23 października 2018, 18:24:03 - koofel
Dwa gole Dawida Kurminowskiego i jeden Tomasza Nawotki w Pucharze Słowacji

Dawid Kurminowski strzelił dwa gole, a Tomasz Nawotka jednego dla MFK Zemplín Michalovce w wygranym 4-2 (2-1) meczu 1/8 finału Pucharu Słowacji z ŠK Odeva Lipany. Obaj rozegrali całe spotkanie.

23 października 2018, 16:30 - Michalovce (Mestský futbalový štadión)
MFK Zemplín Michalovce 4-2 ŠK Odeva Lipany
Dawid Kurminowski 3, 9, Tomasz Nawotka 65, Igor Žofčák 70 - Lukáš Janič 45, Aleš Štroncer 66

żółte kartki: Jakub Grič, José Carrillo (Zemplín).

sędziował: Dušan Sedlák.
widzów: 306.

Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrali Gerard Bieszczad, a także Jakub Grič (w przeszłości Sandecja Nowy Sącz) i Brian Iloski (wypożyczony z Legii). Na ławce spotkanie przesiedzieli Blažej Vaščák (w przeszłości Polonia Bytom) oraz Sadam Sulley (wypożyczony z Legii).

Wśród gości do 80. minuty grał Lukáš Janič (dawniej Korona Kielce, Sandecja Nowy Sącz, Podbeskidzie Bielsko-Biała), którego zmienił Michal Vilkovský.

Tomek - 23 października 2018, 18:39:54 - *.111.246.201
Uwielbiam oglądać ligę słowacką w czasie, gdy do mojej żony na korepetycje przychodzi Pablo, student Erasmusa z Hiszpanii.

__________ - 23 października 2018, 18:44:16 - *.adsl.inetia.pl