20 października 2018, 15:30 - Olsztyn (stadion OSiR)

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 27. Tomasz Wełnicki, 3. Lukáš Kubáň - 22. Dominik Kun, 66. Miłosz Trojak, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 10. Piotr Głowacki (66, 34. Wołodymyr Tanczyk) - 19. Rafał Śledź (83, 17. Mateusz Mętlicki).

Puszcza: 99. Miłosz Mleczko - 21. Łukasz Furtak, 3. Michał Czarny (17, 5. Konrad Stępień), 23. Piotr Stawarczyk, 28. Michał Mikołajczyk - 2. Łukasz Szczepaniak, 11. Marcin Stefanik, 8. Longinus Uwakwe, 10. Hubert Tomalski (74, 19. Marcin Orłowski), 25. Wiktor Żytek - 9. Krzysztof Drzazga (86, 14. Dawid Ryndak).

żółte kartki: Kun, Kubáň - Stępień, Orłowski.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 1692.

źródło: własne / lajfy.com

Ale jaja - 20 października 2018, 17:24:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Puszcza zremisowała wygrany mecz.Tak się nie gra prowadząc 2 do 0.W drugiej połowie oddaliscie pole przyszłym spadkowiczom i dlatego tylko remis.Trzeba było ich dobic na 3 do 0 w pierwszej połowie .Byłoby po ptokach.

gy789 - 20 października 2018, 17:34:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
100 -mil do roboty bo awans wam ucieknie

lpo - 20 października 2018, 17:37:39 - *.22.22.198
lepsze to niz nic!!gratulacje za walke do konca!

Dbh - 20 października 2018, 19:54:32 - *.centertel.pl
Kopacze słabo tylko holsi Stomilu trzymają poziom .

kormoran - 20 października 2018, 20:53:49 - *.184.39.193.ipv4.supernova.orange.pl
nagle okazalo sie ze pilkarze moga biegac i walczyc a Sledz to 2 razy lepszy napastnik niz wywracajacy sie od wiatru Goral!!

groszek - 20 października 2018, 21:35:56 - *.play-internet.pl
Brawo Zając wraz z Prezesem radiowcem będziesz grabarzem Stomilu.

groszek - 20 października 2018, 21:37:11 - *.play-internet.pl

FCH - 21 października 2018, 8:36:43 - *.dynamic.mm.pl
Po 0-2 po 20' Puszcza się cofnęła a zawodnicy Stomilu zaczęli walczyć, stwarzać sytuacje i wreszcie strzelać bramki. Stracone bramki to błędy głównie obrony. Remis z przebiegu meczu sprawiedliwy choć mogliśmy to wygrać. Najlepszy u nas wg mnie D. Kun- szarpał, dryblował, 2 strzały w poprzeczkę. Dobra zmiana Tanczyka. Nowy sztab nie trafił ze składem wg mnie. W tabeli dalej lipa tylko terminarz i sporo meczów w Olsztynie sprzyja.
Frekwencja ok. 2 tys.widzów, niższa niż np.w meczach z Odrą czy ostatnio z GKS-em K.
Sektor gości w Olsztynie dalej nieczynny.

ugh - 21 października 2018, 9:44:18 - *.222.117.192
dziw ze na tym obiekcie cokolwiek jest czynne..Puszcza frajersko ,stomil waleczny do konca,remis sprawiedliwy

OKS - 21 października 2018, 12:15:00 - *.play-internet.pl