21 października 2018, 14:00 - Poznań (Stadion KS Warta Poznań)
Warta Poznań 2-1 Chrobry Głogów
Wojciech Fadecki 40, Łukasz Spławski 56 - Oskar Repka 16

Warta: 1. Adrian Lis - 13. Grzegorz Szymusik, 24. Mateusz Wypych, 4. Wojciech Onsorge, 14. Radosław Jasiński - 21. Wojciech Fadecki (84, 6. Nikodem Fiedosewicz), 20. Adrian Cierpka (41, 18. Bartosz Kalupa), 7. Michał Grobelny, 22. Robert Janicki, 3. Jakub Kiełb - 9. Łukasz Spławski.

Chrobry: 1. Mateusz Abramowicz - 32. Przemysław Stolc, 5. Oskar Repka, 23. Marek Wasiluk, 6. Jarosław Ratajczak - 25. Jakub Bach (57, 9. Bartosz Machaj), 21. Michał Pawlik (67, 26. Konrad Kaczmarek), 8. Szymon Drewniak, 17. Damian Sędziak (57, 14. Michał Borecki), 77. Serhij Napołow - 99. Damian Kowalczyk.

Max - 21 października 2018, 16:02:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry co to ma byc!!!.?? ODPUSZCZACIE?!!!!

Egzin - 21 października 2018, 16:03:52 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla Warty może się poukłada u was w klubie .

Borubar - 21 października 2018, 16:06:29 - *.146.99.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Warcina prędko broni nie złoży i będą do końca walczyć o utrzymanie w 1 lidze. Miejmy nadzieję, że utrzymają się, a w przyszłości powalczą o coś więcej. Widać,że mecze w "ogródku" im służą i są groźni na swoim terenie. Petr Nemec jest fachowcem z krwi i kości i dzięki temu człowiekowi kibice Warty mogą mieć nadzieję na lepsze jutro. Sam miałem kiedyś wujka, który był przewodnikiem stada całej rodziny i z niczego potrafił zrobić coś pięknego. Do dziś mam w domu jego mundur strażaka- ochotnika i dzięki temu czuję, że też jestem fachowcem w wielu dziedzinach. Mój wuj miał w sobie sporo empatii i tą empatią zaraził większość rodziny. Do dzisiaj jest dla mnie wzorem do naśladowania tym bardziej, że cenię ludzi wielkiego serca i gołębiego rozumu.

wer - 21 października 2018, 16:06:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co mają odpuszczać? Awans? Ludzie ogarnijcie się. Niech się utrzymają to będzie dobrze.

heinz - 21 października 2018, 16:09:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
czyli geksa leci? fajnie

... - 21 października 2018, 16:24:02 - *.147.35.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@borubar - a ty umiesz tylko z niczego wodę lać.
Kto cię tym zaraził?

miki - 21 października 2018, 16:46:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry była wygrana blisko i co?!!...

SO - 21 października 2018, 16:48:31 - *.play-internet.pl
Borubar,z tym gołębim rozumem to dałeś czadu!

Kawi - 21 października 2018, 16:48:51 - *.dynamic.chello.pl
Fajnie, że ponad 1000 osób.

Max - 21 października 2018, 17:01:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Zagłębie jaki wynik z Wisla?😆he he ....

... - 21 października 2018, 17:02:10 - *.147.35.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Albo się "borusiowi" z tym rozumem i sercem pomyliło, albo po prostu sam z siebie bekę kręci.
Zresztą nie od dziś.

DGL - 21 października 2018, 17:07:43 - *.play-internet.pl
Ech Chrobry, co wy najlepszego odwaliliscie??a moglo byc tak pieknie juz jesienia pewne utrzymanie...trzeba walczyc dalej, nastepni czekaja w kolejce

Albert - 21 października 2018, 17:17:51 - *.play-internet.pl
Dzięki Warto za ambicję i wolę walki.

Maniek - 21 października 2018, 18:32:21 - *.icpnet.pl
Chrobry w tym meczu grał do momentu strzelenia pierwszego gola. Potem praktycznie nie istnieli, Warta przy lepiej nastawionych celownikach mogła wygrać ten mecz 5:1 i głogowianie nie mogliby mieć pretensji o taki bagaż. Dziwne swoją drogą, zespół z trzeciego miejsca, a grali jakby byli trzeci od końca.

Brunno - 21 października 2018, 18:35:56 - *.ists.pl
Nawet niezla frekwencja jak na Wartę. Wydawało sie, że będą mieć podobne kłopoty co Garbarnia, ale w porę się ogarnęli.

1962 - 21 października 2018, 19:00:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Borubara na prezydenta miasta Księżyc.

ksu - 21 października 2018, 19:37:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Warta od Old Warta.

wikiadax - 21 października 2018, 19:50:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No, no, ale Warta szaleje, brawo!!! Niedługo będzie o Was głośniej w Poznaniu niż o Lechu.

Miki - 21 października 2018, 19:51:20 - *.net-bis.eu
Borubar zamilknij nie chce mi się ciebie czytac

FAnRTs - 21 października 2018, 20:14:39 - *.centertel.pl
Trzeba powiedzieć to wreszcie jasno i dobitnie. Tylko Robert Podoliński może poukładać ten bałagan i twarda ręką trzymać piłkarzyków...
Sar...

olimpc78 - 21 października 2018, 22:01:03 - *.eaw.com.pl
Szanowni,
To było całkiem niezłe spotkanie zakończone zasłużonym zwycięstwem Warty. Mimo, iż lista nieobecnych w Warcie dramatycznie długa (kontuzje, kartki) to bardzo osłabiony zespół dał radę i zagrał naprawdę dobre zawody. Brawo Warta!
Baj

hmm - 22 października 2018, 9:08:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Chrobrego w Poznaniu??

Kibol - 22 października 2018, 9:28:04 - *.unknown.vectranet.pl
ChG w Poznaniu ponad 250 osób w tym Stilon i Unia Leszno.
Co do gry to do 30 minuty Warta grała defensywnie tonasze grajki zaskoczone obrotem sytuacji poszły do przodu stworzyły 2-3 okazje zwieńczone golem. I jak już zdobyli tą bramkę tofneli się i zaczęli bronić wyniku przezco stracili dwa gole i punkty, choć w ostatnich minutach była jeszcze okazja na bramkę remisowa.

hultaj - 22 października 2018, 9:30:05 - *.ssp.dialog.net.pl
Chrobry pewny spadek. Zobaczyli ponad 1 tys na trybunach kibiców i się przestraszyli

Led - 22 października 2018, 12:39:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl