26 października 2018, 22:38:21 - bartekwr9
Gol Pawła Wszołka

Paweł Wszołek strzelił bramkę dla QPR, a jego drużyna wygrała u siebie 1-0 (1-0) w spotkaniu 15. kolejki angielskiej Championship z Aston Villą. To pierwsze ligowe trafienie 26-letniego pomocnika w tym sezonie.

26 października 2018, 20:45 - Londyn (Loftus Road)
Queens Park Rangers FC 1-0 Aston Villa FC
Paweł Wszołek 38

żółte kartki: Joel Lynch, Paweł Wszołek, Massimo Luongo (QPR).

sędziował: Darren England.

W drużynie gospodarzy Wszołek zagrał cały mecz, a Marcin Brzozowski pozostał poza kadrą meczową.

QPR ma na koncie 23 punkty i zajmuje siódme miejsce w lidze.

AZARIASZ - 26 października 2018, 22:50:45 - *.centertel.pl
Fajnie , tylko co z tego ? Pewnie będzie tak samo jak z Grosickim. Sezon super ... potem dupa a teraz blada dupa ! I tak z większością naszych graczy na saksach vide choćby Sobota czy Teodorczyk. Dobrzy na sezon a gdy zwiększa się konkurencja na pozycji to koniec historii... że nie wspomnę o największym frajerstwie czyli głupocie Krychowiaka który zamienił pewne miejsce w I- ym składzie Sevilli , zespołu który zdobywa europejskie puchary na ławę a nawet trybuny szejkowego PSG za petrodolary robiąc KUKU ! sobie , swojej karierze i Reprezentacji Polski. ALE OBY PAWEŁ MIAŁ UDANĄ KARIERĘ !

kibic - 26 października 2018, 22:53:10 - *.bialnet.pl
A Brzęczek w Białymstoku siedział..

AZARIASZ - 26 października 2018, 23:09:54 - *.centertel.pl
DO kibic :
Tak ? He he he pewnie się Szymańskiemu przypatrywał a jak przyjdzie co do czego to znów powoła tego drugiego... ;)

kaczka - 26 października 2018, 23:11:56 - *.unknown.vectranet.pl
W poprzednim meczu asysta, dziś bramka. W kontekście najbliższych meczów można go spróbować i tak gramy o pietruszkę a wobec problemów na skrzydłach powinien dostać szansę, tym bardziej że od jakiegoś czasu gra w pierwszym składzie i z nim QPR zaczęło punktować.

Smuda - 26 października 2018, 23:35:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro Grosik dostaje powołanie to on tez powinien.

Jansen - 27 października 2018, 0:07:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszołek wracaj do Ekstraklapy,piłkarz parametrami podobny do Peszki,db. sprint,drybling..

kibol - 27 października 2018, 0:22:49 - *.gw.usyd.edu.au
Dobry grajek, ale jakos Wujas nie widzi go w Repie.

asfd - 27 października 2018, 7:31:23 - *.ujscie.net
Wiem że to u Wujasa żaden wyznacznik, ale Wszołek dopiero co zaczął regularnie się pojawiać, wcześniej ława... Więc repra ok ale w czasie przyszłym a nie pretensje, że nie był powoływany

Szeryf - 27 października 2018, 10:50:49 - *.10.208.57
Wszołek, Grosicki, Kurzawa, Kądzior - 4 lepszych skrzydłowych od niegrającego Błaszczykowskiego Panie Brzęczek OK ktoś powie że Ci trzej ostatni nie grają często w pierwszym składzie - Tak ale grają praktycznie w każdym meczu w przeciwieństwie do Kuby.

Eoj - 27 października 2018, 12:05:47 - *.147.3.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No faktycznie wydarzenie godne odnotowania. Jezu...

jr - 27 października 2018, 16:19:44 - *.ip-point.pl