bolotoro - 20 października 2018, 18:55:35 - *.play-internet.pl

Elo - 20 października 2018, 18:57:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo! Na ciezkim terenie 1 punkt nie jest zle ! Jest pokora! Malymi kroczkami zrobimy ta 1-lige

Elanowiec - 20 października 2018, 19:04:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Misiek - 20 października 2018, 19:36:49 - *.146.40.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Bolotoro a przypadkiem mecz z Ruchem nie jest przełożony ?

TylkoElana - 20 października 2018, 19:57:51 - *.opera-mini.net (*.134.28.221)
No właśnie, mecz ze sprzedawczykami 60 chorzow przełożony.

neutralny - 20 października 2018, 20:03:41 - *.toya.net.pl
lubię pojechać do Belchatowa na mecz choćby poogladac cheerleaderki. Małe ale zgrabne. Co do meczu to do 70 minuty grał jeden zespół- Elana. Gdyby sędzia się nie pomylił i nie wyrzucił z boiska Elanisty to kto wie jak losy meczu potoczyłyby się w końcówce. Zdecydowanie lepszy to zespół od GKS i śledzę ich losy od dzisiaj z ciekawością.

Yoka - 20 października 2018, 20:28:07 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia kalosz tyle,Elana była lepszą drużyną i powinni wygrać ale dobry jeden pkt z trudnego terenu brano Elana.

Vip218 - 20 października 2018, 20:44:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do przerwy mogło być 3-0 dla Elany. W drugiej połowie to GKS przeważał, a Elanie jakby brakło sił. Po czerwonej już w ogóle nie istnieli. Remis sprawiedliwy choć szkoda setki Bartka..

WRWE - 21 października 2018, 12:09:37 - *.97.172.38
pdw

Kibic GKSu - 21 października 2018, 14:06:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elana moim zdaniem zdecydowany faworyt do awansu,pierwsza połowa a bardziej pierwsze 30minut w ich wykonaniu,absolutna dominacja nad moim klubem,bardzo ładna gra z pierwszej piłki,ale później jakby się już wypompowywali i w drugiej połowie już bardziej wyrównany mecz.Jeśli chodzi o mój GKS,to nasza dokładność podań jest katastrofalna,wszystko w przeciwników albo nie wiadomo gdzie,parę razy Elana mocno się odsłoniła,myślę,że gdybyśmy to poprawili wygrywalibyśmy większość meczów,ale niestety to jest nasza teraz zmora.Ciężki mecz,szkoda nie wykorzystanej kolejnej szansy gry w przewadze.