Radek - 20 października 2018, 17:58:05 - *.dynamic.chello.pl

kibic - 20 października 2018, 17:59:06 - *.dynamic.chello.pl
Co tam się działo na meczu, że Bytovia strzeliła w 95/96 minucie?

introligat - 20 października 2018, 18:12:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Tjk - 20 października 2018, 18:18:38 - *.centertel.pl
Złodzieje,sedzia ...!!!!!!!

bolek lole - 20 października 2018, 18:44:21 - *.play-internet.pl
Wiesniaku czego czepiasz sie sedziego z Torunia?

Cor26 - 20 października 2018, 19:17:36 - *.play-internet.pl
Super 2 połówka Bytovii praktycznie całe 45minut plus czas doliczony trwał napór na bramkę Odry. Kibice jak i zawodnicy z Opola powinni postawić skrzynkę piwa Szromikowi bo obronił takie trzy strzały które na 10 bramkarzy może 2 by je wybroniło. Przepiękny strzał Hebla z rzutu wolnego w 94 min. wolny był za faul na letniowskim któremu zawodnik z Odry by noge urwał...Sedzie róznie. szkoda dwóch straconych punktów. Szromik w drugiej połówce uratował remis dla Odry i tyle w temacie... Brawo chłopaki za walkę do konca..

Papagol - 20 października 2018, 20:10:57 - *.play-internet.pl
Szromnikowi wygranego meczu z Celtikiem nie zabierze już nikt. Tak w ogóle w mojej jedynej karierze w FM (miałem 15) Szromnik rozwinął się na tyle, że grał właśnie w Celticu (a Załuska odszedł z niego dopiero gdzieś w 2019 czy nawet 2020 roku!) i pojechał na Euro 2020. Ciekawe.

Goll - 20 października 2018, 20:43:15 - *.43.25.239.ipv4.supernova.orange.pl
Odra dwie klasy lepsza, sędziowie poziom okręgowy, byłem widziałem, gdyby Bytów nie trafił w 96 min to sędzia by ciągnął nawet do 120 min, dramat. Słuszne słowa trenera Tarasiewicza z Tychów że sędziowie w 1 lidze to dno! Podsumowując Odra lepsza ale obie ekipy za rok spokojnie znowu w 1 lidze

Cor26 - 20 października 2018, 20:49:14 - *.play-internet.pl
Goll to ty na innym meczu byłeś chłopie coś ty oglądał 2 połowa to jeden wypad na połowę bytovii i to wszystko a ty piszesz ze odra o dwie klasy lepsza?? smieszny jestes naprawde.a sedzia i dla Odry dziwne faule gwizdał jaki i dla Bytovii choć ten na wolnego dla Bytovii po którym padła bramka to zawodnik Odry powinien czerień dostac bo mógł nogi połamac letniowskiemu. ta ze zastanow sie na jakim ty meczu byles? Moze wlasnych rezerw co??

Opolski - 20 października 2018, 21:21:41 - *.dynamic.chello.pl
No cóż ! Są odpowiednie służby aby się zająć takimi meczami . Nie było żadnych podstaw aby mecz trwał tak długo ? ! Powinno się przyjrzeć tym sędziom prowadzącym to spotkanie i pewnie jeszcze innym paru osobom ! To jest żenada dla piłkarzy i działaczom Bytowi Bytów . Powinniście się wstydzić !!!!

Bytovia - 20 października 2018, 21:35:36 - *.petrus.pl
sedzia przedłużył mecz o 4 minuty wolny był w 93 2minuty trwała przepychanka przed wykonaniem rzutu wolnego to co miał przerwać przed wykonaniem wolnego sedzia popełniał błedy ale napewno nie wypaczył wyniku

koks - 20 października 2018, 21:43:49 - *.plastcom.pl
Trzymaj się Kuba, pozdro z Jastrzębiej

Dex - 20 października 2018, 23:32:58 - *.43.25.239.ipv4.supernova.orange.pl
Goll ma rację, sędziowie w 1 lidze to dno kompletne, a Odra rzeczywiście była mocno lepsza przez cały mecz bytów to dobry zespół i się utrzyma w lidze

LEON - 21 października 2018, 1:09:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No coś poszło nie tak

hans - 21 października 2018, 1:21:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Na rumaku do 2 ligi hop hop hop

Bociek_O-l - 21 października 2018, 3:28:06 - *.free.aero2.net.pl
No cóż, szkoda dwóch punktów, ale nikt nie kazał Odrze osiąść na laurach (wzorem narodwej Repry i warszawskiej Legii) po zdobyciu pierwszej bramki. Gdyby mecz zakończył się wynikiem 1:3, to przywieźliby z Bytowa trzy punkty a tak muszą sie zadowolić jednym. I nie ma sensu na siłę angażować w sprawę prokuratury i doszukiwać się drugiego dna!

mag - 21 października 2018, 17:10:02 - *.43.109.50.ipv4.supernova.orange.pl