20 października 2018, 17:22:53 - euzi
Dwie bramki Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwie bramki dla Bayernu w wygranym 3-1 (1-0) wyjazdowym meczu 8. kolejki niemieckiej Bundesligi z Wolfsburgiem. 30-letni reprezentant Polski, który asystował również przy trzeciej bramce, strzelił w tym sezonie w lidze pięć goli.

20 października 2018, 15:30 - Wolfsburg (Volkswagen Arena)
VfL Wolfsburg 1-3 FC Bayern München
Wout Weghorst 63 - Robert Lewandowski 30, 48, James Rodríguez 72

żółte kartki: Maximilian Arnold, Wout Weghorst - Thiago Alcântara, Arjen Robben, Manuel Neuer.
czerwona kartka: Arjen Robben (57. minuta, Bayern, za drugą żółtą).

sędziował: Guido Winkmann (Dolna Nadrenia).

Lewandowski rozegrał cały mecz, a poza kadrą meczową Wolfsburga znalazł się Jakub Błaszczykowski.

Bayern jest wiceliderem i ma 16 punktów po ośmiu meczach. Wolfsburg z kolei zajmuje 11. lokatę z dorobkiem dziewięciu punktów.

... - 20 października 2018, 17:26:56 - *.147.102.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dwa gole - i asysta.
To jest właśnie RL kiedy ma z kim grać.
A nie jak w reprezentacji - gdzie musi się wciąż wracać na swoją połowę, by w ogóle dostać piłkę - bo dla większości innych reprezentantów celne podanie na dystans większy, niż kilka metrów, to sztuka wciąż nie do opanowania...

SwingerDP - 20 października 2018, 17:28:06 - *.play-internet.pl
brawo Robert.. Sportowiec 21wieku w Polsce!

Tominho - 20 października 2018, 17:30:28 - *.play-internet.pl
Co na trybuny Błaszczykowskiego powie Brzęczek? Gdy obejmował stanowisko twierdził, że o Kubę jest spokojny, bo trener Wolfsburga zapewniał go, że ten będzie grał

Magor - 20 października 2018, 17:31:47 - *.play-internet.pl
Piatek lub Sobota moga mu buty czyscic. to jakby porownym eklape do bundesligi

Kibic - 20 października 2018, 17:36:38 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby Rasiak miał możliwość gry w Bayernie, strzelałby więcej goli od Lewandowskiego.

Do tych kr - 20 października 2018, 17:40:33 - *.opera-mini.net (*.112.8.36)
... W reprze nie ma lidera gry kto by porzadnie rozegral piłke w srodku pola. Ktory by ja rozegral. Ktory ma oczy na okolo głowy. Zamiast do przodu to podaj do bramkarza nawet z 30m.

Roman - 20 października 2018, 17:43:04 - *.unity-media.net
Dyzma -Brzęczek mówił przecież,że bratanek będzie grał...

ehri - 20 października 2018, 17:44:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
tylko Adrian Mierzejewski najlepszy zawodnik

@Kibic - 20 października 2018, 17:45:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdyby było ciepło na dworze, wyszedłbym na dwór na dłużej, być może napiłbym się też Fanty.

Nawet borubar nie pyskuje, ten troll antyLewandowski

fansport - 20 października 2018, 19:13:31 - *.dynamic.chello.pl
za to w meczach z senegalem, kolumbią, japonią, włochami, portugalią i jeszcze raz z włochami, nie przyfarciło mu się, jakoś tak dziwnie się składa, że fart mu się tylko we bayernie zdarza,ze słabym przeciwnikiem, a nie w najważniejszych meczach reprezentacji, nawet z takim senegalem nie dał rady, chociaż ten senegal to poziom wolfsburga. sześć meczów w reprezentacji bez gola, ostatni gol w meczu o punkty zdobył rok temu, czyli zadowala tylko fanów bayernu, a nie fanów reprezentacji, dla których to jest najważniejsze, a nie jakieś gole u niemców.

. - 20 października 2018, 19:47:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wartość rynkowa repry Senegalu: 286,35 mln euro.
Wartość rynkowa Wolfsburga: 148,25 mln euro.

fansport - 20 października 2018, 19:54:21 - *.dynamic.chello.pl
czyli wszystko rozchodzi się o pieniądze ? a jaką wartość mają wicemistrzowie świata chorwaci, zarabiający dużo mniej od lewandowskiego, ale w reprezentacji grających ze znacznie większym zaangażowaniem niż w swoich klubach i bez żelu we włosach, bez zgrupowań w luksusowych kurortach wypoczynkowych, takich jak jurata i arłamów i bazę w rosji też wybrali nie taką, jak soczi, kurort wypoczynkowy nad morzem czarnym.

Giovanni - 20 października 2018, 19:58:12 - *.centertel.pl
Żebyśmy mieli w kadrze takich grajków jak Lewy oraz lepszego trenera

fansport - 20 października 2018, 20:33:12 - *.dynamic.chello.pl
i jedenastu piłkarzy będzie tylko stało i czekało, aż dostanie podanie ? to będziemy 11:0 przegrywać z kamerunem.

majk - 20 października 2018, 21:42:51 - *.as13285.net
co to sie stalo? ktos go nastrzelil? ale, zeby az dwa razy...

fansport - 20 października 2018, 21:49:10 - *.dynamic.chello.pl
wszystko wróci do normy, gdy zagra z portugalią.

@fansport - 20 października 2018, 22:30:07 - *.opera-mini.net (*.169.19.178)
@fansport i co ta chorwacja teraz pokazuje w lidze naradow? Spadek tak polska. Niemcy tez zalicza spadek. Polska i niemcy rowno odpadli z mundiali prawie trzymajac sie za raczke,a teraz dalej trzymaja sie za raczke i spadaja do dywizji b.

vbk - 20 października 2018, 22:38:55 - *.play-internet.pl
Materialista strzela tylko za € a za zł to już nie chce...

fansport - 20 października 2018, 22:41:22 - *.dynamic.chello.pl
więcej pokazuje, mając znacznie lepszych rywali od rywali kadry brzęczka, który przegrał ze słabymi aktualnie włochami, włosi nawet w najgorszym w historii kryzysie są na tyle dobrzy, żeby nie dać się lewandowskiemu, który jak zwykle, niczego nie wskórał przeciwko rywalowi tylko trochę lepszemu od tych, z którymi grywał wcześniej, bo przecież i senegal ponoć jest taki wspaniały, że to nie dziwota że lewandowski nic nie zdziałał, a 6:0 hiszpanii to lewandowski powinien bardzo dobrze pamiętać, bo to on strzelił wtedy samobójczego gola i przegraliśmy z hiszpanią 0:6, co potem się smuda bardzo fajnie tłumaczył, że to ponoć takie dobre dla nas było, że nas oklepali i pokazali jak gra się w piłkę, niestety lewandowski niczego się od nich nie nauczył, zwłaszcza finezyjnej gry technicznej na małej przestrzeni, kiedy ma się mało miejsca przy bliskim kontakcie z przeciwnikiem, grającym pressingiem i naciskającym na połowie rywala, gdyby to umiał, to sam by coś strzelił senegalowi,a już na pewno wykorzystałby te sytuacje sam na sam z bramkarzem japońskim.

Borubar - 21 października 2018, 12:17:00 - *.play-internet.pl
Pięć goli w ośmiu meczach? Tak źle nie było chyba od czasu sezonu spędzonego w rezerwach Legii? "Lewatywa" gaśnie, bo grał za dużo w ostatnich 10 latach. To jest fizycznie już 40-letni facet. Ale nie pisze więcej, bo zaraz mnie zbluzgacie.