2018, 19:28:35 - *.188.108.pools.vodafone-ip.de
Teraz już wiem dlaczego o Kamila Pogoń walczyla ze 2 lata chyba. Świetny gracz i dopiero sie pewnie rozkręca, zresztą jak cala drużyna. Bedzie dobrze,Ave 1948 !

Wislak - 6 października 2018, 19:34:38 - *.146.235.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chyba czas jednak na zmianę trenera. Sytuacja zaczyna przypominać te z Pala w 2012 r kiedy mając w składzie Kamińskiego, Bilinskiego czy Ricardinho w I lidze powinnismy zająć czołowe miejsca a my spadliśmy. Teraz sytuacja wyglada bardzo podobnie - skład mocniejszy niż przed rokiem , oczywiście nie wymagajmy pierwszej 5 ale na pierwsza 8 powinno być bez problemu a wyglądamy gorzej niż tragiczny Sosnowiec czy dramatyczna Cracovia..

ZST - 6 października 2018, 19:39:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
,aż tak przejmujecie się Borubarem czy uprzednio Dziadkiemsiwewłosy z wnukiem Przemkiem bo mnie to osobiście koło ..uja lata nakręcacie się nim jak śmigło wiatrem czasami to się zastanawiam kto ma bardziej coś nie ten teges z teges Gość po mojemu to se robi wachlarz śmieje się a Wy się spinacie oczywiście to tylko Moja skromna opinia .kurcze to mój pierwszy komentarz na 90 minet .-. przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale musiałem to z siebie wyrzucić bo już mnie to troszkę irytowało bo nawet jeśli z nim coś jest nie ten teges to przecież jeśli uważam kogoś za świra to jako ten mądrzejszy z głupkiem nie dyskutuję pozdrawiam i miłego weekendu pożyczam .-.

Tomekrts - 6 października 2018, 20:48:10 - *.play-internet.pl
Myslalem ze Pogon wystrzeli od pierwszej kolejki, ale powoli wracaja na wlasciwe tory.
Juz w zeszlym sezonie nowy trener robil roznice.

Kibic123 - 6 października 2018, 21:12:03 - *.icpnet.pl
Nie wierzyłem własnym oczom, szczerze w ogóle w ten team juz nie wierzyłem a tu proszę

Hanys - 6 października 2018, 21:12:40 - *.play-internet.pl
Dzwigała jedno ale drugim trenerem jest maser z Zabrza Żieleznik ludzie obudzcie sie.

Behemoth - 6 października 2018, 21:26:45 - *.9.127.134
jacky dostanie drugi medal... a powinien jeszcze jeden dostać, kilka lat temu, kiedy zatrudnił Libora Pale... słaby prezesik... taka prawda.

Lukas - 6 października 2018, 22:24:45 - *.136.c94.petrotel.pl
Załamka Wisełko. Można przegrać mecz po walce, ale to co dziś obejrzeliśmy to była tragedia. Musimy grać większą liczbą kreatywnych zawodników z przodu, a nie wystawiać 3 defensywnych pomocników do środka pola i liczyć nie wiem na co. Merebashvili do pierwszego składu koniecznie i niech tworzy z Ricardinho skrzydła. Środek pola to Szymański i Furman. W ataku Angielski mający za plecami Varelę i będzie dobrze. Łasicki jest bez formy i nie może grać w pierwszym składzie na ten moment. Rzeczywiście chemia tak jak piszecie pomiędzy trenerem a piłkarzami jest bardzo ważna. Grałem 7 lat zawodowo w piłkę i wiem co mówię. Piłkarze lubią mieć trenera, który jest inteligentnym człowiekiem, z którym można pożartować i dla którego chce się gryźć trawę. U nas na ten moment tego nie ma i chyba nie będzie. Coś czuję słuchając wypowiedzi trenera Dźwigały, że jest bardzo poukładanym i wrażliwym człowiekiem. Żeby nie rzec wprost trochę nudnym dla młodych chłopaków w naszym klubie. Treningi może są oklepane. Nie ma nowości żadnych. Pewnie tylko żmudna ciężka praca. Przynajmniej tym mi pachnie jak oglądam grę Wisły bez polotu i pomysłu. Trzeba też potrenować stałe fragmenty bo też jest masakra w tym temacie. Mamy dwa tygodnie na odbudowanie się psychiczne po takim ciosie jak dziś i złapanie świeżości, ale przede wszystkim trzeba odnaleźć radość z gry. NOWY STADION DLA NAFCIARZY! POZDRO!

Junior - 6 października 2018, 22:28:19 - *.dynamic.chello.pl
Coś mi się wydaje że Furman powinien mieć zmiennika. Wszystkie drużyny połapały się stylem gry tego zawodnika. Lepiej by było gdyby wchodził jako Joker.

Hendryk - 7 października 2018, 9:12:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pogoń idzie na mistrza. Pewne info.

kolo - 7 października 2018, 9:35:43 - *.146.162.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jacek Zielinski, Jan Urban, Jacek Magiera
, Leszek Ojrzyński kandydatami na trenera Wisły Płock.

rtyjhw - 7 października 2018, 11:25:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń wygrywa to i Dąb Dębno wygrywa idą jak burza w okręgówce !

Matejko22 - 7 października 2018, 15:34:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
Gra Pogoni to konsekwencja gry do przodu z dobrym napastnikiem który pomaga w grze defensywnej czyli wszyscy atakujemy i wszyscy się bronimy. Wisła P. Była przez 20 min równorzędnym przeciwnikiem puźniej bida z nędzą. A ich katem był Kamil Drygas który jest rzemieślnikiem z silnikiem diesla 1.9 TDI czyli nie do zdarcia. Czy Brzęczek powinien dać mu szansę pokazania się w kadrze?

robpłock - 7 października 2018, 16:06:43 - *.041.c84.petrotel.pl
W końcu przejrzeli na oczy i zwolnili trenera Dzwigałe.Dobra wiadomość, teraz zatrudnić rozsądnego trenera,który poukłada zespół i do boju wisło.Zacznijcie w końcu grać i wygrywać.

robpłock - 7 października 2018, 16:07:56 - *.041.c84.petrotel.pl
W końcu przejrzeli na oczy i zwolnili trenera Dzwigałe.Dobra wiadomość, teraz zatrudnić rozsądnego trenera,który poukłada zespół i do boju wisło.Zacznijcie w końcu grać i wygrywać.

pucha - 7 października 2018, 23:48:54 - *.centertel.pl
I co dalej Szymański do kadry...przecież to jest gorzej niż śmieszne...ja pier dole

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas